|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
więcej -> |
|
WEJŚCIE DO UNII EUROPEJSKIEJ POZBAWI POLSKĘ SUWERENNOŚCI !
|
|
We? udział w referendum i powiedz Unii NIE!
NASZA KONSTYTUCJA ZEZWALA NA ZNIEWOLENIE POLSKI
Konstytucja RP z 2 kwietnia 1997 r. zezwala na zrzeczenie się naszej suwerenności na rzecz UE. Polska może "na podstawie umowy międzynarodowej [czyli traktatu członkowskiego UE] przekazać organizacji międzynarodowej lub organowi międzynarodowemu [czyli Unii lub jej instytucjom] kompetencje organów władzy państwowej w niektórych sprawach" (Art. 90 ust.1). Konstytucja nie określa, w jakich sprawach jest to dopuszczalne, ale na pewno wskażą nam to unijne traktaty!
Tak jak nie ma częściowych prawd, a jest tylko prawda albo fałsz, tak samo nie ma "częściowej suwerenności" - jest albo suwerenność, albo podległość. Już teraz nie stanowimy suwerennie o swoich prawach, gdyż każda nowa ustawa musi być sprawdzona pod kątem zgodności z prawodawstwem unijnym. Nie jesteśmy jeszcze w Unii, a już jesteśmy posłuszni Brukseli tak, jak kiedyś Moskwie!
Naszą suwerenność możemy obronić w referendum, lecz jeśli zagłosuje mniej niż połowa Polaków, referendum będzie nieważne i zgodę na ratyfikację traktatu członkowskiego wyrazi Sejm i Senat (Art.90 ust.2). W dniu referendum wyjd? z domu i oddaj swój głos w obronie naszej suwerenności!
EUROPEJSKIE PAŃSTWO-MOLOCH
Dzisiejsza Unia Europejska różni się od wspólnoty ekonomicznej, którą kiedyś była. Coraz więcej sfer polityki i gospodarki objęte jest wspólnym unijnym prawem i następuje centralizacja decyzji dotyczących wszystkich krajów członkowskich (kiedyś Moskwa, dziś Bruksela!) Unia zmierza w kierunku jednego państwa federacyjnego, choć składającego się z różnych narodów mówiących różnymi językami.
Unia ma już wiele zewnętrznych symboli państwowości: flagę, hymn, walutę, paszporty, obywatelstwo unijne, a także własny bank centralny, wspólna politykę rolną i przemysłową oraz własne przedstawicielstwa dyplomatyczne w innych krajach. Traktaty unijne zastrzegają wyższość prawa unijnego nad ustawami krajowymi, a Konwent Europejski opracował już projekt jednolitej konstytucji europejskiej, która ma zastąpić dotychczasowe traktaty. Będzie ona nadrzędna do konstytucji poszczególnych krajów - również i naszej!
Jest już wspólny Parlament Europejski, który wydaje zalecenia wszystkim parlamentom krajowym. Jego rola zostanie wzmocniona, a nasz parlament będzie zaledwie sejmikiem regionalnym! Eurokraci dążą też do harmonizacji wymiaru sprawiedliwości, a już teraz orzeczenia Trybunału Europejskiego są nieodwołalne i nadrzędne do orzeczeń sądów krajowych, ilekroć zachodzi kolizja między prawem UE a prawem kraju członkowskiego. Unia prowadzi już własną politykę zagraniczną - jej głos słychać częściej niż głosy jej członków!
Po szczycie w Laeken trwają w Unii dyskusje o przekształceniu KE w jeden rząd europejski, choć nie ma jeszcze zgody, czy powinien być jeden wspólny prezydent, czy też Komisja powinna mieć większe uprawnienia. Tworzy się już zaczątki niezależnej europolicji, a także armii unijnej, która będzie strzec bezpieczeństwa Unii i jej interesów - niektórzy wróżą przy tej okazji rozpad NATO.
Cóż to więc jest, jeśli nie projekt Euro-państwa, którego mamy być zaledwie regionem? W Konwencie Europejskim padła już propozycja nazwy dla tego molocha: "Stany Zjednoczone Europy", choć nazwa "Związek Socjalistycznych Republik Europejskich" (ZSRE) byłaby bardziej odpowiednia. Widać wyra?nie, w jakim kierunku zmierza Unia, i że nie będzie to już ta sama Unia, z którą negocjowaliśmy! Sami urzędnicy z Brukseli twierdzą, że nie ma od tego kierunku żadnego odwrotu!
WYŻSZOŚĆ PRAWODAWSTWA UNIJNEGO NAD POLSKIMI USTAWAMI
Skoro Unia zmierza w stronę państwa-molocha, to naturalnie w zasadniczych sprawach jej prawodawstwo będzie nadrzędne do polskiego prawa. To my mamy się dostosować do wymogów Unii, a nie ona do naszych życzeń i wizji. Nadrzędność prawa unijnego zagwarantowana jest w traktatach, a ponadto Unia zastrzega sobie prawo i środki konieczne do osiągnięcia swoich celów i kierunków działania (Traktat z Maastricht, art. 6).
Na tę kapitulację w zakresie prawodawstwa zezwala nasza konstytucja, do której specjalnie wprowadzono art. 91. Według niego, umowa międzynarodowa (czyli traktat członkowski, a w przyszłości - konstytucja europejska) stanowi część naszego porządku prawnego i jest ona bezpośrednio stosowana. A jeśli nie da się jej pogodzić z naszymi ustawami, to ma ona pierwszeństwo - czyli jest ważniejsza! To samo dotyczy wszelkiego prawa stanowionego przez organizację międzynarodową (czyli Unię), z którą podpisaliśmy umowę. Tak oto jednym artykułem w konstytucji zezwalamy na wyższość praw międzynarodowych (czyli unijnych) nad naszymi własnymi ustawami!
I na tę konstytucję z tak skandalicznymi zapisami (art. 90 i 91) większość Polaków zgodziła się w referendum konstytucyjnym. Nie pozwólmy, aby ten błąd się teraz urzeczywistnił - pomóż ochronić naszą suwerenność!
WPROWADZENIE EURO OGRANICZY NASZˇ SUWERENNOŚĆ I ZLIKWIDUJE POLSKˇ GOSPODARKĘ
Złotówka jako nasza waluta narodowa jest zwornikiem ekonomii i polityki. Jeśli zastąpimy ją unijnym euro, nie będziemy już mieli własnej polityki pieniężnej - będzie ją za nas prowadził Europejski Bank Centralny. To on będzie emitował walutę i to on będzie sterował naszą ekonomią, a my pozbawimy się wpływu na gospodarkę. Każda decyzja finansowa będzie musiała być uzgodniona z EBC. Wspólny pieniądz i polityka pieniężna EBC będą służyć budowaniu europejskiego supermocarstwa, a nie interesom naszego Narodu i państwa! Jedną z metod wywierania na Polskę nacisku będzie nakładanie surowych kar finansowych.
Wspólna waluta podyktowana jest względami politycznymi, a nie ekonomicznymi - nie ma więc szans się utrzymać, chyba że poprzez sztuczne sterowanie ekonomią w całej UE (znamy ten mechanizm z czasów komuny!). Euro ma być widocznym "dowodem jedności" całej Unii Europejskiej, a likwidacja walut narodowych ma być jednym z czynników osłabiających tożsamości narodowe w krajach Europy. Tak więc bez własnej waluty nie tylko likwidujemy niezależną gospodarkę, ale też osłabiamy naszą polską tożsamość - a przy tym wyzbywamy się suwerenności państwowej i narodowej!
Nie możemy wejść do Unii i pozostać przy złotówce - czeka nas przymusowe członkostwo w Unii Walutowej, nowi kandydaci nie mają wyjścia. Nie będziemy też mogli powrócić do złotówki, jeśli nie spodoba nam się życie z euro. Szef KE zapowiedział, że Unia Walutowa to "nierozerwalne małżeństwo".
We? udział w referendum i powiedz Unii NIE! Nasza suwerenność okupiona jest krwią wielu pokoleń Polaków, dla których nie było sprawy ważniejszej niż wolność Ojczyzny i ocalenie tożsamości narodowej. Mamy wobec nich dług: musimy utrzymać suwerenność dla nas i dla naszych dzieci! Nie przerywaj tej tradycji WOLNEJ I NIEPODLEGŁEJ POLSKI - pomyśl o przyszłych pokoleniach, które z perspektywy historycznej ocenią naszą decyzję, tak jak my oceniamy dziś zdradziecką Targowicę!
Wydrukuj i przekaż tym, którzy nie mają internetu - niech podają dalej!
Przygotujmy się do referendum i zadbajmy o Polskę!
|
|
22 kwiecień 2003
|
|
przesłała Elżbieta
|
|
|
|
Czy USA staje się państwem policyjnym z pomocą Izraela?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
CALL FOR MAY 23RD PROTEST OF AIPAC ANNUAL CONFERENCE
maj 23, 2005
piśmienny
|
Rumunia kolejnym krajem używającym izraelskiego systemu biometrycznego "do walki z terroryzmem"
sierpień 3, 2007
bibula
|
Zmienić Regulamin Sejmu RP!
październik 5, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dwie Kluczowe Nominacje w USA
luty 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przez Globalizację do Globalnego Imperium
grudzień 17, 2004
|
Na stronie internetowej NIK można zamówić pracę magisterską
lipiec 27, 2002
PAP
|
Młodzi Izraelczycy rozrabiają w Polsce
czerwiec 5, 2007
nadesłała Dorota
|
USA gotowe użyć broni atomowej
grudzień 11, 2002
zaprasza.net
|
Kondotierzy rewolucji
grudzień 8, 2004
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Testament Jozefa Mackiewicza
sierpień 29, 2008
...
|
Kanadyjskie przypadki wojenne w Afganistanie
październik 5, 2006
Wiesław Kwaśniewski
|
Internetowa makabra
listopad 8, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
By przeżyć i mniej cierpieć
sierpień 26, 2006
Władysław Chmiel
|
USA:Kryzys na rynku kredytów mieszkaniowych
styczeń 14, 2008
|
Bezrobotni korzystają z Unii
maj 1, 2005
cc
|
Lepiej wyjechać, niż zakładać firmę
sierpień 8, 2006
|
Obłęd produkcji broni na świecie trwa. USA i Izrael wzmacniają wpółpracę
październik 3, 2006
bibula
|
Zadowoleni z budżetu
luty 10, 2004
www.krakow.pl
|
więcej -> |
|