|
Rozmowa z Elzbieta
|
|
Taki sobie list
Panstwa polskiego nie ma, jest ue. Nikt o istnienie panstwa polskiego codziennie nie upomina sie, wniosek - polakow tez juz nie ma !!!!!
Panie Andrzeju
Dziekuje za list. Bede na przyszlosc
o tym pamietala.
Mialalm trudny dzien. Obudzila mnie pielegniarka. O 9:00 mialam straszne bole, ktore z kazdym dniem nasilaja sie.
O 4 po poludniu bylam w Sunnybrook Hospital na drugiej radiacji.
Wrocilam o 6 wieczorem do domu bardzo zmeczona.
( Pomoglam, jak moglam:Mloda mezatka, 3 tygodnie temu stwierdzono raka,ktory gwaltownie rzprzestrzenil sie na cale podbrzusze,lekarze radiacja chce zmniejszyc narosl.
Brenda placze rozaczliwie z bolu, podalam tel. do CCAC - moze pozyczyc wygodny wozek na kolkach, tel. do ODSP - zeby mogla zlozyc aplikacje o rente, podalam jej nazwe leku na morfinie na bol, zeby lekaarz przepisal, dalam swoje dwie tabletki.
Brenda po godzinie nie miala juz bolu, usmiechela sie na pozegnanie.
Rak szerzy sie, jak epidrmia. )
List Pana dal mi wiele do myslenia.
Moja Mama zaczela pracowac w stoczni, , kiedy ulica Dluga lezala w gruzach.
W lipcu 1980 roku zostalam zaroszona do budunku dyrekcji w poblizu drugiej bramy na przyjecie pozegnalne Mojej Mamy, bo byl to ostatni dzien w stoczni z powodu przejscia na emeryture. Odeszla z medalem Zasluzonym Stoczni Gdanskiej im. Lenina po 35 latach nieprzerwanej pracy jako osoba bezpartyjna.
Stocznia Gdanska to nie tylko zaklad pracy, ale przede wszystkim LUDZIE , jej wpaniali pracownicy i ich Rodziny ( Prosze nie liczczyc SB i donosicieli)
"Solidarnosc" 1980 roku szybko zapomniala o silach wspomagajacych o czystych sumieniach, jak nie nalezaczych do KOR.
W stanie wojennych aresztowano PANIA ANNE. Nazwiska nigdy nie poznalam. Wypuszczono z wiezienia po ........... 2o ( PO DWUDZIESTU LATACH )
Kim byla ? Nie wiemy !!! Czyja to wina ?
Nikt jej nie pomogl. DLACZEGO ???
Oczekuje odpowiedzi od kogokolwiek, kto wie cos o PANI ANI !!!
Elzbieta Gawlas
16 maj 2011
"Solidarnosc" IV Miedzynarodowka:
http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?p=17763#17763
Temat pod dyskusje....
Elzbieta Gawlas
|
|
17 maj 2011
|
|
Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
From: lwprezydent@g.pl
To: gertruda90@hotmail.com
Subject: Re: Taki sobie list
Date: Tue, 17 May 2011 08:08:42 +0200
Dlaczego nikt jej nie pomógł ? odpowiedź jest bardzo prosta ;bo byli to ludzie podobni do Pani .
Pozdrawiam i życzę by Pani zaczęła wszystko od Siebie , Oceny , wnioski ,naprawy .Lech Wałęsa
http://marucha.v3v.org/viewtopic.php?t=4235&start=15 |
|
2011-05-17
Elzbieta Gawlas
|
|
|
|
Kupując polskie produkty
kwiecień 22, 2004
|
Zmniejszyć koszty pracy - oszukańcze hasło "postępowych" liberałów
styczeń 29, 2007
Dariusz Kosiur
|
Pryskają prounijne mity
czerwiec 17, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
Frajerzy, czyli - "Nasi zapomniani sojusznicy"
grudzień 28, 2003
Marek Głogoczewski
|
2008.06.28. godzina 2000 Serwis wiadomości
czerwiec 28, 2008
tłumacz
|
Abp Józef Życiński powiedział
luty 11, 2003
zaprasza.net - przyjaciele Adama Chmielowskiego
|
2009.02.19. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 19, 2009
tłumacz
|
ZMARNOWANE PAŃSTWO
marzec 4, 2003
|
Fenomen "amerykanizmu" jako religii purytańskiej o podłożu syjonistycznym
styczeń 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Byłem na tamtym świecie
listopad 6, 2008
Artur Łoboda
|
Sztuka - antysztuka
lipiec 31, 2003
Andrzej Kumor
|
Fragment książki "Duch Apokalipsy" - CZĘŚĆ PIˇTA - 11 WRZEŚNIA 2001
wrzesień 11, 2006
Dorota Szczepańska
|
Co zradykalizowało Zydów?
listopad 3, 2003
Nasz Dziennik
|
Jakim prawem. SOBCZAK i SZPAK
luty 5, 2003
http://angora.pl/
|
Petycja namaszczona talmudem
sierpień 25, 2006
bibula.com/xah
|
„Faszyści” i obłąkańcy
grudzień 11, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
|
Asesor powinien pomagać sędziemu, a nie wydawać wyroki - niekonstytucyjność asesury - czas na nowy model sprawiedliwego sądo
listopad 6, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Manipulating the herd
lipiec 13, 2005
D.I.
|
Śmiertelne strztrzały w Haditha
grudzień 23, 2006
Tłum: T.v.R
|
Cytat dnia.
Administracja w Polsce w porównaniu z administracją w Unii
kwiecień 28, 2003
Piotr Mączyński
|
|
|