ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
więcej ->

 
 

"Zła gospodarka wynika ze złej prywatyzacji"


Paweł Soroka, koordynator Polskiego Lobby Przemysłowego uważa, że panujące dziś bezrobocie i stan krajowej gospodarki to głównie skutek nieodpowiednio przeprowadzonej prywatyzacji i odprzemysłowienia Polski.

Paweł Soroka powiedział w "Sygnałach Dnia", że Polskie Loby Przemysłowe, działając w dobrze pojętym interesie społecznym, usiłowało w latach 90. wpłynąć na kolejne ekipy rządzące, by dokonywały prywatyzacji przedsiębiorstw racjonalnie, bez wyprzedawania - jak to ujął - rodowych sreber.

Zdaniem Pawła Soroki nieprzemyślana, umotywowana dora?nym zyskiem politycznym prywatyzacja może doprowadzić do uzależnienia strategicznych sektorów gospodarki od zagranicznych potentatów. Dlatego doktor Soroka uważa, że nie należy wyprzedawać przedsiębiorstw o znaczeniu strategicznym takich jak na przykład zakłady sektora energetycznego.

Dodał że zamiast dzielić przedsiębiorstwa na wiele spółek, które pó?niej zostaną sprzedane należałoby zmienić sposób zarządzania tymi firmami. Dotychczasowych nieudolnych szefów należy zastąpić gronem dobrych fachowców z którymi możnaby zawrzeć kontrakty menedżerskie.
25 marzec 2004

PAP 

  

Archiwum

Fundament naszej nedzy i degredacja systemu ekologicznego
grudzień 10, 2007
markus
100 tysięcy zł czeka na Ciebie
listopad 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
Niezależne Obchody Rocznicy Strajków Sierpniowych 1980 we Wrocławiu
sierpień 24, 2005
Leszek
Od Niewolnictwa Do Polityki W Ameryce
listopad 17, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy konflikt z Irakiem jest wojną ideologiczną?
sierpień 1, 2003
Włodzimierz J. Korab-Karpowicz
Kryzys irański można rozwiązać przy pomocy dyplomacji
lipiec 22, 2006
Noam Chomsky
Ta paranoja trwa dalej
październik 16, 2008
PAP
Komu pomoże al-Kaida?
listopad 5, 2006
tadeusz
Urząd Miasta Krakowa
wrzesień 1, 2008
Obóz pięknej Polski?
kwiecień 29, 2007
Remigiusz Okraska
Epilog "procesu dostosowawczego"
wrzesień 30, 2003
Artur Łoboda
Ja mam tego dość, a Wy?
lipiec 21, 2003
Artur Łoboda
Brońcie się przed policyjnym zamachem stanu!
październik 20, 2004
cywilizowany
Największy błąd Jana Pawła II
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda
Polskie Lobby Przeciwko Integracji Polski z "Unią Europejską"
luty 19, 2003
Teraz doradza Kaczyńskiemu
marzec 11, 2006
PAP
POlitykierzy
styczeń 13, 2008
Marek Olżyński
Powtórka z Kwaś.......
wrzesień 6, 2007
Bogusław
"Pogańscy kapłani straszyli Unią Europejską"
kwiecień 17, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media