|
Rozmowa z Elzbieta
|
|
Taki sobie list
Panstwa polskiego nie ma, jest ue. Nikt o istnienie panstwa polskiego codziennie nie upomina sie, wniosek - polakow tez juz nie ma !!!!!
Panie Andrzeju
Dziekuje za list. Bede na przyszlosc
o tym pamietala.
Mialalm trudny dzien. Obudzila mnie pielegniarka. O 9:00 mialam straszne bole, ktore z kazdym dniem nasilaja sie.
O 4 po poludniu bylam w Sunnybrook Hospital na drugiej radiacji.
Wrocilam o 6 wieczorem do domu bardzo zmeczona.
( Pomoglam, jak moglam:Mloda mezatka, 3 tygodnie temu stwierdzono raka,ktory gwaltownie rzprzestrzenil sie na cale podbrzusze,lekarze radiacja chce zmniejszyc narosl.
Brenda placze rozaczliwie z bolu, podalam tel. do CCAC - moze pozyczyc wygodny wozek na kolkach, tel. do ODSP - zeby mogla zlozyc aplikacje o rente, podalam jej nazwe leku na morfinie na bol, zeby lekaarz przepisal, dalam swoje dwie tabletki.
Brenda po godzinie nie miala juz bolu, usmiechela sie na pozegnanie.
Rak szerzy sie, jak epidrmia. )
List Pana dal mi wiele do myslenia.
Moja Mama zaczela pracowac w stoczni, , kiedy ulica Dluga lezala w gruzach.
W lipcu 1980 roku zostalam zaroszona do budunku dyrekcji w poblizu drugiej bramy na przyjecie pozegnalne Mojej Mamy, bo byl to ostatni dzien w stoczni z powodu przejscia na emeryture. Odeszla z medalem Zasluzonym Stoczni Gdanskiej im. Lenina po 35 latach nieprzerwanej pracy jako osoba bezpartyjna.
Stocznia Gdanska to nie tylko zaklad pracy, ale przede wszystkim LUDZIE , jej wpaniali pracownicy i ich Rodziny ( Prosze nie liczczyc SB i donosicieli)
"Solidarnosc" 1980 roku szybko zapomniala o silach wspomagajacych o czystych sumieniach, jak nie nalezaczych do KOR.
W stanie wojennych aresztowano PANIA ANNE. Nazwiska nigdy nie poznalam. Wypuszczono z wiezienia po ........... 2o ( PO DWUDZIESTU LATACH )
Kim byla ? Nie wiemy !!! Czyja to wina ?
Nikt jej nie pomogl. DLACZEGO ???
Oczekuje odpowiedzi od kogokolwiek, kto wie cos o PANI ANI !!!
Elzbieta Gawlas
16 maj 2011
"Solidarnosc" IV Miedzynarodowka:
http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?p=17763#17763
Temat pod dyskusje....
Elzbieta Gawlas
|
|
17 maj 2011
|
|
Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
From: lwprezydent@g.pl
To: gertruda90@hotmail.com
Subject: Re: Taki sobie list
Date: Tue, 17 May 2011 08:08:42 +0200
Dlaczego nikt jej nie pomógł ? odpowiedź jest bardzo prosta ;bo byli to ludzie podobni do Pani .
Pozdrawiam i życzę by Pani zaczęła wszystko od Siebie , Oceny , wnioski ,naprawy .Lech Wałęsa
http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?t=4235&start=15 |
|
2011-05-17
Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
Bush'owi wiatr w oczy ...
czerwiec 16, 2004
|
Aby Kwaśniewską stać było na charytatywność, przy współudziale jej męża umierają ludzie
listopad 30, 2003
http://www.se.pl
|
Profesor Zybertowicz nie chce milczec
wrzesień 14, 2007
..
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odezwa Do Nicości
kwiecień 30, 2006
Wiesław Sokołowski
|
Posłanka LPR "Idiotką Roku"
styczeń 5, 2008
INTERIA.PL/PAP
|
Poszły konie
wrzesień 29, 2003
angora.pl
|
Przemówienie Dorna, którego nie chciano słuchać
listopad 23, 2007
Ludwik Dorn
|
Prawda w mikrofilmach
grudzień 1, 2007
|
Austria: Dzieci antysyjonistycznego działacza żydowskiego relegowane ze szkoły żydowskiej
czerwiec 15, 2007
BIBULA
|
Zrezygnujcie z życia. To będzie kompromis.
wrzesień 26, 2003
|
List do Pana Pułkownika Makowieckiego
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
|
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do kandydatów na Urząd Prezydenta RP
wrzesień 28, 2005
dr Leszek Skonka
|
Odwracanie kota ogonem - próby reform podatkowych Balcerowicza
sierpień 17, 2005
|
Spadkobiercy Trockiego
kwiecień 17, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pominięte oskarżenie w sprawie Saddama Husseina
listopad 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nigdy z królami nie bedziem w aliansach
marzec 5, 2003
Piotr Szubarczyk
|
Wybory: ocena zwycięzców i przegranych
październik 26, 2007
Adam Śmiech
|
Laskowik
sierpień 29, 2003
Nasz Dziennik
|
2009.02.13. Serwis wiadomości bez cenzury
luty 13, 2009
tłumacz
|
|
|