|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
więcej -> |
|
"Antysemityzm" Mahometa i Luthra Skutkiem Żydowskiej "Teologii Wygnania" ?
|
|

Katastrofy Żydów nienawróconych na Chrześcijaństwo, zniszczyly ciągłość Judaizmu biblijnego. Po ostatecznym uformowaniu Talmudu w Babilonie, w szóstym wieku po Chrystusie, zaczęła się era Judaizmu klasycznego pod wodzą rabinów. Ogniskową Talmudu była walka przeciwko Chrześcijańswu wszelkimi możliwymi środkami. Talmud naucza, że nie-Żydzi mogą być traktowani jak bydło i wyzyskiwani nieludzko, ponieważ dziesięć przykazań, stosuje się tylko do Żydów. Równocześnie uformował się i trwał przez tysiąc lat okrutny terror rabinów, którego metody odrodziły się w rewolucji bolszewickiej oraz są stosowane obecnie przez Żydów rządzących w Izraelu w stosunku do Arabów, począwszy od Arabów palestyńskich.
Monety rzymskie upamiętniają depopulację Judeii po powstaniu Bar Kochba w roku 135 AD. Wówczas około miliona Żydów zginęło i około 500,000 było wywiezionych. Była to zemsta Rzymian, za masowe mordy Greko-Rzymian, dokonane przez Żydów w 117 roku, w czasie wojny rzymsko-perskiej. Wedłu kronik na Cyprze zginęło 240,000 Greko-Rzymian, 220,000 na Cyrenaice i td. Tak więc po pacyfikacji w 135 AD, Żydzi stali się tułaczami podatnymi do stworzenia teologii wygnania, której celem była z jednej strony obrona tożsamości żydowskiej, a z dugiej strony zemsta na Żydach nawróconych na Chrzescijaństwo. Walka przeciwko Kościołowi Rzymskiemu, stała się bezpośrednim celem polityczno-gospodarczym Żydów pozbawionych politycznego i religijnego centrum w Jerozolimie.
Na wygnaniu ludność żydowska malała. W roku 300 AD było okolo 3,000,000 Żydów z czego milion mieszkało w Europie na zachód od Macedonii. W roku 1000 AD liczba Żydów zmalała do pół miliona i dalej zmniejszała się szybko. Żydzi byli zagrożeni wymarciem. Polska uratowała Żydów przed wymarciem, tak że od Statutu Przywileji Żydowskich w Kaliszu w 1264 roku, do upadku Polski w 1795 roku, ludność żydowska na ziemiach polskich wzrosła prawie stukrotnie (podczas gdy ludność rodzima wzrosła około sześciokrotnie). W 1880 roku było około ośmiu milionów Żydów na świecie, z czego 80% żyło na terenach Polski przed-rozbiorowej.
W szóstym wieku AD, zasięg Chrześcijaństwa obejmował całe tereny byłego imperium rzymskiego. Kiedy w 622 roku Mahomet przeniósł się z rodzinnej Mekki do Mediny i tam zorganizował pierwszą gminę muzułmańską, dał on początek ery muzułmańskiej. Z początku formowania swego posłannictwa Mahomet miał pomoc ze strony rabinów, którzy widzieli w nim potencjalnego wroga Chrześcian, którym mogli by manipulować. Mahomet z czasem zorientował się, o co rabinom chodzi i stał się ich wrogiem, mimo tego, że religię swoją oparł na Starym Testamencie.
Dziewięćset lat póżniej podobne doświadczenie z Żydami miał Martin Luther (1483-1546). Reformacja wydawała się Żydom okazją do rozbijania jedności w Kościele Katolickim, więc pomagali Luther’owi politycznie i podobno w tłumaczeniach Starego Testamentu na język niemiecki. Trzeba zauważyć, że do czasów Luther’a, nie było literackiego języka niemieckiego, łacina była językiem nauki i prawa, a około stu rozmaitych narzeczy na terenie Rzeszy Niemieckiej bardzo się między sobą różniło. Tak więc pomoc Żydów w tłumaczeniu Biblii Luther’a być może odegrała ważną rolę w stworzeniu przez niego literackiego języka niemieckiego.
Protest sześciu ksiąstewek i 14 miast na rzecz Luther’a dał początek słowu „Protestantyzm.” Luther uznał, że Żydzi chcą wykorzystać go w celu osłabiania Chrześcijaństwa i ogłosił w Wittenberdze anty-żydowskie odezwy w 1543 roku pod tytułem „O Żydach i ich kłamstwach.” Teksty te były podobne do wypowiedzi Hitlera. Luther nawoływał do palenia synagog, niszczenia żydowskich domów, konfiskowania żydowskich książek religijnych i Talmudu, oraz pieniędzy, złota i srebra posiadanych przez Żydów. Według Luther’a rabini mieli mieć zakazane uczyć, Żydzi wogóle mieli mieć zakaz podróżowania i uprawiania lichwy.
Ciekawe jest, że do dziś Żyd nawrócony na Katolicyzm, traci w Izraelu i wobec rabinów wogóle, tozsamość żydowską, podczas gdy Żyd nawrócony na Islam, nadal jest uważąny przez rabinów za Żyda. Talmud pozwala Żydom omijać nakazy Judaizmu biblijnego i działać przeciwko gojom za pomocą poparcia dla ruchów wywrotowych, aborcji i rewolucji seksualnej.
W latach 1946 do 2006 Żydzi mieli przyjazne nastawienie wśród publiczności w USA z powodu zbrodni Hitlera. Doszli oni do wielkich wpływów politycznych i finansowych. Doszło do tego, że Izrael mógł użyć USA do walki z Irakiem. Jest to według profesora Paul’a W. Schroeder’a po raz pierwszy w historii, że USA, wielka potęga, walczy w zastępstwie małego „podopiecznego” państewka („fighting as the proxy of a small client state”).
Ta dobra dla Żydów koniunktura być może kończy się, kiedy poparcie dla wojny i pacyfikacji Iraku spadło wśród Amerykanów z dwu trzecich do jednej trzeciej wyborców. Mimo tego narazie Żydzi w USA kontrolują organizację obydwu głównych partii:
republikanów za pomocą neokonserwatystów a demokratów za pomocą liberałów.
Teraz niektórzy Amerykanie piszą krytycznie o wojnie „hebrajsko-islamskiej” na Bliskim Wschodzie, spowodowanej przez sjonistów. Nastroje zaczynają się zmieniać, podobnie jak stało się wcześniej z „antysemityzmem” Mahometa i Luthra, który to antysemityzm był reakcją na stosowanie wobec nich żydowskiej teologii wygnania i manipulacji politycznej.
www.pogonowski.com |
|
2 lipiec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Poznań 1956 - początek złotych lat socjalizmu
czerwiec 30, 2006
Olaf Swolkień
|
Brytyjski "Obman"
luty 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kalisz zawiadomi prokuraturę o przecieku ws. ordynatora
luty 24, 2007
|
Zamiast uzdrowienia relacji ekonomicznych - "promocja zatrudnienia"
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda / PAP
|
"Kwestia polskiego honoru" (w Ottawie)
kwiecień 11, 2005
Aleksander Maciej Jablonski
|
Patronaria
grudzień 16, 2007
Jacek Majchrowski
|
Jews killed Jews to create the state of Israel
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Ordynacka"
grudzień 2, 2003
Andrzej Celiński.
|
Alkoholizm wśród młodzieży
listopad 28, 2006
Marek Komorowski
|
Zdradliwy w USA miesiąc sierpień?
lipiec 19, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Cul-Capita/OraNUS, czyli niewidzialny "PAN" Zachodu
kwiecień 10, 2006
Marek Głogoczowski
|
"Pro-Rosyjskie" Stronnictwo w Polsce (PRoS-PL)?
grudzień 9, 2008
Marek Głogoczewski
|
Jak Amerykanie Tracą Wolność
styczeń 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jacek Dębski był klientem domu maklerskiego Surf5.net.
wrzesień 16, 2002
|
Aksjomaty Polskości
listopad 7, 2006
Artur Łoboda
|
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
|
Matrix ma Cię !!!
listopad 18, 2007
marduk
|
Tymiński: Bojkot Wyborczy
wrzesień 28, 2007
Stan Tymiński
|
Właściwy człowiek
styczeń 28, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Handel bezpieczeństwem-ostatni atut Polski
luty 28, 2007
wasylzly
|
więcej -> |
|