|
Rządził 2480 dni.
|
|
Tusk rządził 2480 dni. W tym czasie rozłożył kraj od wewnątrz i skutecznie ograniczył jego potencjał na zewnątrz
2480 dni trwały zmagania naszego kraju z Donaldem Tuskiem. Jego ucieczka do Brukseli nie załatwia jednak sprawy. Polską nadal będzie administrować ekipa Platformy Obywatelskiej.
Mimo, że Tusk rządził blisko 7 lat, to nie udało mu się zmodernizować kraju. W zamian za to podwyższył nam podatki, zwiększył biurokrację, rozłożył armię, ograbił OFE, podwyższył wiek emerytalny i dwukrotnie zwiększyć dług publiczny. Ponadto w czasie swoich rządów skutecznie ograniczył potencjał naszego kraju na arenie międzynarodowej. Staliśmy się co najwyżej największym niemieckim wasalem, który jednak nie może mieć własnego zdania.
Po 2480 dniach rządów ekipy Tuska wyłania się obraz Polski osłabionej, targanej korupcją czy kryminalnymi układami, w Europie zredukowanej do roli dostarczyciela taniej siły roboczej i łatwego kapitału dla innych gospodarek. Beneficjentami rządów ekipy Tuska stała się przede wszystkim wąska grupa osób.
Tak zwana platformerska "sitwa", obstawiająca swoimi osobami zarządy spółek Skarbu Państwa i ustawiająca pod siebie intratne przetargi, ma się całkiem dobrze.
Im żyje się lepiej. Wobec nich przedwyborcze hasło Platformy zostało zrealizowane.
Co z resztą społeczeństwa? Niech się żywi emocjami kreowanymi przez pro-rządowe telewizje. Mama Madzi czy ksiądz Lemański skutecznie odwrócą uwagę.
http://niewygodne.info.pl
-
|
|
31 sierpień 2014
|
|
www.polskawalczaca.com
|
|
|
|
po trupach do raju
lipiec 11, 2003
Miroslaw Krupinski
|
Oszołomstwo zwyciężyło - "Dzień kpiny" w Krakowie
lipiec 1, 2004
|
Dlaczego Kwaśniewski musi stanąć przed Trybunałem Stanu
czerwiec 1, 2004
Artur Łoboda
|
Oś USA-Izrael wobec poparcia Chin dla Iranu
grudzień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kleik dla Polski
lipiec 24, 2002
Anna Fisher - "NIE"
|
Ucieczka od świadomości klęski
grudzień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Kwestia polskiego honoru" (w Ottawie)
kwiecień 11, 2005
Aleksander Maciej Jablonski
|
To bylo ludobójstwo
marzec 15, 2003
Adam Kruczek
|
Nie można dwom panom służyć
listopad 12, 2006
[Oto słowo Pańskie]
|
Do prostego człowieka
marzec 23, 2003
|
MÓWIMY O MĘŻCZYZNACH...
sierpień 9, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Nadzieja
wrzesień 17, 2004
Marian Hemar
|
Płażyński: zmiany pokłosiem kryzysu w rządzie
lipiec 5, 2002
PAP
|
Niemcy o faux pas minister Fotygi
lipiec 7, 2006
PAP
|
Komu służy awantura wokół Wałęsy
czerwiec 11, 2008
Artur Łoboda
|
Grabaze polskiej nadziei
luty 2, 2007
przeslala Elzbieta
|
Odezwa
czerwiec 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Pralnie pieniedzy"
październik 24, 2005
Goska
|
Tomasz Gross – czy to profesor od żydowskiej historii, czy być może histerii Żydów uwłaczających Polakom?
styczeń 18, 2008
aferyprawa
|
Jacy ci "żydzi" są pazerni, wciąż im mało...
maj 22, 2007
www.krakow.pl
|
|
|