ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
więcej ->

 
 

Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...

Żydzi doskonale wiedzą jak sprzedawać cudze konie chowając pieniądze do własnej kieszeni na oczach właścicieli.
Może posłużę się przykładem żydowskiej "przedsiębiorczością w budownictwie wielomieszkaniowym przynoszącym sukcesywnie dość okazałe zyski.
A więc tzw., "inwestor" wykupujący 1 ha ziemi zatrudnia znajomą firmę budowlaną, która ma wybudować dwa 10 piętrowe budynki mieszkalne o powierzchni 90 m/kw każdego mieszkania po 100 mieszkań w każdym budynku z przeznaczeniem na wykup przez klientów na tzw., własnością , bo któż nie chciałby posiadać wreszcie własnego lokum zwłaszcza przy obecnym śgłodzieą mieszkaniowym, gdzie ponad półtora miliona rodzin czeka na swoje M-...
Gdzie jest więc "ynteres", ups, "geszeft", który przyniesie konkretne zyski do "inwestora" kieszeni...
Ano właśnie.... Wiadomo jest że wszyscy płacą roczne podatki od swojej "własności", czyli de facto nie są faktycznymi właścicielami i takowymi nigdy nie będą, bowiem żydowski geszeft lichwiarski totalnie paraliżuje jakiekolwiek narodowe działania inwestycyjne, a więc w dalszym ciągu jesteśmy skazani (oczywiście) nieświadomie na żydowską "dobroczynność" inwestycyjną.
Wracając do tematu, a więc podatek od 1 ha ziemi kształtuje się w granicach 1000 złotych rocznie z tytułu posiadanej "własności" od właściciela, a de facto od wiecznego dzierżawcy, który bardzo szybko zamienia te 1 ha ziemi na dochodowy "ynteres" budując rękami przedsiębiorcy budowlanego 2 budynki z 200 mieszkaniami o powierzchni 90m/kw. Warto by zapytać na ile "skazani" będą przyszli właściciele każdego z tych mieszkań "własnościowych" płacić rocznego podatku od "własnego" mieszkania pomijając spłaty kredytu i serwisu administracyjnego.

Oczywiście że bardzo łatwo to wyliczyć, jak i stwierdzić po całym procesie zasiedlenia "właścicieli" mieszkań "własnościowych" spadnie na każdego z nich osobny podatek od posiadanej "podłogi" na dokładnie tej samej powierzchni ziemi na której zostały zbudowane budynki często z pieniędzy pochodzących z tzw., "przedpłat" na swoje M (...), czego rezultatem stanie się to, że właściciele swoich "podłóg" w 10 piętrowym budynku w sumie zapłacą na koniec roku 100 krotnie więcej pieniędzy, aniżeli dzierżawa 1 ha ziemi, a i nie będą w żadnym przypadku właścicielami korytarzy, wind i wszystkiego co te
budynki na tej powierzchni otacza z parkingami włącznie.

Proszę więc policzyć i chwilę się zastanowić jak jest:
Powstaje "spółdzielnia krzak" z dyrektorami, inwestorami, kontraktorami budowlanymi, finansistami, sekretarkami, inspektorami i sam Bóg wie z kim jeszcze i "zawiązują" wspólnie złoty "ynteres"...oczywiście na rachunek przyszłych "właścicieli" jedynie "podłóg" o powierzchni 90m/kw i...niczego więcej... bowiem ta "reszta" jak: garaże wewnątrz (z dodatkowa opłatą), parkingi na zewnątrz, windy, korytarze, bojlery, rury, itd., itd., itd., stanie się własnością "spółdzielni" o czym każdy właściciel 90 m/kw "podłogi" nie musi wiedzieć stając się swego rodzaju "zakładnikiem" tejże "spółdzielni" od
której każdy właściciel nabędzie swoje M-(...) z tytułu zakupu
(Koszty transakcji dla mieszkania o wartości 150 tys. zł: podatek od czynności cywilnoprawnych - 3000 zł
taksa notarialna - 1500 zł VAT od taksy notarialnej i innych opłat - 341 zł ew. prowizja agencji pośrednictwa - 3 proc., 4500 zł
VAT od prowizji pośrednika 22 proc. - 990 zł
opłata sądowa: 1820 zł
W sumie: 12 201 zł
Do tych kosztów należy jeszcze doliczyć:
opłatę za wypisy aktu - 6 zł za stronę (średnio 183 zł z VAT) przy zakupie nieruchomości hipotecznej do taksy notarialnej -150 zł + VAT - za wniosek o wpis nowego właściciela w księdze wieczystej.
przy zakupie nieruchomości z udziałem kredytu bankowego do kosztów należy doliczyć 150 zł + VAT - za wniosek o ustanowienie hipoteki na rzecz banku.
(http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/nieruchomosci_041018/nieruchomosci_a_1.html

i do której wpływać będą podatki roczne od "wzbogacenia" ą czyli od wartości "podłogi" od każdego "właściciela" ą a więc podatek od 200.000 złotych wynosić będzie 1%, tak więc "spółdzielnia" jako "wieczysty" pośrednik z całą "obsługą" stanie się swego rodzaju pasożytem na "ciele" dwustu "właścicieli" podłóg o pow. 90m/kw. To jest "złoty ynteres"..., lecz nie dla "właścicieli" 90 metrowych "podłóg"...

A jak powinno być?:
Ano dam jeden konkretny przykład, lub drogę pozbycia się wszelkiego rodzaju "pośredników" i "geszefciarzy" ukrytych pod "aksamitnymi" garniturami.
Są na terenie Polski kasy pt: "SKOK" i ludzie tam wpłacają i wypłacają pieniądze, ale również wielu klientów zna się osobiście, którzy nie mają mieszkania. Dzięki m.in., "SKOK"-om lub innej społecznej inicjatywie może i powinien zawiązać się społeczny komitet budowy własnych M-(...) o pow. 90m/kw., z ludzi którzy chcą posiadać własne M (...). Jakiż więc jest problem?
Zebrać się i postanowić zbudować własne M (...) przy udziale własnych kas "SKOK"-ów i udziale własnych środków finansowych (oczywiście że jedni mają więcej pieniędzy a drudzy mniej, lecz nie stanie się to wielkim problemem przy tego
typu konkretnej inwestycji budowlanej) i różnorodności zawodowej ą możliwości bezpośredniego udziału w procesie budowania 2 budynków 10-cio piętrowych 200 mieszkań o pow. 90m/kw każde wraz z całą infrastrukturą kosztować będzie ok. 40 milionów złotych (włącznie z ziemią, planami, ale bez biurokratycznej "maszynerii"), czyli każde mieszkanie wraz z cała infrastruktura użytkową kosztować powinno każdego przyszłego właściciela 200.000 złotych plus 40 złotych rocznego "podatku" od ziemi i wynajęta "obsługa" (2 osoby) do sprzątania przez powołany lub wybrany komitet (3 osoby) spośród 200
właścicieli tychże 2 budynków.

Jakiż jest więc problem przystąpienia do działania we własnym interesie? Czy każdemu trzeba wskazywać drogę do dbania o własne sprawy?
Najwyższy czas zacząć myśleć i czuć po polsku o polskich sprawach w kategoriach społecznego zysku jak również pozbywania się uciążliwego i długodystansowego problemu mieszkaniowego...

Jak więc zacząć:
1) Zawiązać Komitet lub Stowarzyszenie przyszłych właścicieli M-(...)
2) Nawiązać kontakt z firmami budowlanymi (lub jedną jako Główny Wykonawca usługi budowlanej) i zażądać kosztorysu (z planami włącznie)
3) Jaki czas oddania do użytku przewiduje firma budowlana.
4) Podzielić sumę na czas wykonania usługi wybudowania ą czyli jesli główny wykonawca wykona swoje zobowiązanie w ciągu 24 miesięcy, to 40 milionów podzielić na 24 części, a więc firma otrzymywać będzie 1.700.000 zapłaty w skali miesiąca ą czyli nastąpi płynność płatności poprzez SKOK ą za fizycznie wykonana pracę w skali miesiąca przez głównego przedsiębiorcę.
(dla przypomnienia: Kosztorys, to cena projektu wraz z miejscem, czas wykonania usługi, koszty potrzebnego materiału, zużycie energii elektr., paliw, eksploatacja maszyn i urządzeń, wynagrodzenie dla pracowników i zysk głównego wykonawcy z współpracującymi z nim innymi przedsiębiorstwami budowlano-usługowymi)


Do tej pory nie wiem dlaczego my Polacy mamy płacić podatek od własnej ziemi???  Czyżbyśmy byli dzierżawcami własnej Ojczyzny, której na imię POLSKA???

http://www.ojczyzna.pl
(Forum - Kredyt Społeczny)

zapodał
jasiek z toronto
20 grudzień 2006

Jan Ogonowski 

  

Archiwum

Unijne statki dla unijnych pracowników
maj 29, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sowińska chce zabronić seksu 17-latkom
marzec 25, 2008
Artur Łoboda
Ważny protest dla ojczyzny
lipiec 30, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
Wielka Smuta Żebrowskiego
październik 31, 2007
PAP
Kielce and fear
czerwiec 28, 2006
Norman G. Finkelstein
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
kwiecień 21, 2003
dr Adam Sandauer
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (7)
listopad 14, 2003
Tym razem nie było pieniędzy aby wyrzucić je w błoto
wrzesień 3, 2003
Dziennik Polski
Kto naraża Polskę na zniszczenie?
sierpień 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy wydatki na wojnę w Iraku odraczają kryzys gospodarczy w USA?
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Splastyfikowani manekini
marzec 18, 2005
Mirosław Naleziński
Bunt społeczny
listopad 8, 2003
Adrian Dudkiewicz
Tajne Loty CIA do Lotnisk w Europie
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
LOFAR
styczeń 27, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
Według kolejności
styczeń 26, 2005
zaprasza.net
Granica
listopad 24, 2007
Artur Łoboda
Vox populi, vox Dei
lipiec 18, 2005
Witold Filipowicz
Niepewne Zalozenia Strategii Bush’a w Iraku
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Przekręt w koloratce
styczeń 7, 2004
http://trybuna.com.pl
Populizm zamieszany racjonalizmem
kwiecień 22, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media