ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
więcej ->

 
 

Lokacyjny sukces

Lokacyjny sukces

Z uwagą śledzę polemikę pomiędzy radnym Ryszardem Terleckim a Prezydentem Krakowa Jackiem Majchrowskim, na łamach Dziennik Polskiego. Jej ostatnia odsłona – artykuł Ryszarda Terleckiego „Wojna na słowa” (Dziennik Polski z 26 czerwca br.) – poświęcona jest w dużej mierze ogólnej krytyce obchodów Jubileuszu 750-tej Rocznicy Lokacji Krakowa na „prawie magdeburskim”. Jako przewodniczący Rady Programowej ds. Obchodów Jubileuszu nie mogę nie odnieść się do niektórych – moim zdaniem – bezzasadnych i często absurdalnych tez stawianych przez radnego Terleckiego.

Trzeba wyjątkowo złej woli, by kulminacyjną część obchodów jubileuszu nazwać „lokacyjnym jarmarkiem”. Ciekawe jak na takie stwierdzenie zareagowaliby Ennio Morricone, Tomasz Stańko, czy nieżyjący już prof. Marek Stachowski? Jest jak najbardziej oczywiste i naturalne, że w ramach licznych wydarzeń jubileuszowych nie brakowało także imprez o lżejszym charakterze. Wszak obchody lokacji to święto wszystkich krakowian, także tych, którzy nad kulturę pisaną przez duże „K” przedkładają imprezy o charakterze mniej wzniosłym.

Zupełnie chybiona jest argumentacja, przytaczana przez Ryszarda Terleckiego jako usprawiedliwienie nieobecności na obchodach jubileuszowych Prezydenta RP. Czy zasadne jest tłumaczenie, że „prezydent Rzeczpospolitej nie bardzo miał po co przyjeżdżać (na obchody), tym bardziej, że nie zdołano skłonić do przyjazdu żadnego znaczniejszego gościa”? Czy raczej wizyta Lecha Kaczyńskiego w Krakowie miała być okazją do wspólnego świętowania z mieszkańcami ważnego dla miasta wydarzenia? I dlaczego – jeśli już dla Głowy Państwa krakowskie progi okazały się za niskie - w Krakowie nie zjawił się nawet przedstawiciel Kancelarii Prezydenta?

Program Jubileuszu, kalendarz wydarzeń i imprez, był na bieżąco konsultowany i ustalany przez Radę Programową, na czele której stoję. W jej pracach uczestniczyli i nadal uczestniczą krakowscy radni wszystkich opcji. W przygotowania Jubileuszu mógł się zaangażować także Pan radny Terlecki - z tego prawa jednak nie skorzystał. Pierwszy jest za to do totalnej krytyki obchodów. Zastanawiam się, czy aby ta postawa niedoszłego włodarza miasta nie wynika z faktu, że to nie on może podpisać się pod sukcesem jubileuszu lokacji?


Prof. Czesław D?wigaj
Przewodniczący Rady Programowej ds. Obchodów Jubileuszu
750–tej Rocznicy Lokacji Krakowa
15 sierpień 2007

 

  

Archiwum

Grzesznik, fiolet i krzyż
marzec 22, 2008
Marek Olżyński
Bieda
styczeń 31, 2005
ala
Święto Konstytucji 3 Maja (2005)
maj 5, 2005
Artur Łoboda
Krótka przypowieść o Sacrum
listopad 15, 2007
rodman
Nie zmarnować tej szansy
październik 18, 2003
Nasz Dziennik
"Niespodzianka pa?dziernikowa" czyli Bush zaatakuje Iran na tydzień przed wyborami
wrzesień 23, 2006
nadesłała Dorota
Kontrola energii na świecie „kością niezgody”
czerwiec 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kraków ma nową strategię promocji
styczeń 10, 2008
PAP
Polskie zdrowie
luty 24, 2005
4 Rzeczpospolita w natarciu
grudzień 21, 2005
interia.pl
Po stronie ludu. Manifest populistyczny
grudzień 19, 2006
Remigiusz Okraska
Granice Władzy Czasów Wojny w USA
grudzień 20, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Współczesna żydokomuna czyli "Klub lewicy i prawicy"
marzec 8, 2005
Abp Życiński: Wypowied? M. Kaczyńskiej wyrazem współczucia
marzec 16, 2008
PAP
Dwa odrębne światy...
marzec 3, 2008
tłumacz
Pierwiastek kłamstwa.
czerwiec 13, 2007
bez podpisu
Dlaczego nacjonalizm?
lipiec 5, 2008
Dariusz Kosiur
Wojna przeciwko Irakowi "zbrodnią przeciwko pokojowi"
luty 24, 2003
PAP
Po co lustracja?
sierpień 9, 2008
jobstalker
Karuzela Szmaciaków
wrzesień 26, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media