|
Plusy ujemne
|
|
Dwa plus dwa - równa się cztery?,
a może pięć?
a może osiem?
Szczepionka chroni przed chorobą?,
a może nie chroni?
Podobno dopiero "solidaryzm społeczny" i wspólne poddanie się szczepieniu ochroni Ludzkość przed urojoną chorobą?
Bo skoro szczepienia nie uchronią zaszczepionych przed chorobą - jeżeli takiemu szczepieniu nie poddadzą się wszyscy - to mamy do czynienia globalnym oszustwem pseudonakukowym!
Kropla drąży skałę.
Udało mi się przez ostatnie lat przeprowadzić kilka spraw i zwyciężyć z politycznym bandytyzmem.
Ostatnim zwycięstwem było uświadomienie Polakom: na czym polegało oszustwo "kredytów frankowych".
Odpowiedź jest prosta: nie było żadnych Franków w tych kredytach"!
I dzisiaj mamy podobną odpowiedź, że NIKT NIE WYIZOLOWAŁ WIRUSA SARS COV-2.
W takim wypadku NIE MOGŁY POWSTAĆ ŻADNE TESTY na SARS CoV2!
Kiedy w 2014 roku wyjaśniłem: na czym polega oszustwo kredytów frankowych - to nikt mi nie chciał wierzyć.
Ludzie nie potrafili sobie wyobrazić, że "instytucja zaufania społecznego" - jaką były wtedy banki - może tak ordynarnie kraść.
Musiało upłynąć trochę czasu i musiało dojść do OSZUSTWA wyborczego Andrzeja Dudy, że "jako Prezydent zaopiekuje się "frankowiczami"" - by Ludzie zaczęli myśleć, a potem walczyć o swoje.
Ja rzuciłem ten kamyk - który ma wywołać lawinę w sprawie kowida.
Trzy miesiące temu zapytałem w Trybie Prawa prasowego - Ministra zdrowia o podanie: kto wyizolował czysty wirus SARS CoV-2?
I mimo tego, że moja skarga na brak odpowiedzi Ministra - jest od ponad miesiąca w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym - do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi.
Pora by Polacy zniszczeni przez pisowsko-masoński ZAMACH STANU zaczęli zadawać to samo pytanie:
KTO WYIZOLOWAŁ WIRUS SARS COV-2?
|
|
23 grudzień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Prof. Andrzej Zieliński z Poznania podaje, że pewna grupa naukowców, tych z prawdziwego zdarzenia, a nie farbowanych lisów, uważa, że SarsCov 2 może być wirusem złożonym komputerowo na bazie wcześniej zeskwencjonowanych wirusów Sars. I dalej, "Należy pamiętać, że do tej chwili nie zsekwencjonowano wirusa SARS-CoV-2, który zostałby uzyskany z hodowli komórkowej. Oznacza to brak wzorca tego wirusa (brak złotego standardu). Wirusa tego nie uzyskano również w formie krystalicznej".
Ciekawe ile czasu będą czekać i paraliżować sprawę. Skarga na przewlekłość dopiero po 11 miesiącach, ale w sprawach administracyjnych to chyba nie przysługuje. |
|
2020-12-23
Magellan
|
|
|
|
Może to sygnał...
grudzień 28, 2005
Niepodległość Polski Katolickiej
|
POLSKA - UNIA
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Niemcy nie dadzą się wciądnąć w wojnę
styczeń 19, 2003
PAP
|
Pakistan niebezpieczny w stanie wojennym
listopad 5, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Siła euro, Unia i zadania syjonistów
maj 10, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Agenci UOP robili z Macierewicza wariata...
grudzień 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Powrót do ?ródeł rozumu
maj 25, 2008
Artur Łoboda
|
To Twoja kolejna "lektura obowiązkowa"
grudzień 31, 2006
mil.
|
Cła po polsku
luty 10, 2003
zaprasza.net
|
Bracia Polscy
październik 6, 2003
|
E-mail z Chicago
grudzień 3, 2008
Dariusz Kosiur
|
Dwie listy
maj 22, 2008
PAP
|
Sikorski - wodzu prowad? na Waszyngton!
luty 28, 2008
marduk
|
Wadliwa Temida
grudzień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Duma lobby Izraela
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie lubimy odmienności
grudzień 15, 2003
|
10 lat Stowarzyszenia Primum Non Nocere
listopad 28, 2008
Adam Sandauer Przewodniczący Stowarzyszenia
|
Prawda o powstaniu w Getcie Warszawskim. Czy Edelman kłamie?
kwiecień 22, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ku?nia kłamstwa
luty 13, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
Na głowach Naczelnych.
Fakt który warto pamiętać, dziwnym trafem losu oba nakrycia głowy do których się nas zmusza byśmy je
wrzesień 14, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
|
|