|
"Narodowi" wspólnicy zbrodniarzy
|
|
Był taki moment gdy na tym Portalu padały całkiem nieciekawe zwroty.
Dawałem się wciągać w prostowanie prowokacyjnych wypowiedzi byłych pachołków systemu komunistycznego - którzy dziś stroją się w pióra patriotów.
Nie do końca wiem - czy kieruje nimi choroba umysłowa czy perfidna gra którą chcieli tu realizować.
A gdy prostowałem kłamstwa - padały na mnie obelgi.
Właśnie przed chwilą przeczytałem ciąg obelg napisanych prywatnie przez Dariusza Kosiura, któremu odmówiłem dalszej publikacji tekstów na Portalu.
Poza faktem iż wykazał brak kultury - po raz kolejny podniósł symbol katolika i narodowca - za jakiego siebie uważa.
Katolicyzm wywiódł się z ideologii pewnej walczącej żydowskiej sekty.
Wbrew temu - co podają "Ewangelie", Chrystus był w rzeczywistości żydowskim buntownikiem - skazanym przez Rzymian.
Gdyby to Żydzi chcieli go zabić (jak przemienił fakty Paweł z Tarsu) to zostałby ukamieniowany.
Ukrzyżowanie było tylko rzymskim zwyczajem stosowanym wobec złoczyńców i wrogów Imperium.
Cwany żyd faryzeusz - Szaweł vel Paweł z Tarsu zmienił całkowicie wymowę faktów i z buntownika uczynił nawet "Boga".
To wie każdy - kto choć trochę interesuje się historią.
Stworzono "uniwersalną" religię służącą - tak jak inne religie - kontroli nad społeczeństwem.
Katolicyzm- podobnie jak dziś Syjonizm - dążył do zdobycia nowych terytoriów i podbijał kolejne narody świata.
Ponieważ religia ta opiera się na jednym wielkim oszustwie - to niezbędna stała się totalitarna kontrola nad podbitymi ludami.
Stworzono mechanizm - wobec którego orwelowska wizja świata a także realny komunizm okazały się niewiniątkami.
Bez swojej woli - ludzie zostają chrzczeni - jako niemowlęta - przez co przyjmują "katolickie" zasady i wiarę.
Ale u dorosłych ludzi rodzą się wątpliwości i zastanawiają się nad kanonami wiary.
By uniemożliwić jakąkolwiek dyskusję, spacyfikować narody - Papiestwo utworzyło - Świętą Inkwizycję - której zadaniem było tępienie wszelkich przejawów myślenia.
Zapobiegawczo torturowano ludzi i skazywano na okropną śmierć. Bestialskie mordy dokonywano w imię "katolickich wartości" etycznych.
Święta Inkwizycja miała prawo sądzić tylko ludzi ochrzczonych.
Fakt że sami inkwizytorzy nie wykonywali wyroków nie ma znaczenia.
Stalinowscy oprawcy również nie mordowali własnoręcznie.
Swoją bytność na tym Portalu - Dariusz Kosiur rozpoczął od wybielania inkwizycyjnych zbrodniarzy.
Mimo moich sprostowań - cały czas uparcie kłamał na ten temat.
A później w każdy swój tekst wkładał jakieś kłamstwo.
Jako najbardziej zjudaizowany - sam to powszechnie głosi - oczerniał wszystko co Polskie.
To druga strona manipulacji medialnej - w której usiłują nam narzucić
Na jej końcu okazałoby się że komunistyczna agentura powróciła do władzy.
Ten Portal skierowany jest do ludzi UCZCIWYCH
Więc nie ma tu miejsca dla kłamców i prowokatorów.
To ostatnie wyjaśnienie.
|
|
28 marzec 2009
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Świetne, właśnie przygotowywuję coś interesującego na temat "Etosu hebrajskiego" w Polsce dzisiaj |
|
2009-03-30
MG/Gasienica
|
 |
|
|
Szanowny Panie Łoboda,
Jeśli powodem niewpuszczania p. Dariusz Kosiura na forum jest jego "stek obelg", to winien pan przytoczyć treść tego"obelżywego"listu. W innym wypadku traci pan zupełnie wiarygodność i zachowuje się jak inkwizytor, z którą to profesją pan tak spektakularnie walczy. Nie publikując listu pana Kosiura potwierdza pan tym samym opinię na swój temat jako nieomylnego egzegety widzialnej i niewidzialnej rzeczywistości oraz człowieka, który nie znosi dyskusji, czyli wymiany róznych poglądów na rzeczywistość. |
|
2009-03-30
Paweł Ziemiński
|
 |
|
|
Panie Ziemiński
Proszę nie "rżnąć głupa"
Kosiur opublikował - gdzie się da - listy do mnie.
A meritum sprawy tkwi w przeinaczaniu przez niego faktów i czynieniu ze zbrodniarzy - bohaterów.
Ubliżanie przez niego całej historii II RP, nazywaniu kolaborantów bohaterami a z patriotów - zdrajcami.
Jeżeli i Pan zamierza w ten sposób dyskutować to pomyliłem się - co do Pana.
Tu nie będzie więcej pyskówek i panoszenia się zdradzieckiej agentury. |
|
2009-04-03
Artur Łoboda
|
|
|
|
Sprawa 4Media już w prokuraturze
luty 19, 2003
zaprasza.net
|
Wyborów samorządowych ciąg dalszy<. Odbijanie piłeczki za 25 mln. złotych
grudzień 28, 2002
PAP
|
DO MEDIÓW W KRAJU I ZA GRANICˇ...
maj 3, 2006
|
List otwarty do nauczycieli i wychowawców polskich.
styczeń 7, 2006
Lusia Ogińska
|
Wielka Loża Anglii
grudzień 12, 2003
S.B.
|
Co było do rozkradzenia - rozkradziono
maj 15, 2008
"Rzeczpospolita"
|
Gdzie istnieje prawo zbliżone do ideału?
luty 23, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
U.E.,czyli BLISKIE SPOTKANIE RĘKI Z NOCNIKIEM
kwiecień 28, 2008
Marek Jastrząb
|
W pogoni za pewnym zyskiem, czyli "gospodarka" spekulacji
lipiec 5, 2002
Zbigniew Żukowski
|
Kobieta "z jajami"
sierpień 20, 2008
interia.pl
|
REORGANIZACJA
czerwiec 7, 2008
Marek Jastrząb
|
Indie i Globalizacja
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W USA MOŻLIWOŚĆ WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO
styczeń 8, 2009
Dariusz Kosiur
|
Debil czy tylko męska dziwka?
grudzień 13, 2008
Interia.pl
|
Łowicz - honorowe obywatelstwo Bolesława Bieruta i Michała Roli-Żymierskiego.
styczeń 6, 2008
mwk
|
Oblicza iluzji
styczeń 25, 2003
Robert Knap http://www.naszdziennik.pl/
|
Film o nas
luty 14, 2008
Marek Jastrząb
|
Busz aresztowany w Kanadzie za przestepstwa wojenne.
grudzień 6, 2004
Antek
|
Who's afraid of the Israel Lobby?
październik 7, 2007
Ray McGovern
|
Prostacy 1
luty 26, 2005
|
|
|