|
Wstęp do zagadnienia Trybunału karnego do spraw ścigania zbrodni kowidowych (2)
|
|
Jak wiadomo - zarówno niemieckie koncerny - jak też te amerykańskie, pomogły Hitlerowi dojść do władzy, a później zarabiały na zamówieniach zlecanych przez hitlerowców.
Niektóre koncerny - tak jak Ford - dostarczały sprzęt zarówno dla Niemców - jak też Aliantom.
O ile dla Henry'ego Forda miało to podłoże ideologiczne - bo nienawidził Żydów - to dla pozostałych liczyła się tylko kasa.
Czy obecna wojna kowidowa wynika tylko z chytrości finansowej - czy istnieją jakieś przesłanki ideowe?
Wygląda na to, że nie chodzi tutaj tylko o biznes, ale o wprowadzenie nowej wersji hitleryzmu.
Przesłanką do takiej opinii są zapowiedzi Bill'a Gates'a, że doprowadzi do wyprodukowania szczepionki, która zredukuje populację na świecie.
Mamy na to niepodważalne dowody - bo już w latach ubiegłych doprowadzono do masowej bezpłodności kobiet w Krajach afrykańskich - poprzez szczepienia prowadzone przez organizacje rzekomo "humanitarne".
Patrząc na historię nazizmu z boku - możemy uznać, że Hitler był tylko komiwojażerem dla potężnych koncernów.
I dokładnie tak samo jest w wypadku obecnej wojny kowidowej przeciwko ludzkości.
Rządzący większością Krajów świata są jedynie komiwojażerami koncernów farmaceutycznych i "sprzedają" swoim Obywatelom produkty - które nie są Nam do niczego potrzebne.
Ale dzięki wznieceniu paranoi strachu większość ludzi potulnie te działania akceptuje.
Koncerny przemysłowe wspierające niemiecką agresję w czasie II wojny światowej - w większości uniknęły odpowiedzialności.
I z tego wynika fakt, że dzisiaj koncerny farmaceutyczne narzucają rządzącym, politykom i lekarzom rozkazy walki przeciwko zagubionemu człowiekowi.
Tym razem koncerny farmaceutyczne winny ponieść tak poważną karę, żeby NIGDY nie pozwoliły sobie na podobne działania.
Po Drugiej wojnie światowej generał De Gaulle potrzebował pokazowego procesu wobec rodzimych kolaborantów.
W związku z czym znacjonalizował - bez odszkodowania rodzinną firmę Renault za to, że Firma ta pod okupacją produkowała sprzęt dla Niemców.
W rzeczywistości wszystkie francuskie firmy motoryzacyjne pracowały dla Niemców. Ale wybór De Gaulle'a padł na Renault.
Konfiskata koncernów farmaceutycznych byłaby znaczącą nauczką na przyszłość.
|
|
30 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
MY, POLACY W 2008 ROKU...
czerwiec 7, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Kogo unikać niczym komuny
październik 1, 2005
amen
|
Milczenie niektórych owiec i głos pasterzy
kwiecień 15, 2008
przesłala Elżbieta Gawlas
|
Gdzie nadzór nad społecznym mieniem?
lipiec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
RPO wnosi o stwierdzenie niekonstytucyjności rozporządzenia KRRiT
sierpień 1, 2002
PAP
|
Dokąd zmierzasz Polsko
sierpień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
Bankierzy i Złodzieje!
październik 15, 2003
Israel Shamir
|
Z gębą pełną frazesów
kwiecień 2, 2008
|
Kolejna odsłona matactw polskiej hołoty politycznej
maj 10, 2005
PAP
|
Porażka w Gazie
styczeń 12, 2009
Izrael Szamir
|
Trokisci w obecnej rosji ..maja sie wysmienicie
grudzień 2, 2007
krandal
|
U progu Kabaret Klika
listopad 18, 2003
www.kabaret-klika.prv.pl
|
Na ratunek
październik 13, 2003
PAP
|
Nowy Porządek Świata
kwiecień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Ustępstwa Iranu i USA
wrzesień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Miliardowe Zyski na Akcie Terroru
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PO komuszy stan
listopad 1, 2005
Marek Olżyński;
|
US utracili kontrolę nad prowincją Anbar
wrzesień 14, 2006
marduk
|
Czy lądowanie na księżycu nakręcono w Hollywood?
lipiec 18, 2007
( . ) bez podpisu
|
"Dynastia" Bush'ów, Masoneria i Żydzi
luty 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|