|
Szwajcarski pacjent umiera wkrótce po otrzymaniu szczepionki Pfizer na COVID
|
|
Po tym, jak Izraelczyk zmarł podobno zaledwie 2 godziny po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki COVID-19, władze szwajcarskiego kantonu Lucerna poinformowały w środę, że zmarła jedna z pierwszych osób w kraju, które otrzymały szczepionkę. śmierć miała cokolwiek wspólnego z inokulacją nie została jeszcze ustalona.
Kanton nie ujawnił jeszcze żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących dokładnego czasu, jaki upłynął od zaszczepienia do śmierci mężczyzny.
Lucerna była miejscem pierwszych szczepień w Szwajcarii, które rozpoczęły się w zeszłym tygodniu, a zastrzyk firmy Pfizer i jej niemieckiego partnera BioNTech został podany głównie osobom starszym.
Jak dotąd Szwajcaria otrzymała 107 000 dawek szczepionki i oczekuje, że od przyszłego roku będzie otrzymywać 250 000 miesięcznie.
„Jesteśmy świadomi sprawy” - powiedział rzecznik, po czym dodał, że śmierć została skierowana do szwajcarskiego regulatora ds. Narkotyków Swissmedic.
Swissmedic nie komentował dalej.
Szczepionka firmy Pfizer i BioNTech jest jak dotąd jedyną zatwierdzoną szczepionką w Szwajcarii. UE właśnie zaczęła zatwierdzać zastrzyki w sytuacjach nagłych, a pierwsze zastrzyki rozpoczną się na początku tego tygodnia.
https://www.zerohedge.com/geopolitical/swiss-patient-dies-shortly-after-receiving-pfizer-covid-vaccine
|
|
31 grudzień 2020
|
|
Obserwator
|
|
|
|
Jak kali.... to ?le, jak Kalego..........
lipiec 16, 2002
PAP
|
Kryzys tożsamości
wrzesień 18, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zaciskanie pasa, czyli o co chodzi bli?niakom
lipiec 6, 2007
Marek Olżyński
|
SOCJOBIOLOGIA: człowiek jako zwierzę
grudzień 16, 2002
|
Najlepsi mecenasi kultury nagrodzeni
wrzesień 16, 2002
PAP
|
Choinki - świąteczna kolorowanka
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
|
Ślepcy od Bibuły
marzec 19, 2007
kruzoe
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (4)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
|
Czy jest choć jedna osoba gotowa pomóc Polsce?
luty 11, 2009
Artur Łoboda
|
Jak Wprost ocenialo Polakow.
sierpień 11, 2007
Przedruk z Naszego Dziennika
|
Bóg Honor Ojczyzna Linux
listopad 11, 2002
|
Nowomowa
czerwiec 23, 2008
PAP
|
WOBEC CZASU IDZIEMY Z MGَ BEZ SUKCESU.
listopad 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Austriacy zainteresowani Krakowem
listopad 17, 2007
www.krakow.pl
|
Jan Paweł II: zróbmy wszystko, by uniknąć wojny
marzec 2, 2003
PAP
|
PRL
grudzień 10, 2007
PAP
|
Zamiast
marzec 15, 2004
Artur Łoboda
|
Niedziela rano, przy pierwszej kawie
luty 18, 2008
Marek Olżyński
|
Nie tylko Rosjanie chcą Putina na III kadencję...
październik 30, 2007
marduk
|
Prezentacja multimedialna "Wspaniały Kraków"
styczeń 17, 2005
redakcja zaprasza.net
|
|
|