|
"Narodowi" wspólnicy zbrodniarzy
|
|
Był taki moment gdy na tym Portalu padały całkiem nieciekawe zwroty.
Dawałem się wciągać w prostowanie prowokacyjnych wypowiedzi byłych pachołków systemu komunistycznego - którzy dziś stroją się w pióra patriotów.
Nie do końca wiem - czy kieruje nimi choroba umysłowa czy perfidna gra którą chcieli tu realizować.
A gdy prostowałem kłamstwa - padały na mnie obelgi.
Właśnie przed chwilą przeczytałem ciąg obelg napisanych prywatnie przez Dariusza Kosiura, któremu odmówiłem dalszej publikacji tekstów na Portalu.
Poza faktem iż wykazał brak kultury - po raz kolejny podniósł symbol katolika i narodowca - za jakiego siebie uważa.
Katolicyzm wywiódł się z ideologii pewnej walczącej żydowskiej sekty.
Wbrew temu - co podają "Ewangelie", Chrystus był w rzeczywistości żydowskim buntownikiem - skazanym przez Rzymian.
Gdyby to Żydzi chcieli go zabić (jak przemienił fakty Paweł z Tarsu) to zostałby ukamieniowany.
Ukrzyżowanie było tylko rzymskim zwyczajem stosowanym wobec złoczyńców i wrogów Imperium.
Cwany żyd faryzeusz - Szaweł vel Paweł z Tarsu zmienił całkowicie wymowę faktów i z buntownika uczynił nawet "Boga".
To wie każdy - kto choć trochę interesuje się historią.
Stworzono "uniwersalną" religię służącą - tak jak inne religie - kontroli nad społeczeństwem.
Katolicyzm- podobnie jak dziś Syjonizm - dążył do zdobycia nowych terytoriów i podbijał kolejne narody świata.
Ponieważ religia ta opiera się na jednym wielkim oszustwie - to niezbędna stała się totalitarna kontrola nad podbitymi ludami.
Stworzono mechanizm - wobec którego orwelowska wizja świata a także realny komunizm okazały się niewiniątkami.
Bez swojej woli - ludzie zostają chrzczeni - jako niemowlęta - przez co przyjmują "katolickie" zasady i wiarę.
Ale u dorosłych ludzi rodzą się wątpliwości i zastanawiają się nad kanonami wiary.
By uniemożliwić jakąkolwiek dyskusję, spacyfikować narody - Papiestwo utworzyło - Świętą Inkwizycję - której zadaniem było tępienie wszelkich przejawów myślenia.
Zapobiegawczo torturowano ludzi i skazywano na okropną śmierć. Bestialskie mordy dokonywano w imię "katolickich wartości" etycznych.
Święta Inkwizycja miała prawo sądzić tylko ludzi ochrzczonych.
Fakt że sami inkwizytorzy nie wykonywali wyroków nie ma znaczenia.
Stalinowscy oprawcy również nie mordowali własnoręcznie.
Swoją bytność na tym Portalu - Dariusz Kosiur rozpoczął od wybielania inkwizycyjnych zbrodniarzy.
Mimo moich sprostowań - cały czas uparcie kłamał na ten temat.
A później w każdy swój tekst wkładał jakieś kłamstwo.
Jako najbardziej zjudaizowany - sam to powszechnie głosi - oczerniał wszystko co Polskie.
To druga strona manipulacji medialnej - w której usiłują nam narzucić
Na jej końcu okazałoby się że komunistyczna agentura powróciła do władzy.
Ten Portal skierowany jest do ludzi UCZCIWYCH
Więc nie ma tu miejsca dla kłamców i prowokatorów.
To ostatnie wyjaśnienie.
|
|
28 marzec 2009
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Świetne, właśnie przygotowywuję coś interesującego na temat "Etosu hebrajskiego" w Polsce dzisiaj |
|
2009-03-30
MG/Gasienica
|
 |
|
|
Szanowny Panie Łoboda,
Jeśli powodem niewpuszczania p. Dariusz Kosiura na forum jest jego "stek obelg", to winien pan przytoczyć treść tego"obelżywego"listu. W innym wypadku traci pan zupełnie wiarygodność i zachowuje się jak inkwizytor, z którą to profesją pan tak spektakularnie walczy. Nie publikując listu pana Kosiura potwierdza pan tym samym opinię na swój temat jako nieomylnego egzegety widzialnej i niewidzialnej rzeczywistości oraz człowieka, który nie znosi dyskusji, czyli wymiany róznych poglądów na rzeczywistość. |
|
2009-03-30
Paweł Ziemiński
|
 |
|
|
Panie Ziemiński
Proszę nie "rżnąć głupa"
Kosiur opublikował - gdzie się da - listy do mnie.
A meritum sprawy tkwi w przeinaczaniu przez niego faktów i czynieniu ze zbrodniarzy - bohaterów.
Ubliżanie przez niego całej historii II RP, nazywaniu kolaborantów bohaterami a z patriotów - zdrajcami.
Jeżeli i Pan zamierza w ten sposób dyskutować to pomyliłem się - co do Pana.
Tu nie będzie więcej pyskówek i panoszenia się zdradzieckiej agentury. |
|
2009-04-03
Artur Łoboda
|
|
|
|
Nasze matki - Polki to sztandary (komentarz)
maj 28, 2008
Artur Łoboda
|
Galilee Flowers - new updated edition
wrzesień 28, 2005
|
2008.05.04. Serwis brakujących wiadomosci z zagranicy
maj 4, 2008
tłumacz
|
Powstanie uratowalo UE
lipiec 18, 2004
przesłała Elżbieta
|
Słowo o "księciu dziennikarstwa"
styczeń 15, 2008
Dariusz Kosiur
|
Młodociane dziewczynki
październik 22, 2005
Mirnal
|
Nie tylko o € (euro) UE
luty 2, 2009
Dariusz Kosiur
|
Wojna przeciwko Irakowi "zbrodnią przeciwko pokojowi"
luty 24, 2003
PAP
|
I co teraz...?
czerwiec 14, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
|
Jaka gospodarka?
grudzień 5, 2006
bez podpisu, lub b.p.
|
List do Prezydenta RP w sprawie "potępienia" dorobku Feliksa Konecznego
marzec 9, 2007
Mirosław Dakowski
|
Nowa Floriańska
marzec 6, 2006
www.krakow.pl
|
Utonął - nie było linki za parę złotych
sierpień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Czy to początek opamiętania?
czerwiec 2, 2005
Artur Łoboda
|
Kto wygrał, kto przegrał?
czerwiec 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
"Korzyści" z liberalizacji polskiego handlu
luty 9, 2007
Dariusz Kosiur
|
$$$
kwiecień 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wadliwa Temida
grudzień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
|
|
|