|
Jedno państwo - jeden głos lub unijny geszeft
|
|

System pierwiastkowy w głosowaniach w Radzie UE postulowany przez rządzących Polską, czy zasada podwójnej większości proponowana przez Niemcy - oto dziś pytanie dla gojów w Polsce. Jedno i drugie jest odejściem od lepszego dla Polski systemu nicejskiego z 2003 r.
Rządzący u nas i niektóre media określają system pierwiastkowy jako korzystny dla Polski, jako naszą rację polityczną, a rząd, jako patriotyczny, broniący interesów kraju. Żydolewackie media w rodzaju TOK FM z całych sił żydowskich, filosemickich, ale zawsze antypolskich żurnalistów wrzeszczą za poparciem Niemieckiej propozycji i wcale tego nie ukrywają. Nawiasem mówiąc, już sam ten fakt jest wystarczającym powodem do prawnej likwidacji tych antypolskich mediów.
Prawda jest taka, że jeden i drugi system głosowania w Radzie UE jest zdradą i zbrodnią wobec Narodu.
Rządzące żydomasoństwo chce zaprezentować nam gojom „system pierwiastkowy”, jako naszą rację stanu, o którą dzielnie stacza boje w Brukseli. A przecież jest to propozycja zdradzieckiego kompromisu, to propozycja zgody na przegraną i to nawet w porównaniu z systemem - też niekorzystnym - nicejskim. Jak to się w ogóle ma do jakichkolwiek zasad demokratycznych, o których jazgoczą żydolewackie media i peroruje unijne żydomasoństwo? Chyba, że w unijnej konstytucji demokratyczne traktowanie ma być zarezerwowane tylko dla „narodu wybranego”, złodziei majątku narodowego i małżeństw pederastów? Żeby było jasne, nie mam nic przeciw homoseksualistom, jeśli publicznie zachowują się przyzwoicie. I budzą moje współczucie, jak każdy chory człowiek.
Poziom gospodarczy takich państw, jak Niemcy, Francja, Wlk. Brytania daje im już znaczną przewagę nad pozostałymi członkami UE, a zwłaszcza nad biednymi państwami Europy Środkowowschodniej. Więc w imię, czego ich przewaga ma być jeszcze powiększana antydemokratycznym systemem głosowania?
Jeśli Polacy oraz inne nacje w dalszym ciągu nie zauważają, że budowana UE nie ma nic wspólnego z demokracją, z wyrównywaniem poziomu gospodarczego i poziomu życia na całym jej obszarze, a w rzeczywistości będzie konserwować i pogłębiać istniejące różnice i w wyniku tego antagonizować ze sobą narody, czyli faktyczne mniejszości w budowanym UE-państwie, to żydowskie pejoratywne określenie „goj” dla nieżydów jak najbardziej jest uzasadnione.
Jedynym rozwiązaniem uczciwym, sprawiedliwym, nowoczesnym - bo mamy już XXI wiek, stwarzającym szanse rozwoju, wyrównywania poziomów gospodarczych i pokojowego współistnienia jest przyjęcie w organizacji narodowych państw Europy, a tym tylko winna być UE, zasady głosowania, że jedno państwo to jeden głos.
Wyobra?my sobie tylko hipotetycznie, że w Radzie UE staje problem stworzenia na wschód od Niemiec i Austrii ekologicznego rezerwatu, bez przemysłu i rolnictwa. Ten absurd, a w UE każdy absurd jest możliwy, jak możliwa jest eutanazja i małżeństwa pederastów, poddawany jest pod głosowanie zgodnie nawet z nicejską procedurą. I strach już dziś myśleć, co będzie, gdy Rada UE zajmie się sprawą bezczelnych niemieckich i złodziejskich żydowskich roszczeń względem Polski.
Niedemokratyczne i nieuczciwe zasady głosowania, które mają obowiązywać w UE wynikają najprawdopodobniej z faktu, że unijne żydomasoństwo obawia się, iż nie będzie w stanie zapanować nad 25 państwami, więc chce się skoncentrować na najsilniejszych gospodarczo i ludnościowo i w ten sposób zagwarantować sobie pełnię władzy.
Pamiętajmy o jednym, że póki UE bez konstytucji jest tylko papierowym potworem zawsze możemy powiedzieć unijnej hołocie „paszoł won” z naszego i nic nam za to nie grozi. A gdyby jednak grozić miało, to musimy z UE wyjść jak najszybciej, bo byłoby już wtedy oczywiste, że zamiary UE wobec nas nie są uczciwe. Jednak bez narodowo-ludowego rządu możemy sobie tylko śpiewać w lesie patriotyczne piosenki, a i to do czasu „prywatyzacji” lasów lub oddania ich obcym bankom za długi żydowskich rządów w Polsce i w JudeoUE (JudeoUE = UE) wiedzą to lepiej od nas gojów.
A dla optymistów mam ciekawą informację. Za lata 05.2004 - 12.2006 Polska wpłaciła do budżetu UE wszystkich składek i płatności (nie licząc kar, strat i wymuszeń ograniczenia i likwidacji produkcji) na łączną sumę ok. 22,3 mld € (tj. ok. 85 mld zł). Wg premiera K. Marcinkiewicza (wystąpienie w sejmie 01.2006) z przyznanych nam przez UE 13,5 mld € na lata 2004 - 2006 Polska otrzymała do końca roku 2005 zaledwie 3,4% przyznanej kwoty. Obecnie mówi się, że za cały okres 2004 - 2006 otrzymaliśmy już 4,2 % przyznanych unijnych dotacji, czyli całe 567 mln € (tj. ok. 2 mld zł). Uczeń szkoły podstawowej szybko policzy, że na unijnym interesie straciliśmy na czysto 82 mld zł. Dokładnych rządowych jednak danych brak.
Unijny geszeft trwa.
|
|
22 czerwiec 2007
|
|
Dariusz Kosiur
|
|
|
|
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Skrótowy opis procesów socjologicznych które nastąpiły w Polsce
maj 26, 2005
Adam Sandauer
|
Przedrefendalna kampania informacyjna
maj 24, 2003
|
The Festival of jewish "Mono Culture" in Lebanon
sierpień 4, 2006
Marek Głogoczowski
|
Sprawa prywatyzacji DTC znów będzie umorzona
sierpień 2, 2002
Dawid Tokarz
|
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
|
Portal widmo
maj 16, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
"Zachodnie wzorce"
listopad 19, 2002
Artur Łoboda
|
Puk, puk nowe idzie...
grudzień 10, 2005
Marek Olżyński
|
Eurokomsomoł
kwiecień 26, 2003
Artur Łoboda
|
Historie zniewalania. Dość szeroki poglad na Michnika i Millera wraz z Olechowskim et consortes
grudzień 28, 2002
Adolf Mayer 0653
|
Diana żyłaby, gdyby...
sierpień 31, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przelot
wrzesień 5, 2003
Andrzej Kumor
|
Czy wydatki na wojnę w Iraku odraczają kryzys gospodarczy w USA?
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bestialstwo XXI wieku
Porywacze dzieci
kwiecień 29, 2003
Artur Łoboda
|
Próba rozmycia odpowiedzialnosci -
czyli "doradcy prywatyzacji"
styczeń 30, 2003
zaprasza.net
|
Assyrian Message to the Arab Media
maj 14, 2003
Ashor Giwargis
|
Kraków ma najwyższą ocenę
listopad 21, 2007
PAP
|
Nowa doktryna Jimmy Carter’a?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bóg jest miłością ...
luty 2, 2006
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|