|
Rozmowa z Elzbieta
|
|
Taki sobie list
Panstwa polskiego nie ma, jest ue. Nikt o istnienie panstwa polskiego codziennie nie upomina sie, wniosek - polakow tez juz nie ma !!!!!
Panie Andrzeju
Dziekuje za list. Bede na przyszlosc
o tym pamietala.
Mialalm trudny dzien. Obudzila mnie pielegniarka. O 9:00 mialam straszne bole, ktore z kazdym dniem nasilaja sie.
O 4 po poludniu bylam w Sunnybrook Hospital na drugiej radiacji.
Wrocilam o 6 wieczorem do domu bardzo zmeczona.
( Pomoglam, jak moglam:Mloda mezatka, 3 tygodnie temu stwierdzono raka,ktory gwaltownie rzprzestrzenil sie na cale podbrzusze,lekarze radiacja chce zmniejszyc narosl.
Brenda placze rozaczliwie z bolu, podalam tel. do CCAC - moze pozyczyc wygodny wozek na kolkach, tel. do ODSP - zeby mogla zlozyc aplikacje o rente, podalam jej nazwe leku na morfinie na bol, zeby lekaarz przepisal, dalam swoje dwie tabletki.
Brenda po godzinie nie miala juz bolu, usmiechela sie na pozegnanie.
Rak szerzy sie, jak epidrmia. )
List Pana dal mi wiele do myslenia.
Moja Mama zaczela pracowac w stoczni, , kiedy ulica Dluga lezala w gruzach.
W lipcu 1980 roku zostalam zaroszona do budunku dyrekcji w poblizu drugiej bramy na przyjecie pozegnalne Mojej Mamy, bo byl to ostatni dzien w stoczni z powodu przejscia na emeryture. Odeszla z medalem Zasluzonym Stoczni Gdanskiej im. Lenina po 35 latach nieprzerwanej pracy jako osoba bezpartyjna.
Stocznia Gdanska to nie tylko zaklad pracy, ale przede wszystkim LUDZIE , jej wpaniali pracownicy i ich Rodziny ( Prosze nie liczczyc SB i donosicieli)
"Solidarnosc" 1980 roku szybko zapomniala o silach wspomagajacych o czystych sumieniach, jak nie nalezaczych do KOR.
W stanie wojennych aresztowano PANIA ANNE. Nazwiska nigdy nie poznalam. Wypuszczono z wiezienia po ........... 2o ( PO DWUDZIESTU LATACH )
Kim byla ? Nie wiemy !!! Czyja to wina ?
Nikt jej nie pomogl. DLACZEGO ???
Oczekuje odpowiedzi od kogokolwiek, kto wie cos o PANI ANI !!!
Elzbieta Gawlas
16 maj 2011
"Solidarnosc" IV Miedzynarodowka:
http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?p=17763#17763
Temat pod dyskusje....
Elzbieta Gawlas
|
|
17 maj 2011
|
|
Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
From: lwprezydent@g.pl
To: gertruda90@hotmail.com
Subject: Re: Taki sobie list
Date: Tue, 17 May 2011 08:08:42 +0200
Dlaczego nikt jej nie pomógł ? odpowiedź jest bardzo prosta ;bo byli to ludzie podobni do Pani .
Pozdrawiam i życzę by Pani zaczęła wszystko od Siebie , Oceny , wnioski ,naprawy .Lech Wałęsa
http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?t=4235&start=15 |
|
2011-05-17
Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS
luty 21, 2009
Wojciech Papis
|
POLSKA - UNIA 16
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Sprzeciw wobec roszczen niemieckich
lipiec 4, 2006
przesłała Elzbieta
|
Opuszczeni przez Boga i ludzi
styczeń 17, 2005
Mirosław Naleziński
|
Kejby mi schajba odbiła
listopad 5, 2006
luzak
|
Siła koszmarów – manipulowanie strachem
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Święte krowy i barbarzyńcy
styczeń 11, 2007
Piotr Ciszewski
|
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
|
Polemika z załączoną dodatkowo adnotacją. (1)
styczeń 31, 2005
Gregory Akko
|
Mundial i cykliści
czerwiec 15, 2006
StefanDetko
|
Nowy twór polonofoba
czerwiec 28, 2006
Michał Likowski
|
Zapisy w Konstytucji RP
Polska potrzebuje pilnie poważnej naprawy cz.2
wrzesień 16, 2007
Dariusz Kosiur
|
Reklamowi naciągacze
wrzesień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
„Gazeta Polska” puszcza „farbę”.
czerwiec 26, 2007
Piotr Kolczynski
|
" O wasze głosy "
maj 25, 2003
przesłala Elżbieta
|
Kto to był Pankracy ?
wrzesień 25, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Kropka nad i" - taśma bez końca
lipiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Świadomości nigdy nie za wiele...
czerwiec 20, 2004
Piotr Zabielski
|
Przed wyborami
wrzesień 6, 2005
Goska
|
Blisko 10 tysięcy złotych na statystycznego Polaka
Tyle pieniędzy odbiorą nam w podatkach
tylko z czego?
styczeń 23, 2003
PAP
|
|
|