ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
więcej ->

 
 

Jeszcze tylko jedna przegrana...


Na Mundialu 2006 pozostał nam tylko jeden mecz. We wtorek 21 czerwca na stadionie w Hanowerze zagramy mecz z Kostaryką o ostatnie miejsce w grupie. Bez względu na wynik tego pojedynku polska piłka nożna jest totalnie skompromitowana!

Skompromitowali się wszyscy bez wyjątku (no może przesadzam kilku realistów od dawna wiedziało co się tu święci...) I tak cała kadra szkoleniowa powinna udać się na „zasłużoną” emeryturę sportową bez prawa do uposażenia i zakazem dożywotniego zajmowania się sportem jakimkolwiek.

Fachowcy obsługujący Mundial ze studia tv również się kompromitują (też powinni raz na zawsze zamilknąć) Z meczu na mecz coraz bardziej. Dopełnieniem był wczorajszy (a gdzie tu finał!) blamaż, całkowita kompromitacja. Spekulacje naszych „fachowców” od piłki kopanej w mundialowym studio okazały się być całkowicie nietrafionymi. Więcej, ukazały iż polską piłką nożną zawodowo (bo przecież za to im płacą) zajmują się panowie przepełnieni indolencją.

Brak wiedzy, a co za tym idzie - wyobra?ni na temat piłkarskiego rzemiosła doprowadza do takich kompromitacji jak powołanie polskiej kadry narodowej, która zapewne w obecnym składzie miałby trudności w pokonaniu trzecioligowego zespołu z Koluszek.
Teoretycy w studio, którzy zapewne już ostrzą swoje apetyty na objęcie schedy po Janasie, to pożal się Boże zwyczajni nieudacznicy! Jakieś fikuśne kreski prosto z komiksowych zeszytów - meczu Ziemia kontra Galaktyka - na foli ekranów i dorabiana do nich teoria na temat, a raczej bajdurzenie nie na temat, obnażają do końca poważne braki w polskim futbolu.

Przedmeczowy komentarz naszych „fachowców” do wczorajszego meczu Czesi – Ghana, i pokaz nieznajomości piłkarskiego rzemiosła w wykonaniu J. Engela, obrazuje wszystko to co najgorsze- patologię piłki nożnej.

Zapewne po powrocie wszystkie winy za ten beznadziejny stan rzeczy zostaną zrzucone na karb błędów wynikających z programu edukacji sportu w szkołach podstawowych! Czymś się trzeba wytłumaczyć, bo odwagi do samokrytyki - panom w schludnie skrojonych gangach z emblematami PZPN –od dawna jakoś brakuje. Jeśli już komuś się oberwie za kompromitację polskiej piłki nożnej, to najprędzej będzie to Roman Giertych- minister edukacji...

Polska loża szyderców skupiona w PZPN krzywdy raczej sobie nie wyrządzi, albowiem łączy ich jedno - zmowa milczenia w temacie różnorakich machinacji finansowych w klubach piłkarskich i samym PZPN. Nieusuwalny orator- prezes Listkiewicz nie dopuści do skrzywdzenia swoich, którzy stoją za nim murem jakiego nie powstydziłaby by się najbardziej wymagająca partia polityczna.

Póki co jedynie polscy kibice wykazują się wysoką kulturą i mam nadzieję, że tego obrazu nic nie zakłóci.

Marek Olżyński
Starogard Gd. 2006-06-18
18 czerwiec 2006

Marek Olżyński 

  

Archiwum

Adam Hoffman (1918-2001)
czerwiec 11, 2003
Artur Łoboda
Program dla bogaczy?
wrzesień 7, 2005
Protegowanie ekstremistow i gnębienie działaczy pokojowych w Izraelu
maj 6, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
2008.06.28. godzina 2000 Serwis wiadomości
czerwiec 28, 2008
tłumacz
Kary w zawieszeniu dla oskarżonych ws. Elektromisu
sierpień 5, 2002
PAP
NARÓD POWSTAŁ (1)
kwiecień 25, 2003
przesłała Elżbieta
National Alliance Review of A People That Shall Dwell Alone (Praeger, 1994)
kwiecień 13, 2005
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Wielka Smuta Żebrowskiego
październik 31, 2007
PAP
Do Iraku z kneblem w ustach
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
Autopoprawka budżetu Krakowa na 2004r/
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
Co wszyscy powinnismy wiedziec
październik 9, 2007
....
Człekozwierz, komu potrzebny?
styczeń 1, 2008
przesłał .
Teraz wiadomo dlaczego USA nia chciały podpisać konwencji o międzynarodowym trybunale karnym do spraw zbrodni wojennych
kwiecień 8, 2003
PAP
"Operacja naprzód razem" w głąb koszmaru
wrzesień 27, 2006
Dahr Jamail/ tłum. Piotr
POLSKA - UNIA 2
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Czy Unia Europejska powinna zawrzeć sojusz z Rosją?
styczeń 17, 2007
Stefan Durand (tłum. Halina Lisowska-Chehab)
Argentyna: rząd próbuje ratować dzieci przed śmiercią głodową
listopad 20, 2002
PAP
Znam
marzec 5, 2003
Artur Łoboda
Godzina policyjna, przeszukiwanie getta...
Skąd to znamy?

sierpień 17, 2004
PAP
30 srebrników
styczeń 24, 2003
DOROTA STEC-FUS http://www.dziennik.krakow.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media