ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
więcej ->

 
 

Próba podsumowania roku 2006

Odnowiona koalicja rządząca, nowe samorządy i stare problemy!

(Próba podsumowania 2006 roku i wnioski na najbliższą przyszłość)


Mamy już za sobą festiwal przepychanek koalicyjno - wyborczych A.D. 2006 i można je chyba z grubsza podsumować. Opisywanie plotek i domysłów związanych z kolejnymi fazami powoływania obecnej koalicji rządzącej (od rządu mniejszościowego poprzez pakt stabilizacyjny do drugiej wersji rządu większościowego) pozostawiam specjalistom od szukania dziury w całym i komentatorom popisującym się swoją poprawnością polityczną .
Tu chciałbym przedstawić pewne generalne spostrzeżenia oraz zwrócić uwagę na pewne elementy uporczywie pomijane we wszelkich komentarzach. Skupmy się na kilku najistotniejszych spostrzeżeniach:

- koalicji rządzącej nie udało się jak dotąd przekonać większości Polaków do swojego programu Polski Solidarnej, a naprawa Polski ma coraz głębsze znamiona gry pozorów,

- koalicja strachu czyli opozycja parlamentarna nie cofnie się przed niczym, aby odsunąć PiS od władzy nie unikając nawet działań, które można nazwać politycznym chamstwem,

- partyjne systemy rządzenia niewiele mają wspólnego z demokracją, to po prostu zwykła mafiokracja, a kampanie wyborcze są kpiną z elektoratu,

- największe polskojęzyczne mass-media są tak wrogo nastawione do polskiej racji stanu, iż nie tylko zatraciły poczucie rzeczywistości, ale nawet poczucie przyzwoitości.

Kilka zdań komentarza do powyższych stwierdzeń:

naprawianie Polski

Jedno z podstawowych praw logiki głosi: nie da się usunąć skutków, jeśli się nie usunie przyczyn! Polska rzeczywistość to nieskończona ilość dowodów potwierdzających to prawo! Warto przypomnieć, że mali koalicjanci (czyli Samoobrona i LPR) w swoich programach wyborczych głosili konieczność wyeliminowania niektórych przyczyn, ale po wejściu do koalicji mocno spuścili z tonu, a PiS od samego początku chciał wyłącznie naprawiać błędy i wypaczenia tzw. III-ej RP, odżegnując się nie tylko od bilansu zamknięcia zbrodni i strat okresu PRL i transformacji ustrojowej, ale nawet od bilansu otwarcia obecnego stanu rzeczy. Trudno się dziwić sceptycyzmowi Polaków, kiedy widzą działania koalicji rządzącej, kwalifikujące się pod porzekadło: chciałaby dusza do raju ale grzechy nie puszczają.

polityczne chamstwo

To chyba najbardziej adekwatne określenie do tego, co wyprawia tzw. opozycja parlamentarna. Odwracanie kota ogonem okazuje się jedynym sposobem uprawiania polityki przez PO i SLD. Można tylko postawić pytanie: okazuje się, czy zawsze tak było? Dla rozbicia koalicji wszystkie chwyty dozwolone łącznie z zakładaniem podsłuchów, organizacją seksafery i przyrównywaniem patriotyzmu do faszyzmu. Ale największą bezczelnością jest zarzucanie obecnej koalicji rządzącej, iż w ciągu kilku miesięcy nie rozwiązała problemów, które narosły przez 17 lat transformacji ustrojowej i to przy wybitnym udziale wielu prominentnych przedstawicieli tejże, obecnej opozycji parlamentarnej .
To co w trakcie debaty nad budżetem 2007 zaprezentowała PO, aby rozbić koalicje i doprowadzić do pełnej anarchii w Polsce świadczy o tym, iż liderzy PO zdolni są do każdego świństwa.
W świetle tego staje się oczywiste, co w programie PO kryje się pod hasłem tanie państwo totalne ograniczenie roli instytucji państwowych, które mogłyby dbać o polski interes narodowy!

partyjna mafiokracja

Partyjne metody rządzenia wykazują niezbicie, iż są zaprzeczeniem demokracji. Tym bardziej jeśli główną rolę odgrywa sejmokracja . Podobna sytuację mieliśmy w Polsce na początku lat 30-tych. Analogii cały szereg! Wtedy również pod szczytnymi hasłami wolności i demokracji szalały obce agentury i międzynarodowa antypolska finansjera. Dopiero rozbicie tych antypolskich układów i utworzenie BBWR pozwoliło na budowę Polski dla Polaków.
Ale ta szansa trwała tylko 4 lata! Brutalny najazd hitlerowskich Niemiec i bolszewickiej Rosji przerwał budowę Polski dla Polaków na ponad 60 lat. Dziś mamy sytuację podobną. Szaleją obce agentury, międzynarodowe gangi finansowe rozdrapują wszystko, co się da a zdrajcy i sługusy obcych interesów udają patriotów inaczej . Czy obecna koalicja rządząca będzie w stanie wyzwolić się ze swoich grzechów starych, niejasnych powiązań z obecnymi układami?
Czy będzie w stanie szukać poparcia u tych , którzy już od dawna głosują plecami ? Czy partia posiadająca tzw. krótką ławkę i nie posiadająca szerokiego społecznego poparcia może wiele zwojować? Wątpliwe! Wyra?nie to widać na przykładzie PiS-owskiej partiokracji , której brakuje własnych członków do obsadzenia wszystkich funkcji i stanowisk, ale mimo to wzdraga się przed wykorzystywaniem potencjału ludzkiego swoich koalicjantów.

magiel propagandowy

Oglądając lub słuchając polskojęzycznych (lecz antypolskich) mass-mediów poziom dyskusji natychmiast kojarzy mi się z babami w maglu . Wybitni komentatorzy i redaktorzy tych mediów przede wszystkim zajmują się plotkami, pomówieniami i odwracaniem kota ogonem . Ważne dla nich są pomówienia rzucane przez jakąś dziwkę na posłów i członków rządu, a nie ważne jest, że Rosja zamknęła swój rynek przed polskim mięsem na podstawie fałszywych dowodów spreparowane przez rosyjskie służby. Ważna jest podsłuchana rozmowa między Prezydentem RP a jego współpracownikiem na konferencji prasowej a nie ważna jest wojna ekonomiczna wypowiedziana Polsce przez Rosję przy cichym poparciu UE. Ważna jest obelżywa nagonka na ministra edukacji narodowej, a nie ważna jest brutalna rzeczywistość, jak zapanowała w polskich szkołach po wprowadzeniu libertyńskiego bezstresowego wychowania dzieci i młodzieży. Ważna jest lustracja duchowieństwa, a nie ważne jest uznanie UB i SB oraz WSI jako organizacji na usługach obcego, wrogiego państwa. Ale najdziwniejsze jest to, że rząd Polski praktycznie nie ma żadnych możliwości przedstawiania swoich racji w mediach tzw. publicznych, a nawet można stwierdzić, iż te media również biorą udział w nagonce na legalnie działający polski Rząd!
To tylko kilka najistotniejszych spostrzeżeń dotyczących mijającego 2006 roku.

Pora na wnioski!

Jesteśmy świadkami bezpardonowej wojny między trzeszczącą w szwach koalicją rządzącą, która deklaruje nam chęć budowy jakiejś nieokreślonej IV-ej RP, a nie przebierającą w środkach koalicją strachu zagrożoną utratą swego stanu posiadania nabytego w ramach tzw. III-ej RP. Nam, zwykłym zjadaczom chleba proponuje się rolę biernych obserwatorów. Czy tak być musi? Czy naprawdę nie jesteśmy zdolni tak się zorganizować, aby postawić propozycje nie do odrzucenia i koalicji rządzącej i koalicji strachu ? Pora otrząsnąć się z poczucia bezsilności i beznadziejności. Można chyba śmiało stwierdzić, iż obecne służby specjalne nie są zdolne do inwigilowania wszystkiego, co się w Polsce dzieje, a stare esbeckie służby, choć nadal sprawnie działające, mogą przeciwdziałać, ale tylko nielegalnie!
I te sugestie poddaję pod rozwagę wszystkim zatroskanym o polskie sprawy.

Jerzy Tatol

30 grudnia 2006 r.

Wszystkim Polakom z krwi i kości życzę odwagi i aktywności dla dobra wspólnego w Nowym 2007 roku!
31 grudzień 2006

przesłała Elzbieta 

  

Archiwum

PO jedynym ratunkiem dla bagna polskiego
kwiecień 23, 2005
Czy mamy dziś do czynienia z rozbiorem Polski?
Czy to jest zdrada narodowa?

kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Zarząd TV Familijnej prosi Skarb Państwa o pożyczkę
czerwiec 27, 2002
PAP
Raj Podatkowy - Polska
kwiecień 23, 2003
Andrzej Gwiazda
Rola polskiej inteligencji w Polsce i na świecie
styczeń 9, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Afganistan trudny do pacyfikowania
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wiwat populizm!
czerwiec 5, 2004
Bush'owi wiatr w oczy ...
czerwiec 16, 2004
Czy kara śmierci ograniczyłaby skalę przestępczości?
wrzesień 6, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pułkownik Chwastek odrzucony
wrzesień 20, 2002
Zbigniew Lentowicz http://www.rzeczpospolita.pl
Przez Globalizację do Globalnego Imperium
grudzień 17, 2004
Polacy zadowoleni z czlonkostwa w UE
listopad 30, 2006
PAP
Rebelianci Marka Jurka
maj 1, 2007
Bogusław
Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
Czekajac na rade
styczeń 7, 2004
Do Redaktorów i Właścicieli liberalnych portali i prasy
kwiecień 2, 2008
Dariusz Kosiuir
Okrucieństwo w Rosyjskiej Armii?
luty 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Proksa triumfuje
marzec 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Grajek ofiarą koncertów?
listopad 22, 2002
Artur Drożdżak, Piotr Baran http://www.se.com.pl/
Bóg jest miłością ...
luty 2, 2006
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media