|
Informator z domu starców w Berlinie: Straszna śmierć po szczepieniu
|
|
Po raz pierwszy pojawia się relacja naocznych świadków z domu starców w Berlinie na temat sytuacji po szczepieniu.
Pochodzi z domu spokojnej starości AGAPLESION Bethanien Havelgarten w Berlinie-Spandau. Tam, w ciągu czterech tygodni od pierwszego szczepienia preparatem szczepionki BioNTech / Pfizer Comirnaty, zmarło ośmiu z 31 seniorów, którzy cierpieli na demencję, ale byli w dobrej kondycji fizycznej jak na swój wiek przed szczepieniem. Pierwsza śmierć nastąpiła już po sześciu dniach, pięciu innych seniorów zmarło około 14 dni po szczepieniu.
Pierwsze objawy choroby pojawiły się wkrótce po szczepieniu.
Zgodnie z dostępnymi do tej pory informacjami na 2020news.de absolutnie niezbędna odpowiednia edukacja na temat zagrożeń związanych z tą szczepionką była niewystarczająca - między innymi ponieważ nie zostali szczegółowo poinformowani o nowości tej szczepionki mRNA, która jest tylko częściowo zatwierdzona w UE.
Viviane Fischer, adwokat i dr. Reiner Füllmich z Komitetu Corona mówił w wywiadzie wideo z sygnalistą o szczegółach szczepienia, objawach, które wystąpiły i różnicy w umieraniu w stosunku do szczepienia.
Źródło:https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=search&pto=aue&rurl=translate.google.com&sl=de&sp=nmt4&u=https://2020news.de/whistleblower-aus-berliner-altenheim-das-schreckliche-sterben-nach-der-impfung/&usg=ALkJrhiMDv8qFGo3Z1707PO2cFME8k3zYA
|
|
15 luty 2021
|
|
Obserwator
|
|
|
|
Sejmowe spory o sposób wejścia do Unii
grudzień 4, 2002
PAP
|
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
|
Niewolenie ludzi przez manipulacje mediów
luty 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Były rosyjskie, będą amerykańskie - bazy na terenie polski !!!
luty 13, 2003
PAP
|
Opieprzył premiera
wrzesień 11, 2006
słuchacz polskiego radia
|
Subject: 777 - Confusion and Contradiction
lipiec 11, 2005
Marek Głogoczowski
|
Dla kogo robil Schnepf?
maj 26, 2006
Tomasz Sommer
|
Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją i Redakcję Czasopisma „Afery – Korupcja –
listopad 6, 2006
Tadeusz Wolny
|
ROCZNICA
styczeń 22, 2004
|
Doktryna 3 Wrogów?
maj 5, 2005
realista
|
Tajne Loty CIA do Lotnisk w Europie
grudzień 7, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Cytat dnia
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
|
Trzej obywatele PRL czy Liber Chamorum.
maj 26, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
The Babylonian Brotherhood
sierpień 1, 2007
enki
|
Zakon Księży Inwestorów
grudzień 14, 2006
Igor T. Miecik Agnieszka Jędrzejczak
|
Osioł trojański Ameryki w Europie doceniony...
lipiec 23, 2004
piśmienny
|
"I zstąpił Duch i odmienił oblicze ziemi"
kwiecień 3, 2006
Marek Głogoczowski
|
Oburzające zachowanie
marzec 5, 2006
Artur Łoboda
|
NARÓD POWSTAŁ (1)
kwiecień 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
|
|