ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ani kroku w tył! 
23 luty 2012      Artur Łoboda
Gibraltar: 53 zabitych po szczepieniu koronowym 
29 styczeń 2021      Obserwator
Analiza legalności członkostwa Polski w UE 
21 marzec 2009      Dariusz Kosiur
Dekowidyzacja Polski po zakończonej wojnie 
16 kwiecień 2021      Artur Łoboda
By zniszczyć Polskę - trzeba wcześniej zniszczyć polską kulturę. I prawie im się udało. 
9 kwiecień 2011      Artur Łoboda
Pisowski nieRząd pogrąża się 
25 marzec 2020      Artur Łoboda
Facebook szpieguje ciebie dla rządu. 
8 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Wojciech Młynarski "Przetrwamy" 
14 sierpień 2017     
Czym jest piękno – czym jest sztuka?  
4 listopad 2013      Artur Łoboda
„Tajny program” tak zwanej elity i szczepionki mRNA COVID. „Zmniejszanie światowej populacji”? 
20 wrzesień 2021     
Jak choroba bezobjawowa opanowała świat? 
24 czerwiec 2021     
"Plan Balcerowicza" - bis 
12 styczeń 2021      Artur Łoboda
Po 46 zgonach szczepienie zostaje zawieszone w rezydencji w Kadyksie w Hiszpanii 
8 luty 2021      Obserwator
Moja kuracja 
30 marzec 2020     
NIE ZROZUMIESZ UNII BEZ TEGO FILMU 
31 maj 2025     
Rosja szuka wsparcia w Chinach przeciw USA 
4 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Media i totalitaryzm 
19 maj 2010      Goska
Degeneracja umysłu 
7 listopad 2017      Artur Łoboda
Jasnowidze kowidowi 
24 styczeń 2022     
Donald Trump. Znienawidzili go za dwa słowa: America First 
9 styczeń 2017      Krzysztof Baliński

 
 

I Sekretarz PZPR jest chory psychicznie


W marcu bieżącego roku pisowski Rząd Mateusza Morawieckiego dokonał zamachu stanu i pozbawił wolności Społeczeństwo Polskie tylko po to - by przez sfałszowane Wybory pocztowe umożliwić Andrzejowi Dudzie reelekcję na stanowisku Prezydenta RP.
W wyniki działań tego przestępcy - zarówno Państwo Polskie- jak też miliony Polaków poniosło ogromne szkody materialne, a spora grupa ludzi poniosła wielkie szkody psychiczne.

Zamiast ratować Państwo i wyplątać się z tej matni - chory psychicznie Jarosław Kaczyński przeprowadził ABSURDALNĄ Ustawę zabraniającą niektórych dziedzin gospodarki w rolnictwie.
Mowa tu o projekcie "Piątka dla zwierząt".

Z góry uprzedzam, że ludzi znęcających się nad zwierzętami - bez skrupułów zamknąłbym w kryminale.
Nawet hodowców - którzy nie szanują własnego chowu.
Ale PZPR - czyli "Polska Zjednoczona Prawica Rozbójnicza nie o zwierzętach tu myśli, ale o przypodobaniu się lewakom.
Wniosek z tego, że chcą zmienić swój elektorat i przejść na lewacką stronę sceny politycznej.


W tym samym czasie pisowskie BYDŁO doprowadziło do uwięzienia 111 tys. Polaków pod fałszywym pretekstem "kwarantanny" przed urojoną chorobą.
https://www.money.pl/gospodarka/koronawirus-w-polsce-111-tys-polakow-zamknietych-w-domu-6555328276109856a.html
Za to działanie grozi bardzo dużo artykułów Kodeksu Karnego.
Podam dwa dla przykładu:

Art. 118a. § 1. Kto, biorąc udział w masowym zamachu lub choćby w jednym z powtarzających się zamachów skierowanych przeciwko grupie ludności podjętych w celu wykonania lub wsparcia polityki państwa lub organizacji:

§ 2. Kto, biorąc udział w masowym zamachu lub choćby w jednym z powtarzających się zamachów skierowanych przeciwko grupie ludności podjętych w celu wykonania lub wsparcia polityki państwa lub organizacji:
2) pozbawia osobę wolności na czas przekraczający 7 dni lub ze szczególnym udręczeniem,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5 albo karze 25 lat pozbawienia wolności.

Art. 189. § 1. Kto pozbawia człowieka wolności,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Jeżeli pozbawienie wolności trwało dłużej niż 7 dni, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
§ 3. Jeżeli pozbawienie wolności, o którym mowa w § 1 lub 2, łączyło się ze szczególnym udręczeniem, sprawca
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
Mateusz Morawiecki ma te paragrafy "jak w banku" - kiedy tylko Władzę w Polsce przejmą Polacy.
Póki co - narażeni jesteśmy na zbrodnicze rządy mniejszości.
18 wrzesień 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Teraz już wiedzą wszelkie matoły zwane Suwerenem – głosujące przez 30 lat na PO/PiS/PSL/SLD/UW/UD/KLD/AS – jak działa UB-państwo? Nie dość, że was dymało przez 30 lat to jeszcze sprzedało w niewolę żydowską i stygmatyzowało maseczkami w celu skutecznego wyłapywania na ulicach a Wasz prezydent cytuje Talmud w przyśpiewce „#Hot16Challenge2”.
Myśleliście matoły, że państwo to prezydent, premier, organy, konstytucja? Państwo to struktura przestępcza utworzona przez sowieckich żydów w 1944 za czasów IW/UB/NKWD. A wam matołom tylko nazwy podmieniono, bo skądś wiedziano, że się nie skapniecie (bo jesteście matoły o wielkim mniemaniu o sobie). Dziś w TVP usłyszycie, że ACT 447 to nie dotyczy was matoły albo i nic nie usłyszycie. Będą kpić z Was do końca. Do zgaszenia światła. A jeszcze jedno. Gliński z UD dał 100 mln zł na odnowienie grobu między innymi Józefa Różańskiego na cmentarzu żydowskim w Warszawie. Za wasze pieniądze matoły odnawiane są groby zbrodniarzy żydowskich co chcieli zamordować asa lotnictwa polskiego Stanisława Skalskiego.

Uczcie się matoły. Na naukę nigdy nie jest za późno.

2020-09-19
Marek Zadrożniak

 

Zastanawiam się Sarmato jaki masz cel ubierając swoje polityczne stresy w taką bezsensownie agresywną formę wobec Suwerena?
Czy swoje dzieci też wychowałeś w ten sposób, że codziennie wyzywałeś ich od matołów?
Odnoszę wrażenie, że nie bardzo orientujesz się w technikach manipulacji stosowanych masowo wobec bezbronnych ludzi w Polsce. To nie są matoły!

Idź i nauczaj - ja kazał Chrystus! Nie kazał wyzywać, ani obrażać. Drukuj co ciekawsze swoje komentarze, napisz syntetycznie, na poziomie łatwym do zrozumienia dla każdego od 8 klasy do emerytury o technikach manipulacji i sposobach odwracania historii, a nie obrażaj OFIAR!!! Rozdawaj ulotki, rozsyłaj maile.

Odstresowywanie się tu przez obrazę otumanionych nie ma żadnego sensu - osiągniesz skutek ODWROTNY od oczekiwanego.

2020-09-19
Alina

 

Panie Marku, szacun za diagnozę. Tak, SUWEREN w większości to banda Januszów nienawidzących siebie wzajemnie, z czego sobie nawet nie zdają sprawy i za 500+ dadzą się porąbać. A za 650 i flaszkę gotowi wybrać na prezydenta Kingę albo nawet Netanyahu.

Rozumiem wzburzenie Pani Aliny, ale nie przypuszczam, żeby SUWERENOWI te kilka słów prawdy zaszkodziło. On tu nie zagląda. Niemniej, po chrześcijańsku, rzeczywiście należy go nauczać, nawet jeśli uporczywie błądzi. Aczkolwiek jest to orka na ugorze i tylko święty albo ktoś skrajnie wściekły temu sprosta, co widać po konsekwentnym 'nauczaniu' ze strony autora i twórcy tego portalu.
I święty i wściekły! Zupełnie jak Jezus, który wybatożył kupców w świątyni. A przecież taki święty, prawda!? :))

2020-09-19
hens

  

Archiwum

Znowu sukces, dobra passa trwa
styczeń 13, 2009
Dariusz Kosiur
Ds. praw człowieka
sierpień 28, 2006
Bogusław
Przez żonę obciął sobie penisa
listopad 5, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Grypsera dla frajerów
czerwiec 22, 2006
Planowa destrukcja
grudzień 12, 2003
Nasz Dziennik
"W koło Macieju"
październik 6, 2006
przesłala Elżbieta
Eksplozja Nacjonalizmu Islamskiego?
grudzień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
SOCJOBIOLOGIA: człowiek jako zwierzę
grudzień 16, 2002
Jest MAN, będzie Volvo
sierpień 4, 2005
xxx
Prawda historyczna
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
Film o 11/09/2001 dostępny w "Biedronce"
wrzesień 17, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
Wally Olins o marce Krakowa
styczeń 29, 2004
www.krakow.pl
Stary Wiarus odpowiada
marzec 1, 2006
Stary Wiarus
Znaczenie obrony przeciwlotniczej Iranu
listopad 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto rządzi w białym domu?
marzec 8, 2009
tomeq
TOPR gospodarzem Kongresu IKAR-CISA
październik 12, 2004
Gdzie ukrywa się socjalizm(!)
listopad 15, 2005
Marek Olżyński
Trzęsawisko
kwiecień 10, 2003
Wojciech Wlazlinski
"Fortuna Albo Smierc"
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowy twór polonofoba
czerwiec 28, 2006
Michał Likowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media