|
Niewyobrażalnie głupi "Konfederaci"
|
|
Myślą Państwo, że tak sobie piszę i całkowicie bezkarnie rzucam oskarżenia wobec największych zbrodniarzy tego świata?
A może jestem tylko zamaskowanym prowokatorem, który czeka na odpowiedni moment - by pojawić się na "zakręcie historii"?
Takie możliwości również powinien brać pod uwagę czytelnik moich artykułów.
Ale jeszcze żyję i działam tylko dlatego, że w domu rodzinnym nauczono mnie konspiracyjnej ostrożności.
Wielu z odważnych polskich dysydentów zostało zatrutych w Trzeciej RP i już dawno zmarło.
Inni ginęli w wypadkach, albo "popełniali samobójstwa" - na przykład w piwnicy (!)
Trzy lata temu - w bardzo ruchliwym porcie lotniczym zamordowano Kim Dżong Nama - brata obecnego tyrana Korei Północnej.
Czy coś takiego może się wydarzyć w polskojęzycznym sejmie?
Dziwnym trafem członkowie "Konfederacji" chorują - jeden za drugim.
Szczytem głupoty jest - już postawa Krzysztofa Bosaka, który mając objawy przeziębienia - zamówił sobie test na kowida !!!!!!!!!!!!!!!!!
A przecież wystarczy zachować ostrożność i przewidywać miejsca - gdzie może być rozpylony areozol.
Przede wszystkim NIE JEŚĆ i NIE PIĆ NICZEGO przygotowanego w tym obiekcie!
Czy pamiętają Państwo z czasów przedkowidowych, że grypa u osoby starszej - groziła śmiercią?
Albo, że zapalenie płuc - to był w większości wypadków wyrok śmierci dla osiemdziesięciolatka?
Nawet dla osoby młodej grypa może oznaczać bardzo poważne powikłania.
I prawie każdy przechodzi ją bardzo ciężko - o ile zawczasu nie podejmie terapii.
A teraz prawdopodobną grypę - Bosak nazwał kowidem.
Żeby mówić o jakimś kowidzie - to musi być on wyizolowany i sfotografowany.
Nigdzie na świecie nie wyizolowano i nie sfotografowano tego - rzekomego wirusa!
Mogą pomyśleć Państwo, że jestem mitomanem. Ale wiem, że kilka razy próbowano mnie otruć.
I dlatego nawołuję do bardzo szerokiej ostrożności - przed ewentualnymi próbami otrucia.
|
|
22 grudzień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Wykluczenia Polaków w Polsce chcą żydowscy rasiści!
listopad 17, 2007
Grażyna
|
Globalna Walka Klas Przy Braku Umowy Społecznej
luty 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
|
Park kulturowy na Starym Mieście?
maj 30, 2005
Gazeta Wyborcza, 30 maja 2005r.
|
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
|
Zbyt kosztowna,
czerwiec 4, 2007
. (bez podpisu)
|
Benedykt XVI o "lekarstwie nieśmiertelności"
marzec 9, 2008
PAP
|
Polscy obywatele "Komisji Trójstronnej"
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
|
Kłopoty Konsumeryzmu i Neokonserwatyzmu w USA
grudzień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Testament ks. Markiewicza
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dodać zegary do reklam!
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ile wydajemy na ochronę zdrowia?
jeden z wodzów komunizmu mówił ...nie istotne jak ludzie głosują ważne kto głosy liczy...
maj 12, 2006
Adam Sandauer
|
"Czarne owce" w szeregach przedstawicieli Polonii
październik 23, 2003
|
"Cztery miliony Polaków żyje w skrajnej nędzy...
kwiecień 1, 2008
komentator
|
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kolejny wypadek naszego autokaru na obczy?nie
marzec 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Drugiej "nocnej zmiany" nie będzie!
lipiec 24, 2006
Wojciech Wybranowski
|
ODEZWA DO LICZYDŁA
grudzień 17, 2006
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
|
Różne światy - czyli - co Wy tu robicie?!
październik 25, 2007
Artur Łoboda
|
Kurwica
listopad 3, 2005
Artur Łoboda
|
|
|