|
Rozmowa z Elzbieta
|
|
Taki sobie list
Panstwa polskiego nie ma, jest ue. Nikt o istnienie panstwa polskiego codziennie nie upomina sie, wniosek - polakow tez juz nie ma !!!!!
Panie Andrzeju
Dziekuje za list. Bede na przyszlosc
o tym pamietala.
Mialalm trudny dzien. Obudzila mnie pielegniarka. O 9:00 mialam straszne bole, ktore z kazdym dniem nasilaja sie.
O 4 po poludniu bylam w Sunnybrook Hospital na drugiej radiacji.
Wrocilam o 6 wieczorem do domu bardzo zmeczona.
( Pomoglam, jak moglam:Mloda mezatka, 3 tygodnie temu stwierdzono raka,ktory gwaltownie rzprzestrzenil sie na cale podbrzusze,lekarze radiacja chce zmniejszyc narosl.
Brenda placze rozaczliwie z bolu, podalam tel. do CCAC - moze pozyczyc wygodny wozek na kolkach, tel. do ODSP - zeby mogla zlozyc aplikacje o rente, podalam jej nazwe leku na morfinie na bol, zeby lekaarz przepisal, dalam swoje dwie tabletki.
Brenda po godzinie nie miala juz bolu, usmiechela sie na pozegnanie.
Rak szerzy sie, jak epidrmia. )
List Pana dal mi wiele do myslenia.
Moja Mama zaczela pracowac w stoczni, , kiedy ulica Dluga lezala w gruzach.
W lipcu 1980 roku zostalam zaroszona do budunku dyrekcji w poblizu drugiej bramy na przyjecie pozegnalne Mojej Mamy, bo byl to ostatni dzien w stoczni z powodu przejscia na emeryture. Odeszla z medalem Zasluzonym Stoczni Gdanskiej im. Lenina po 35 latach nieprzerwanej pracy jako osoba bezpartyjna.
Stocznia Gdanska to nie tylko zaklad pracy, ale przede wszystkim LUDZIE , jej wpaniali pracownicy i ich Rodziny ( Prosze nie liczczyc SB i donosicieli)
"Solidarnosc" 1980 roku szybko zapomniala o silach wspomagajacych o czystych sumieniach, jak nie nalezaczych do KOR.
W stanie wojennych aresztowano PANIA ANNE. Nazwiska nigdy nie poznalam. Wypuszczono z wiezienia po ........... 2o ( PO DWUDZIESTU LATACH )
Kim byla ? Nie wiemy !!! Czyja to wina ?
Nikt jej nie pomogl. DLACZEGO ???
Oczekuje odpowiedzi od kogokolwiek, kto wie cos o PANI ANI !!!
Elzbieta Gawlas
16 maj 2011
"Solidarnosc" IV Miedzynarodowka:
http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?p=17763#17763
Temat pod dyskusje....
Elzbieta Gawlas
|
|
17 maj 2011
|
|
Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
From: lwprezydent@g.pl
To: gertruda90@hotmail.com
Subject: Re: Taki sobie list
Date: Tue, 17 May 2011 08:08:42 +0200
Dlaczego nikt jej nie pomógł ? odpowiedź jest bardzo prosta ;bo byli to ludzie podobni do Pani .
Pozdrawiam i życzę by Pani zaczęła wszystko od Siebie , Oceny , wnioski ,naprawy .Lech Wałęsa
http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?t=4235&start=15 |
|
2011-05-17
Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
PKP usmażyła mi jaja!
grudzień 3, 2004
Mirosław Naleziński
|
Raz - na zawsze skończyć z mitem Solidarności
listopad 27, 2008
Artur Łoboda
|
Czy wydatki na wojnę w Iraku odraczają kryzys gospodarczy w USA?
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Globalizacja a bezrobocie
październik 3, 2004
|
Prawo dżungli czyli „twórcze niszczenie”
kwiecień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Kwaśniewski przeprosi za antysemityzm Unii Europejskiej?
styczeń 7, 2004
PAP
|
Bieriezowski : Juszczenko oddaj moją kasę!!!!!!!!!!
wrzesień 6, 2007
marduk
|
Bohaterscy kapitaliści
styczeń 14, 2006
Cezary Gmyz
|
Kosze dla Krakowa po 2500 złotych za sztukę
lipiec 30, 2004
www.krakow.pl
|
Izraelscy żołnierze odmawiają służby w Gazie
styczeń 12, 2009
hgw
|
JESZCZE DOM I JESZCZE DOM
styczeń 26, 2003
Mordechaj Gebirtig (ok 1936 r.)
|
Komiczne polskie prawo
maj 7, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przetarg na przetarg PKO
luty 12, 2003
zaprasza.net
|
Gigantyczny dług Polski
kwiecień 20, 2006
PAP i Gazeta Prawna
|
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
|
Polskie szpitale
luty 10, 2007
Bogusław
|
Fragment rozmowy z jednym z Iluminatów. Czy należy mu wierzyć ? Oceńcie sami.
styczeń 23, 2007
marduk
|
Ajne grose geszeft cd.
grudzień 1, 2002
Tomasz Żele?ny www.nie.com.pl
|
Przekręt w koloratce
styczeń 7, 2004
http://trybuna.com.pl
|
"Światem rządzi pomiędzynarodówka agresywnego durnia i nadętego półgłówka"
marzec 12, 2008
Artur Łoboda
|
|
|