|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
więcej -> |
|
Pouczał Goliszewski "Państwo"
|
|
Państwo nie powinno ingerować w działalność banków, a tylko ustalać parametry, które pozwolą na zmianę polityki bankowej - uważa prezes Business Centre Club Marek Goliszewski.
W ten sposób skomentował on propozycję ministra gospodarki i pracy, by zwolnić banki z obowiązku utrzymania części rezerw w zamian za udzielanie kredytów określonym branżom.
"Członkom Business Centre Club wydaje się, że państwo w zbyt dużym stopniu reguluje gospodarkę, a jeśli państwo majstruje przy gospodarce, to nic dobrego z tego nie wyjdzie" - powiedział w poniedziałek Goliszewski.
Minister gospodarki, pracy i polityki społecznej Jerzy Hausner chce zaproponować resortowi finansów ustawę bankową, odciążającą system bankowy, za cenę wykorzystania części rezerw dla pobudzenia aktywności kredytowej wybranych obszarów gospodarki.
Według Goliszewskiego, rząd powinien przygotować rozwiązania, które pozwolą na zmianę polityki bankowej, "czyli udzielanie kredytów zamiast obrotu papierami wartościowymi, który przynosi dochody bankom".
"Rozumiem ministra Hausnera i jego podejście do banków, ponieważ banki nie spełniają roli, jakiej oczekują przedsiębiorcy. Banki nie żyją z udzielania kredytów, banki żyją z obrotu papierami wartościowymi, a to jest złe" - powiedział prezes BCC.
Minister Hausner powiedział w ubiegłym tygodniu, że 25 proc. portfela kredytowego banków stanowią niespłacalne, "złe" kredyty. Banki mają ogromne rezerwy, które muszą utrzymywać po to, by ubezpieczyć te kredyty. Według propozycji ministra, banki byłyby zwolnione z tworzenia części rezerw.
|
|
10 luty 2003
|
|
PAP
|
|
|
|
Głupich nie sieją....
wrzesień 20, 2003
Artur Łoboda
|
Milenijny rząd czyli PZU zmienia właściciela
czerwiec 29, 2004
Jakub Sakowicz
|
Tarcza
wrzesień 1, 2008
Goska
|
Pohukiwania, czyli z akcentem na postkomunizm
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
|
Pieniądze – Banki – Nędza - Niewola!
marzec 7, 2009
?ródło: http://www.propolonia.pl/
|
Amerykańscy Żydzi chcą konsultacji na temat kształtu ustawy reprywatyzacyjnej
styczeń 6, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
Ojczyzna
maj 19, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
|
Imiona Wolności zamocowane na warkoczu
grudzień 26, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Święto bez pracy. A nomenklatura bawi się dalej
maj 1, 2003
PAP
|
Sarkozy popiera budowę Muzeum Historii Żydów Polskich
luty 19, 2008
PAP
|
Ruch Obrony Bezrobotnych - jutro rozpoczęcie "Marszu bezrobotnych na Warszawę"
sierpień 20, 2003
Ruch Obrony Bezrobotnych
|
Rozmowy izraelsko-palestyńskie bez rezultatu
sierpień 8, 2002
PAP
|
"Upiór Iraku" na potkaniu u szczytu w Rydze
grudzień 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jakie jest prawdziwe nazwisko kolejnego "polskiego" prezydenta
styczeń 30, 2007
dorek
|
Zakłamanie
listopad 29, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dług publiczny 2007
kwiecień 16, 2007
interia.pl
|
"Ale na dnie z honorem lec ..."
sierpień 31, 2004
|
Komputerowe sprawdzanie wyników wyborów - tylko pilotażowo
sierpień 3, 2002
PAP
|
"Unicestwić Warszawę i jej ludność"
lipiec 29, 2004
Jan Sidorowicz
|
Ratuj się Europo
lipiec 19, 2004
|
więcej -> |
|