|
Strefa wolna od wi-fi
|
|
Nikt przy zdrowych zmysłach nie zakwestionuje, że oparta na węglu gospodarka powodowała ogromnie negatywne zmiany w naturze.
Ale nie mieliśmy kiedyś żadnej alternatywy.
Niektóre decyzje polityczne władz komunistycznych nazwać należało tylko i wyłącznie zaplanowaną destrukcją klimatyczną.
Dla przykładu - ogromnym kosztem budowali Hutę Katowice, która miała przerabiać najniższej w świecie jakości rudę żelaza - transportowaną z Uralu.
Przy użyciu bardzo dużej ilości węgla - wytwarzano dopiero półprodukt do produkcji żelaza - o stali nie wspominając.
Z tego powodu - w tym roku pierwszy raz od sześćdziesięciu lat zobaczyłem w Polsce błękitne niebo w listopadzie.
Takie widoki zdarzały się mi tylko w krajach niekomunistycznych.
Oprócz trucizn jawnych - pokroju czarnego dymu z kominów - są jeszcze trucizny niewidoczne - tworzące równie groźny SMOG.
Chodzi mi o pole elektromagnetyczne.
Obłąkańcze dążenie do mobilnego Internetu - tak naprawdę służy pełniej inwigilacji obywateli, bo dzięki smartfonom "wielki brat" ma pełną kontrolę nad naiwniakami korzystającymi z takich urądzeń.
W pewnym momencie musieli jednak zauważyć, że poziom natężenie pola elektromagnetycznego z telefonii komórkowej - przekroczył granice bezpieczeństwa.
Dlatego dla zmylenia chorych - wymyślono jakiegoś kowida.
I wcale nie było do tego potrzebne 5G.
Już przy technologii 3G, a więc 2,5 Gigaherca, można było zauważyć bardzo negatywny wpływ na organizmy ludzkie.
Ja zachorowałem po wprowadzeniu technologii 4G, a więc takiej częstotliwości - jaka jest powszechna w w routerach wifi - używanych przez większość Ludzkości.
Kiedyś kompletnie wyłączyłem w domu urządzenia wifi i poczułem się - jakbym znalazł się w plenerze - daleko od miasta.
Niedowiarkowie mogą ignorować moje rady, ale organizm im to przypomni zanim jeszcze przyjdzie starość.
I jeszcze jedna uwaga.
Nie wystarczy wyłączyć zasilania wifi.
Te urządzenia stworzone są do inwigilacji - więc zasilane są też z sieci internetowej.
Możecie wyłączyć zasilanie, a one dalej będą szpiegować.
Jak nie wierzycie - to zbliżcie do nich miernik pola elektromagnetycznego.
Tylko kompletne odłączenie kabla "internetowego" - nie tylko obroni Nas przed niechcianą inwigilacją z sieci, ale całkowicie wyłączy niezdrowe dla organizmu fale wifi.
|
|
26 listopad 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Głos przeciw liberalizmowi
(polemika z Red. S. Michalkiewiczem)
styczeń 23, 2007
Dariusz Kosiur
|
Szpilkami rozpalają facetów
luty 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wiersze. które chcę zabrać ze sobą
czerwiec 3, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego &
|
Wielkanocny "odkupicielski" Balet Zdrajców oraz Nierządnic "Pana"
kwiecień 17, 2006
Marek Głogoczowski
|
Żegnam kretynów i prowokatorów
maj 2, 2008
Artur Łoboda
|
Za wolną Polskę
sierpień 17, 2003
Piotr Czartoryski-Sziler
|
LIST OTWARTY do Posłów Samoobrony i LPR
maj 12, 2007
katolik Dariusz Kosiur
|
Wielkanocne cuda
marzec 18, 2008
Dariusz Kosiur
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Zegar Sloneczny
|
"Inicjatywa Społeczna" przeciwko amerykańskiej tarczy antyrakietowej - zbiórka podpisów
lipiec 30, 2007
nop
|
Gehenna Palestynczykow
styczeń 30, 2008
...
|
Gro?ne symptomy
luty 5, 2003
Artur Łoboda
|
III wojna światowa
wrzesień 1, 2004
|
"Co mi z wolności, kiedy nie żyje moja rodzina"
kwiecień 7, 2003
|
Swiat unijnych iluzji (1)
kwiecień 2, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
2008.03.09. Aktualna wizyta Donalda Tuska w USA
marzec 10, 2008
tłumacz
|
List Otwarty
do Prezydenta George W. Busha
sierpień 17, 2004
Przesłał Marek Rowicki
|
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wizy za smierć
luty 5, 2005
zaprasza.net
|
Pan premier Kaczynski Zydom obiecal!!!!
marzec 3, 2007
zrodlo: http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/breaking/1
|
|
|