ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

2009.06.19. Doniesienia z Ukrainy 
19 czerwiec 2009      tłumacz
Mosbacher, Schetyna, TVN, Kod - jak Stalin  
17 sierpień 2019      Alina
Dlaczego Unia Europejska (czytaj bankierzy) nienawidzi Wiktora Orbana 
      neonnettle.com
Doszliśmy nad przepaść 
30 sierpień 2021     
Sędziowie pod sąd! 
4 wrzesień 2017     
Donald Trump. Znienawidzili go za dwa słowa: America First 
9 styczeń 2017      Krzysztof Baliński
PRL - bis w natarciu 
26 maj 2015      Artur Łoboda
Sądowe rozstrzygnięcie: wirus odry nie istnieje!  
3 styczeń 2021      LiberumVeto
Odszedł ostatni z wielkich 
2 kwiecień 2018     
Oko za oko i ząb za ząb? 
30 maj 2019     
"Wolne media" w PRL - bis 
11 styczeń 2016      Artur Łoboda
Dzisiaj produkcja maseczek przekracza kwalifikacje Rządu PiS 
6 kwiecień 2020      flyingTV EU
Zygmunt Jan Prusiński RÓŻOWE SCHODY - część trzecia 
9 kwiecień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Dlaczego chcą wyciągnąć sześciolatków do szkół? 
18 luty 2012      Artur Łoboda
Musk kontra Schwab na szczycie rządu światowego — dwie konkurujące ze sobą wizje przyszłości 
19 luty 2023     
Sto kilkadziesiąt pytań do p. prezydenta A. Dudy i p. premier B. Szydło oraz do władz PiS-u (V)  
15 październik 2016      Jerzy Robert Nowak
"Polski hydraulik" zbankrutował  
25 sierpień 2017     
Czy Putin to nowy koronawirus? 
8 kwiecień 2022      Ron Paul
Covid-19: stulecie międzynarodowej przestępczości. Kabała to „tyrania jednego rządu światowego” 
26 grudzień 2021      Joachim Hagopian
Siedem deklaracji - pierwsza odpowiedź 
1 grudzień 2020      Artur Łoboda

 
 

Gwałt!
Wystąpienie Sary Cunial w Parlamencie włoskim 9 września 2021

 
 


(Słowa skierowane do Parlamentu włoskiego - jako instytucji)

Nie można już mówić, że mamy do czynienia z nagłym stanem, bo minęły już prawie dwa lata od rozpoczęcia tego histerycznego postępowania. 
 
Nie można już powiedzieć, że nic nie wiemy o COVID, ponieważ mamy teraz bardzo ugruntowaną literaturę, sięgającą jeszcze czasu przed tzw. pandemią. 
 
Nie można już mówić, że nie ma żadnych leków, ponieważ metody leczenia są znane od wiosny 2020 r., a teraz nawet EMA [Europejska Agencja Leków] zaczęła zatwierdzać pierwsze leki. 
 
Nie można już dłużej mówić, że osocze ozdrowieńców nie jest rozwiązaniem dla przypadków niewymagających hospitalizacji, ponieważ ci, którzy to wykazali, drogo za to zapłacili. [***] 
 
Nie można już dłużej mówić, że szczepionka jest jedyną alternatywą, ponieważ nie jest to szczepionka, ale eksperymentalna terapia genowa, przez pośrednie zmuszanie Włochów do bycia królikami doświadczalnymi w tym eksperymencie jest nielegalne. 
 
Nie można już mówić, że szczepionki nie są eksperymentalne, ponieważ testy nawet pierwszej licencjonowanej szczepionki jeszcze się nie zakończyły.  [..]
 
Nie możesz już mówić, że szczepionki są bezpieczne, bo nawet nie wiesz, co zawierają.
Rzeczywiście, raporty napływające z reszty świata są jasne: miliony partii zastrzyków zostały skonfiskowane w wielu krajach z powodu obcych substancji, niektóre z nich bardzo niebezpiecznych, które nie są ani rozpoznawane, ani wskazane na etykiecie. 
 
Nie można już mówić, że bez szczepionki nie da się uzyskać odporności stada, ponieważ wykazano, że duża część populacji jest już naturalnie odporna bez tej surowicy i dlatego nie chcecie, aby odpowiednie testy serologiczne były szeroko stosowane . 
 
Nie można już dłużej mówić, że szczepionki są skuteczne, ponieważ matematyka wykazała, że spadek ryzyka choroby jest niewiele większy niż zero. 
 
Nie można już mówić, że ze szczepieniem nie wiąże się żadne ryzyko, ponieważ liczby działań niepożądanych z baz danych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Europie mówią same za siebie.
Przeczytaj je! 
 
Nie możesz już dłużej mówić, że twoją strategią są dobrowolne szczepienia, ponieważ stopniowo, poprzez szantaż społeczny, prześladowanie i mobbing, pośrednio zmuszasz wszystkich do tego.
Używasz pandemii jako wymówki dla „krwi i łez” społecznych, pracowniczych i gospodarczych reform, których żąda twoje „Ozdrowienie” jako okup. 
 
Nie można już dłużej mówić, że wszystkie wprowadzone środki dotyczyły tylko sytuacji nadzwyczajnych, ponieważ WHO opublikowała dokument – ​​ufundowany przez Billa Gatesa i Rockefellera – na temat stałego używania paszportu szczepionkowego. 
 
Nie można już mówić „Europa tego wymaga”, ponieważ w Rozporządzeniu UE 2021/953, art. 36 znajdujemy napisane:
„Konieczne jest zapobieganie bezpośredniej lub pośredniej dyskryminacji osób, które nie są zaszczepione (…) ponieważ (…) wybrały nie być szczepionym.”
Tylko w przypadku włoskiego przekładu zdanie to zostało sprytnie ukryte przez małych pomocników pałaców kierowanych przez złodziei prawdy, którzy lubią sabotować regulacyjne teksty odniesienia.
Celem europejskiej przepustki COVID – która jest zielona tylko we Włoszech (najwyraźniej zgodnie z nuklearnymi wizjami ministra Cingolani) – jest „ułatwienie posiadaczom korzystania z prawa do swobodnego obrotu”.
Zauważ, że mówi za darmo, a nie pod przymusem. Art. 3 ust. 6 Rozporządzenia stanowi:
„Posiadanie zaświadczeń, o których mowa w ust. 1, nie stanowi warunku wstępnego korzystania z tej samej swobody przepływu”.
 
Nie można już powiedzieć, że szanują hierarchię norm, ponieważ przyjmując okrojony kompromis w testach śliny, którego realizacja jest regulowana przez słynnego Ministerstwa Zdrowia w Okólniku, nie zostanie stwierdzone, że z pizzino  [ „mały kawałek papieru” ] podpisał Speranza [minister zdrowia Włoch], decydujesz o życiu społecznym, zawodowym i gospodarczym, lub śmierci obywateli Włoch i tego kraju.
Przypominam, że szybkie testy na ślinę są tak samo skuteczne, a więc tak samo wadliwe, jak chińskie tortury przez nos. 
 
Nie można już snuć bajki o szczepieniach, którą sprzedawcy szczepionek tak dobrze wiedzą, jak ja opowiadać, nawet w tym miejscu. (Parlament Włoch)
Ilu przebadanych - lub co gorzej zaszczepionych - kolegów w tym miejscu może powiedzieć, że są odporni i dlatego przysięgają, że nie są zakażeni i nie zarażają?
Czy mogę czuć się bezpiecznie, jeśli wejdę w kontakt z naszym wielokrotnie zaszczepionym kolegą Lorenzinem, czy też jestem w takiej samej sytuacji, jak pacjenci szpitala Sant'Eugenio, który został zamknięty z powodu epidemii COVID - z całkowicie zaszczepionym personelem medycznym? 
 
Nie można już mówić, że zaszczepieni nie zarażają, teraz, gdy wiadomości o zaszczepionych zarówno zakażonych, jak i zaraźliwych są na porządku dziennym (m.in. o szpitalu Sant' Eugenio, zamkniętym z powodu wybuchu epidemii COVID wśród zaszczepionych pracowników służby zdrowia). 
 
Nie możesz już mówić, że pracujesz dla ludzi, ponieważ członkowie CTS [Komitetu Techniczno-Naukowego ( którzy narzucili mordy chorych pod respiratorami)], a także eksperci od telewizji, są WSZYSCY – i mam na myśli WSZYSTKICH – opłacani przez firmy farmaceutyczne. 
 
Nie możesz już mówić, że masz rygorystyczny system nadzoru leków, ponieważ z niespójności danych między AIFA i ISS [Włoską Agencją Medycyny i Zdrowia] zrozumieliśmy, że nie możesz już dłużej utrzymać etapu i dlatego jesteś zmuszony rozbić różne krajowe, oraz regionalne systemy informatyczne ochrony zdrowia. 
 
Nie można już mówić, że to dla naszego dobra, bo Włochom nigdy nie było tak źle. 
 
Nie można już mówić, że jest to sytuacja ogólnoświatowa, ponieważ coraz więcej krajów znosi środki nadzwyczajne. 
 
Nie możesz już mówić, że jesteśmy w demokracji, ponieważ przez twoje słowa i czyny znikają wszystkie prawa i wolności, a już zbyt długo ci, którzy korzystają z konstytucyjnych i naturalnych wolności, są zawstydzani i poniżani. 
 
Nie możesz już mówić o przydatności masek po swoich pięknych zdjęciach bez masek na różnych oficjalnych i towarzyskich imprezach. 
 
Nie można już dłużej mówić, że szczepionki są dobre, ponieważ doniesienia światowych organów ds. zdrowia, które cenzurujesz, mówią nam, że wśród zaszczepionych wzrasta liczba przypadków niepożądanych reakcji i dotykają one wszystkich, zwłaszcza młodych ludzi.
Na przykład w Izraelu (gdzie wskaźnik zaszczepionej populacji jest jednym z najwyższych na świecie) oficjalny raport o niepożądanych skutkach szczepionek firmy Pfizer z kwietnia 2021 r. donosi o wzroście śmiertelności o 22 procent.
I oszczędzę ci ostatniego, ponieważ bardziej przypomina to rzeź. 
 
W grupie wiekowej 20-29 lat wzrost śmiertelności jest dramatyczny!
Mówimy o plus 32 procentach, które mówią nam, że szczepionka jest znacznie bardziej zabójcza dla młodych ludzi - niż dla osób starszych!
Istnieje ścisła korelacja między liczbą osób zaszczepionych każdego dnia, a liczbą zgonów dziennie w każdej z grup wiekowych.
Ryzyko zgonu po drugim szczepieniu jest większe niż po pierwszym.
U osób poniżej 40 roku życia obserwuje się znaczny wzrost – aż o 26 proc. – wszystkich problemów z sercem (zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia).
I znowu: mamy dużą częstość występowania zanikających miesiączek, uszkodzeń neurologicznych, kostnych i skóry…
Powszechne są przypadki krzepnięcia krwi, zawały mięśnia sercowego, udary, poronienia, przerwany dopływ krwi do kończyn dolnych i górnych oraz zatorowość płucna. 
 
Nie można już mówić, że szczepionki zapobiegają chorobie, ponieważ oficjalne dane izraelskiego Ministerstwa Zdrowia z 13 sierpnia 2021 r. mówią, że 81 proc. poważnych przypadków w szpitalu to pacjenci zaszczepieni 2 lub 3 dawkami! 
 
Nie można już dłużej mówić, że szczepionka poprawia jakość życia, ponieważ w Wielkiej Brytanii śmiertelność wśród zaszczepionych jest ponad dwukrotnie wyższa niż wśród nieszczepionych!
Ciekawy oficjalny dokument z Public Health Britain, opublikowany 3 września 2021 r., stwierdza, że ​​przypadki wariantów Delta zaktualizowane na dzień 29 sierpnia 2021 r. wskazują na 1798 zgonów, z czego 536 NIE jest zaszczepionych (30 procent całości), a 1233 jest zaszczepionych ( 69 procent całości).
Tak więc śmiertelność osób zaszczepionych jest ponad dwukrotnie wyższa niż osób nieszczepionych.
 
Nie można już dłużej mówić, że każdy, kto krytykuje kampanię szczepień, boi się, ponieważ przedstawione tutaj oficjalne dane dotyczą krajów, które dokonały pokazu szczepień na całym świecie. 
 
Nie można już dłużej mówić, że jedna trzecia Włochów nagle stała się antyszczepionkowcami, ani myśleć, że ci, którzy są krytyczni, „boją się” szczepionki, ponieważ strach nie pochodzi od obywateli; strach był kluczem używanym przez tych, którzy zarządzali i nadal zarządzają sytuacją kryzysową w bardzo wątpliwy sposób i którzy nie są godni zajmowania stanowisk na szczeblu rządowym. 
 
Nie możesz już dłużej twierdzić, że jesteś intelektualnie uczciwy.
Nie mówię tak bardzo do większości, której część opozycyjna, wycofując poprawki i głosując przeciwko poprawkom dotyczącym szybkich badań przesiewowych i testów serologicznych, ujawniła swoje realne stanowiska, ale także opozycji. 
 
„Zielona Przepustka to pierwszy krok w kierunku ostatecznego usunięcia barier w swobodnym przepływie, które tak bardzo zniszczyły naszą gospodarkę.
To narzędzie musi zostać wdrożone w jak najkrótszym czasie, aby zaczęło działać już przed rozpoczęciem sezonu letniego.”
To oficjalne oświadczenie z 19 marca lidera Fratelli d'Italia, Giorgii Meloni, który poparł decyzję o ustanowieniu zielonej przepustki, ponieważ „jednorodne przyjęcie tego środka w całej Unii Europejskiej doprowadziłoby ostatecznie do wyeliminowania wszystkich ograniczeń”.
Wyjaśnij, dla kogo pracujesz.
Włosi są zmęczeni tą kpiną. 
 
Nie można już dłużej mówić, że Zielona Przepustka poprawi nasze życie, ponieważ jest instrumentem ustanowienia raz na zawsze politycznej dyktatury opartej na strachu i wiecznych stanach zdrowia, uzasadnionych fałszywymi podstawami naukowymi, która dzieli społeczeństwo na przeciwne strony, „dobre” i „złe”, które stają naprzeciw siebie, zamiast walczyć ze wspólnym wrogiem. 
 
Nie można już mówić, że Włochy są najlepsze, bo teraz są tylko historycznym laboratorium eksperymentów socjotechnicznych, a wraz z Francją skazane są na odpowiadanie na szaleństwa elit: z jednej strony Draghi wywodzący się z klanu Matrycy i Goldman Sachs, a z drugiej Macron marki Rothschild. Wszystko to pod kierownictwem Sorosa i Gatesa, którzy bawiąc się w nabywanie fabryk wymazów, pól uprawnych i luksusowych hoteli, są rzecznikami programu słynnych filantropów z Davos, przyjaciół Epsteina. 
 
Nie możesz już upoważnić głowy tego państwa do powiedzenia, że ​​musimy zrezygnować z naszych wolności i przestać domagać się naszych praw, ponieważ państwem jesteśmy my, - Włosi, i jesteśmy gotowi zginąć w ich obronie! 
 
Nie można już dłużej mówić, że zaszczepienie się jest aktem miłości, ponieważ akt miłości bez zgody i pod szantażem nazywany jest GWAŁTEM. 
13 wrzesień 2021

 

  

Komentarze

  

Archiwum

Delfiny dla arsenału nuklearnego Izraela
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Imam Chazbijewicz: wizyta papieża wzmocniła państwo polskie
sierpień 19, 2002
PAP
Apel o wiernosc Polsce
marzec 7, 2008
przesłała Elżbieta Gawlas
11 Listopada – spotkanie patriotyczne przed Pomnikiem Ofiar Stalinizmu we Wrocławiu
listopad 10, 2004
Dał nam przykład boliwarianin
marzec 9, 2007
pnlp
Mieszkam prawie 27 lat w Australii prowdze wlasny biznes
grudzień 13, 2006
les
Rocznica 11 września Nie nasz cyrk, nie nasze małpy
wrzesień 11, 2007
Michał Miłosz
Lipcowy grzmot
lipiec 18, 2008
Izrael Szamir
Przed operacją
październik 5, 2003
Marek Ludwikiewicz
TRZECIA DROGA: nazistowska agentura czy neofici lewicy?
grudzień 13, 2002
http://republika.pl/adnikiel/socjobiologia.html
Idea Przystanku Woodstock?
sierpień 9, 2008
jobstalker
Pętla niemocy a 25-lecie 'Solidarności'
sierpień 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sanhedryn
sierpień 16, 2003
Andrzej Kumor
Kogo unikać niczym komuny
październik 1, 2005
amen
Dobre imię Ameryki w stanie zagrożenia
wrzesień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wyrażenie Dziękczynienia za Uratowanie Polski przed Rządami Platformy Obywatelskiej i Unią Wolności
listopad 9, 2005
Leszek Skonka
Jak to rozumieć...?
październik 31, 2008
Szpilkami rozpalają facetów
luty 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
The Pogrom of Kielce
lipiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Iran pod naporem subwersji USA i Izraela
czerwiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media