|
"Narodowi" wspólnicy zbrodniarzy
|
|
Był taki moment gdy na tym Portalu padały całkiem nieciekawe zwroty.
Dawałem się wciągać w prostowanie prowokacyjnych wypowiedzi byłych pachołków systemu komunistycznego - którzy dziś stroją się w pióra patriotów.
Nie do końca wiem - czy kieruje nimi choroba umysłowa czy perfidna gra którą chcieli tu realizować.
A gdy prostowałem kłamstwa - padały na mnie obelgi.
Właśnie przed chwilą przeczytałem ciąg obelg napisanych prywatnie przez Dariusza Kosiura, któremu odmówiłem dalszej publikacji tekstów na Portalu.
Poza faktem iż wykazał brak kultury - po raz kolejny podniósł symbol katolika i narodowca - za jakiego siebie uważa.
Katolicyzm wywiódł się z ideologii pewnej walczącej żydowskiej sekty.
Wbrew temu - co podają "Ewangelie", Chrystus był w rzeczywistości żydowskim buntownikiem - skazanym przez Rzymian.
Gdyby to Żydzi chcieli go zabić (jak przemienił fakty Paweł z Tarsu) to zostałby ukamieniowany.
Ukrzyżowanie było tylko rzymskim zwyczajem stosowanym wobec złoczyńców i wrogów Imperium.
Cwany żyd faryzeusz - Szaweł vel Paweł z Tarsu zmienił całkowicie wymowę faktów i z buntownika uczynił nawet "Boga".
To wie każdy - kto choć trochę interesuje się historią.
Stworzono "uniwersalną" religię służącą - tak jak inne religie - kontroli nad społeczeństwem.
Katolicyzm- podobnie jak dziś Syjonizm - dążył do zdobycia nowych terytoriów i podbijał kolejne narody świata.
Ponieważ religia ta opiera się na jednym wielkim oszustwie - to niezbędna stała się totalitarna kontrola nad podbitymi ludami.
Stworzono mechanizm - wobec którego orwelowska wizja świata a także realny komunizm okazały się niewiniątkami.
Bez swojej woli - ludzie zostają chrzczeni - jako niemowlęta - przez co przyjmują "katolickie" zasady i wiarę.
Ale u dorosłych ludzi rodzą się wątpliwości i zastanawiają się nad kanonami wiary.
By uniemożliwić jakąkolwiek dyskusję, spacyfikować narody - Papiestwo utworzyło - Świętą Inkwizycję - której zadaniem było tępienie wszelkich przejawów myślenia.
Zapobiegawczo torturowano ludzi i skazywano na okropną śmierć. Bestialskie mordy dokonywano w imię "katolickich wartości" etycznych.
Święta Inkwizycja miała prawo sądzić tylko ludzi ochrzczonych.
Fakt że sami inkwizytorzy nie wykonywali wyroków nie ma znaczenia.
Stalinowscy oprawcy również nie mordowali własnoręcznie.
Swoją bytność na tym Portalu - Dariusz Kosiur rozpoczął od wybielania inkwizycyjnych zbrodniarzy.
Mimo moich sprostowań - cały czas uparcie kłamał na ten temat.
A później w każdy swój tekst wkładał jakieś kłamstwo.
Jako najbardziej zjudaizowany - sam to powszechnie głosi - oczerniał wszystko co Polskie.
To druga strona manipulacji medialnej - w której usiłują nam narzucić
Na jej końcu okazałoby się że komunistyczna agentura powróciła do władzy.
Ten Portal skierowany jest do ludzi UCZCIWYCH
Więc nie ma tu miejsca dla kłamców i prowokatorów.
To ostatnie wyjaśnienie.
|
|
28 marzec 2009
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Świetne, właśnie przygotowywuję coś interesującego na temat "Etosu hebrajskiego" w Polsce dzisiaj |
|
2009-03-30
MG/Gasienica
|
 |
|
|
Szanowny Panie Łoboda,
Jeśli powodem niewpuszczania p. Dariusz Kosiura na forum jest jego "stek obelg", to winien pan przytoczyć treść tego"obelżywego"listu. W innym wypadku traci pan zupełnie wiarygodność i zachowuje się jak inkwizytor, z którą to profesją pan tak spektakularnie walczy. Nie publikując listu pana Kosiura potwierdza pan tym samym opinię na swój temat jako nieomylnego egzegety widzialnej i niewidzialnej rzeczywistości oraz człowieka, który nie znosi dyskusji, czyli wymiany róznych poglądów na rzeczywistość. |
|
2009-03-30
Paweł Ziemiński
|
 |
|
|
Panie Ziemiński
Proszę nie "rżnąć głupa"
Kosiur opublikował - gdzie się da - listy do mnie.
A meritum sprawy tkwi w przeinaczaniu przez niego faktów i czynieniu ze zbrodniarzy - bohaterów.
Ubliżanie przez niego całej historii II RP, nazywaniu kolaborantów bohaterami a z patriotów - zdrajcami.
Jeżeli i Pan zamierza w ten sposób dyskutować to pomyliłem się - co do Pana.
Tu nie będzie więcej pyskówek i panoszenia się zdradzieckiej agentury. |
|
2009-04-03
Artur Łoboda
|
|
|
|
Komu pomoże al-Kaida?
listopad 5, 2006
tadeusz
|
Kanadyjskie przypadki wojenne w Afganistanie
październik 5, 2006
Wiesław Kwaśniewski
|
gnidy
listopad 23, 2005
|
UE jako całość nie uzna Kosowa. Polska - tak
luty 18, 2008
Artur Łoboda
|
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
|
Polskie stocznie za drogie dla PŻM
grudzień 4, 2002
PAP
|
Rozbić układ
wrzesień 3, 2007
Marek Olżyński
|
Logiczne wnioski
lipiec 26, 2003
|
Nowa fala czy stare bagno? czyli co z tym PiSem?
lipiec 15, 2006
Jan Duranowski
|
Może ktoś z Państwa doradzi
wrzesień 27, 2006
zaprasza.net
|
GDZIE JEST POLSKA ?
czerwiec 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
|
Własność i grabież
listopad 21, 2003
Lech Pruchno Wróblewski
|
"Kontynuacja działań" czyli kretynizm zinstycjunalizowany po krakowsku
luty 24, 2003
http://www..dziennik.krakow.pl/
|
Wielki mit pod nazwą Unia Europejska - padł.
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
|
3 V Chicago
maj 6, 2008
z.kolowany
|
Opowiadanie bez tytułu
maj 29, 2008
Marek Jastrząb
|
I beda rzadzili zelaznym pretem w UE
styczeń 22, 2003
Elzbieta
|
Bezprawie i coraz mniej ochotników na "wojnę z terrorem"
czerwiec 13, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
ODEZWA
DO WYPADAJˇCYCH ZĘBÓW
1. Solidarność wyszła z dziury i poszła w chmury....
2. Bo sami nadajemy sobie numery.
wrzesień 3, 2005
Wiesław Sokołowski
|
|
|