ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Posłanka do Parlamentu Europejskiego określa przymus szczepionek przeciw COVID jako „najgorsze przestępstwo, jakie kiedykolwiek popełniono na ludzkości” 
29 lipiec 2022     
Dziesięć stanów składa pozew przeciwko „niekonstytucyjnemu i niezgodnemu z prawem” nakazowi Joe Bidena do szczepienia przeciwko COVID-19 dla pracowników służby zdrowia 
16 listopad 2021      Cassie B.
Czy Rosja NAPRAWDĘ „walczy z globalizmem” na Ukrainie?  
22 marzec 2022     
Może by to było śmieszne, ale nie w tym Kraju 
16 lipiec 2020      Artur Łoboda
Sejmowy MOTŁOCH napluł na groby ofiar 
12 lipiec 2013      Artur Łoboda
Czy Giertych jest normalny? 
15 styczeń 2013      Artur Łoboda
Hańba dla Państwa Polskiego! 
28 styczeń 2024     
Majowe maratony 
2 maj 2017      Artur Łoboda
Elementarz z tamtych lat 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Komitet tłumoków 
15 maj 2015      Artur Łoboda
Teksty podsyłane 
21 sierpień 2020      Artur Łoboda
FACTS ON COPERNICUS INCONVENIENT TO NEO-NAZI PROPAGANDA  
12 sierpień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Postać Żyda niczym Bóg 
18 wrzesień 2018     
Usurious capitalism and the war party in USA 
6 czerwiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Odświeżacz pamięci - dedykuję PO-KO i innym KOD-omitom 
24 styczeń 2019      Alina
Uwaga przed 13 grudnia 2016. (2) 
7 grudzień 2016     
Paliwo E10 
27 grudzień 2023      Artur Łoboda
Kto odpowiada za obecne zagrożenia ludzkości? 
27 wrzesień 2014      Artur Łoboda
Państwo Polskie - czyli kto? 
6 czerwiec 2019     
Widziane z Budapesztu 
6 sierpień 2014      Artur Łoboda

 
 

Jak Bill Gates przygotowywał się do wojny kowidowej?

Mniej więcej 10 lat temu zgłaszały się do mnie drogą mailową różne osoby, które proponowały pieniądze od Fundacji Melindy i Billa Gatesa.
W ciągu pięciu lat tych ofert było co najmniej kilkadziesiąt.

Uznałem wtedy, że nikt nie rozdaje pieniędzy za darmo i najpewniej ktoś chce mnie oszukać metodą na "nigeryjski szwindel".
Dlatego na żaden z listów nie odpowiedziałem.

Po latach dowiedziałem się, że myliłem się.
Bill Gates rzeczywiście rozdawał pieniądze wyselekcjonowanym instytucjom.
Dzięki temu ma dziś pełne wsparcie od - rzekomo prawicowych, rzekomo - patriotycznych witryn i organizacji - na których prowadzona jest propaganda kowidowa.

Ale jest coś jeszcze gorszego.
Takie witryny - jak kurewska.pl (czytaj "niezalezna"), mają witryny prowadzone przez informatyków NWO, którzy w pełni kontrolują ruch na tych serwerach.
Widzą ruch każdego odwiedzającego - a, że prowadzą też setki innych serwerów w języku polskim - na przykład serwerów zakupowych - to mają bardzo dużo informacji wywiadowczych o zwyczajach Polaków.

Posiadając tak ogromną wiedzę - mogą podprogowo sterować umysłami słabszych jednostek.
I w ten sposób wykreowali miliony idiotów chodzących w maskach na twarzy.

Pamiętajmy, że pierwotny biznes Billa Gatesa to były systemy operacyjne i dzięki temu doskonale wie: jak wydobyć z każdego komputera wrażliwe dane.
20 grudzień 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

To emanacja prostego mechanizmu, albo wobec złożenia oferty, jej przyjęcie, albo lista proskrypcyjna.
Pamiętam, jak mój braciszek w trakcie porządkowania rzeczy po zmarłych w toku likwidacji domu, siedząc w kucki i gmerając w wyciąganych z szafki dokumentach, w odpowiedzi na moje słowa, że w postawie człowieka azymutem być winien imperatyw, memląc i bełkocąc odparł, że liczy się tylko to, co przynosi wymierną i bieżącą korzyść.
I to jest istotna i chyba, jedyna prawdziwa linia podziału w społeczeństwie, niezależnie od innych czynników.
Wtedy jeszcze przejawiał oznaki człowieczeństwa.
Teraz to aktywny i bezduszny szturmowiec koncernów farmaceutycznych.
Taka historyjka z lokalnego podwórka.

2020-12-20
Magellan

 

ps
Hans Hartwig von Beseler. Gubernator Warszawy.
Twórca tzw. "Polskiej Siły Zbrojnej" Od kwietnia 2017 do 13 listopada 1918r., która jako O F I C J A L N A formacja zbrojna "polska" złożyła kompetencje na rzecz Rady Regencyjnej.
Nazwa powszechna "Polnische Wehrmacht".
Dobre, co.
Jak ktoś mi powie o niezrozumieniu bestialstwa i okrucieństwa III Rzeszy wobec Narodu Polskiego, to plunę mu w twarz.
W rozumieniu Niemców, zgoda Polski na wojnę w 1939r. to był bunt w ramach T E G O S A M E G O W O J S K A!!!
Teraz zaczynam pochylać się nad zrozumieniem postawy takich ludzi jak Fabrycy, Dąb Biernacki, Rommel, Karaszewicz-Tokarzewski i inni.
Oni działali, w ich przeświadczeniu, niezależnie od zapewne zwykłych oportunistycznych motywów, jak ci, którzy usiłowali zablokować i ugasić powstanie listopadowe.
Ta wiedza wywraca całą moją dotychczasową wiedzę na ten temat.
Zawsze czułem, że po stronie Niemców też są jakieś, nieznane nam argumenty, ale nie zdawałem sobie sprawy, że aż tak ufaktologicznione.

2020-12-20
Magellan

 

Teraz dociera do mnie, czym był Piłsudski.
Uzurpatorem odszczepienia od Polskiej Siły Zbrojnej.
I dzięki temu mykowi otwarto drogę do innej, formalnej wizji Polski, aniżeli zbitku okruchów po byłym zaborze pruskim i austriackim.
Otwarto tym samym dwie przekątne.
Jedna, dla formalnego, ale w żadnej mierze materialnego usankcjonowania braku związku dziecka z matką, czyli wojska polskiego, jako dziecka z wojskiem niemieckim, jako matką.
Druga, Niemcy wypowiedzieli traktet brzeski, ale zastrzegli sobie jesnostronne prawo określenia zakresu wypowiedzenia, a jako hunwejbina tej woli wskazano struktury podległe Piłsudskiemu.
Dopiero dociera do mnie jaką kreaturą był ten dosiadacz kasztanki, bo nie wierzę, że nie rozumiał swojej roli.
Nawet jeśli, przyjmując dla niego okoliczności łagodzące, czyli wiarę, że bezwzględna wierność Niemcom, jest dla nas gwarantem, to przyjęcie oferty Anglików, co do organizacji zamachu majowego i jej wykonanie, w istocie, w tymże maju przypieczętowało los Polski, bo Niemcy już wtedy wiedzieli, że na lojalność swoich wybraków nie mogą liczyć.
Co więcej, Obóz Piłsudskiego zakładał, że nie ma alternatywy dla sojuszu z Niemcami, czyli dokładnie to samo, co oferują nam obecne rządy wobec relacji - formalnych? - z USA.
W 1945(6) roku Prusy przestały istnieć, a 10 lat wcześniej Piłsudski dokonał żywota.

2020-12-20
Magellan

 

jeszcze ps
pomyłka.
18 października, a nie 13 listopada.
Dziesięć dni przed proklamowaniem Czechosłowacji.
I niech ktoś powie, że wtedy nie było globalizacji!?

2020-12-20
Magellan

  

Archiwum

Apel do Ministra Sprawiedliwości
grudzień 22, 2005
Edward Wo?niak
Według Gronkiewicz-Waltz "program Kołodki to kontynuacja"
lipiec 16, 2002
PAP
Konfederacja nieuków
styczeń 10, 2004
ZS
Bractwo Włoskie w Krakowie
listopad 24, 2005
Artur Łoboda
Według kolejności
styczeń 26, 2005
zaprasza.net
Dlaczego Pan Akko uważa, że powinniśmy ratyfikować konstytucję UE
czerwiec 4, 2005
Gregory Akko
Od totalitaryzmu politycznego do totalitaryzmu psychicznego i ekonomicznego
maj 16, 2007
Gracjan, www.pnlp.org.pl
Co było do rozkradzenia - rozkradziono
maj 15, 2008
"Rzeczpospolita"
Historia jednego listu
listopad 9, 2006
Marek Olżyński
Ukraine got the most pro-western Government it ever had
luty 19, 2005
Marek Głogoczowski
Canada: opposing Zionist wars
sierpień 21, 2007
przysłał ICP
Niech nas zobaczą
maj 8, 2003
Kolejny niemiecki koncern zbankrutował
lipiec 8, 2002
PAP
Parada błaznów dalej trwa
grudzień 1, 2006
¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP
Odwrót Irakijczyków z Iraku
czerwiec 30, 2006
Dahr Jamail
Pułkownik Chwastek odrzucony
wrzesień 20, 2002
Zbigniew Lentowicz http://www.rzeczpospolita.pl
Odezwa do Narodu Polskiego
wrzesień 7, 2003
Ojczyzna.pl
Policzek dla Unii Europejskiej
luty 3, 2003
PAP
Odezwa do ludojadów
maj 18, 2008
Wiesław Sokołowski
"Powstań Polsko zrzuć kajdany..."
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media