ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
więcej ->

 
 

WP jak TPSA

Kilka dni temu Wirtualna Polska opublikowała wiadomość prasową, z której wynikało, że jako pierwsza w Polsce zastosowała na swojej stronie głównej język XHTML. Wiadomość ta została zamieszczona przez wiele serwisów webmasterskich. Dzień pó?niej serwisy otrzymały informację z innego polskiego portalu - Panoramy Firm, która prostuje komunikat WP.pl

Okazuje się, że w Polsce istnieją już co najmniej dwa portale, które na szeroką skalę stosują rozwiązania bazujące na XML (który stanowi podstawę XHTML'a) - Panorama Firm oraz Gazeta Wyborcza.
Panorama Firm stwierdziła również, że nieprawdziwe jest zawarte w wiadomości WP.pl twierdzenie, że dzięki tej technologii wszyscy użytkownicy odczują poprawę przy szybkości ładowania stron, bowiem de facto zmniejszenie rozmiaru strony nie ma nic wspólnego z XHTML. Prezentacja treści wg zaleceń specyfikacji XHTML często prowadzi natomiast do zwiększenia rozmiaru strony i zwiększonego czasu jej ładowania. Ponadto trudności z prawidłowym wyświetleniem stron mogą mieć użytkownicy starszych niż najnowsze wersje wyszukiwarek IE i NN. Dlatego też, z punktu widzenia przeciętnego użytkownika, zastosowanie XHTML ocenić można jako funkcjonalnie obojętne.

Wirtualna Polska odpowiada, że co prawda nie oni pierwsi używają tego języka, jednak ich rozwiązanie mimo wszystko jest rewolucyjne. Zrezygnowali oni bowiem z używania tabel. Cóż... podana w takiej formie ("pierwsi w Polsce nie używamy tabel w portalu" zamiast "pierwsi w Polsce stosujemy nowy język") wiadomość prasowa zapewne nie zabrzmiałaby aż tak "rewolucyjnie" i być może nie pojawiłaby się aż w tylu miejscach. Podobnie jak wysłana dwa miesiące temu wiadomość o nowatorstwie programu lojalnościowego Federacja dedykowanego użytkownikom portalu (podobne programy od dawna funkcjonują w serwisach film.gery.pl oraz filmweb.pl), na której sprostowanie WP.pl również zareagowała w stylu "co prawda nie byliśmy pierwsi, ale ulepszyliśmy".

Wygląda na to, że dział Public Relations Wirtualnej Polski wzoruje się w swoich działaniach na dziale PR czołowej firmy z grupy, do której WP należy. W reklamach Telekomunikacji Polskiej SA ciągle słyszymy, że wprowadziła ona "rewolucyjne" i pionierskie rozwiązania... znane już od lat klientom konkurencyjnych operatorów.

http://www.webmaster.gery.pl/news/8537.html
17 październik 2003

Tomasz Sęk 

  

Archiwum

Tajne negocjacje Tuska
luty 24, 2009
Dariusz Kosiur
Twardziele - SOBCZAK i SZPAK
listopad 26, 2002
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
Dowody wg kosmopolitów
listopad 16, 2007
adam śmiech
TIR-y
sierpień 4, 2005
PAP
SOLIDARNI Z ROSJˇ !
sierpień 21, 2008
marduk
Książka pod choinkę
grudzień 25, 2006
o
Kto komu służy?
październik 31, 2003
Artur Łoboda
"Rzecznik praw dziecka" za 13,2 tysiąca
styczeń 4, 2003
Sobie życzymy
SOBCZAK i SZPAK

grudzień 10, 2002
http://www.angora.pl/
Polska Kwaśniewskiego czy Rydzyka?
październik 21, 2005
PAP
O promowaniu ślepoty inteligencji polskiej, czyli jak się tworzy „przyzwolenie bez zgody”
luty 5, 2008
J. Duranowski
O głupocie i złym wychowaniu
wrzesień 13, 2006
Olaf Swolkień
Przekrzywiona opaska Temidy
październik 8, 2005
Witold Filipowicz
Agentura tego dopilnuje
marzec 19, 2008
PAP
Dzisiaj zakupujemy sprzęt wojskowy od maleńkiej Finlandii
grudzień 20, 2002
zaprasza.net
Terror w Biesłanie
wrzesień 6, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Bible Is Hate
kwiecień 14, 2008
przysłał ICP
ZUS story
maj 16, 2003
Wy, co nie umiecie wyżyć za 360 zł!!!
luty 20, 2003
Piotr Ikonowicz
Niech panie latają z panami
marzec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media