ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
więcej ->

 
 

Wezwanie do tępienia przestępczych struktur i mechanizmów działania Państwa Polskiego.



Państwo polskie od dawna spełnia wszelkie wymogi aby je zakwalifikować jako organizację przestępczą.


Dla osiągnięcia tego celu ekipa rządząca:

1. Doprowadziła do pełnej izolacji Polski, zwłaszcza w Europie, zwłaszcza wśród sąsiadów.
2. Wprowadza rozwiązania nie kompatybilne z demokratycznymi rozwiązaniami UE. Usiłuje sobie podporządkować nawet organizacje pozarządowe, np. związki sportowe
Rząd polski, w osobie min. Lipca, bezprawnie (międzynarodowo) zawiesił demokratycznie wybrane władze
http://www.zaprasza.net/a_y.php?mid=15930&
czy stowarzyszenia profesjonalne (słynna propozycja wice-premiera Dorna brania lekarzy w kamasze)
3. Sabotuje działania integracyjne UE przeciwstawiając im narzucanie poparcia dla USA i Izraela.
Polska braci Kaczyńskich wyróżnia się swoim nieprzejednaniem w Unii Europejskiej. W ten sposób z całą brutalnością okazuje teraz swoją pogardę dla unijnego porządku prawnego!
W imię swoich interesów narodowych Polska blokuje od listopada otwarcie negocjacji o nowym porozumieniu partnerskim z Rosją, chociaż sprawy energetyczne są kluczowe dla całej Europy; entuzjastycznie przyjmuje zainstalowanie na swoim terytorium amerykańskiej tarczy antyrakietowej; powtarza, że wcale się jej nie spieszy, by zobaczyć nową wersję traktatu konstytucyjnego UE - wylicza "Le Soir".
http://wiadomosci.onet.pl/1495297,12,item.html

Tym bezprawnym działaniom sprzyjają niedemokratyczne nawyki i procedury, od niedawna wzbogacone populistycznymi działaniami obliczonymi na coraz gorzej wykształcone masy pozostające na tym terytorium:

1. Mania tajności i anonimowego działania wymiaru prawa.
Sąd Apelacyjny w Warszawie posiada nowoczesne wyposażenie. Przy drzwiach sal rozpraw znajdują się światełka informujące czy rozprawa jest tajna (niejawna) czy jawna, co nie wymaga . Bezprawny zakaz fotografowania uniemożliwia zgromadzenie materialnych dowodowych przestępczych zwyczajów polskich sądów. Musicie się zadowolić moją obserwacją, że nawet w wydziałach : spraw cywilnych, spraw pracowniczych na ponad 100 salorozpraw, ponad 80% to niejawne co oczywiście jest sprzeczne z konstytucyjną zasadą jawności rozpraw sądowych. Zachęcam do prowadzenia własnej statystyki przy okazji pobytu w gmachu S.A.
Proszę zwrócić uwagę, że żaden z mundurowych bandytów z CBA nie nosi identyfikatora w czasie akcji aresztowania ordynatora stołecznej kliniki.
http://wiadomosci.onet.pl/9912,8,0,pokaz.html

2. Tworzenie kolejnych służb policyjnych, o coraz większych uprawnieniach, nie respektujących podstawowych zasad demokracji i praworządności, zwiększanie liczebności tych oddziałów, kosztem normalnej policji. Antyterroryści, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Centralne Biuro Śledcze, Centralne Biuro Antykorupcyjne .
Po rozmowie z funkcjonariuszami jeden z lekarzy oświadczył, że więcej nie będzie brał udziału w żadnych procedurach transplantacyjnych. Miał dość - przyznaje szef warszawskiej Izby Lekarskiej Andrzej Włodarczyk. Sami lekarze, którzy byli przesłuchiwani - czasem po kilka godzin - na rozmowy z prasą się nie zgadzają. Podpisują bowiem zobowiązanie, że nie będą informować ani o treści przesłuchania, ani nawet o tym, że się odbyło.
http://wiadomosci.onet.pl/1495042,11,1,0,120,686,item.html
Czy takie wymuszanie poufności jest legalne? Czy mógłbym dostać taki czysty formularz?

3. Hipokrytyczne zakładanie i upowszechnianie oszustwa, że KOR, Solidarność, inni związkowcy, pracownicy sektora uspołecznionego stanowią większość społeczeństwa. Nie, to tylko większość wyborców PiS...

1 marzec 2007

tłumacz 

  

Archiwum

Ochrona zdrowia Narodu
październik 18, 2008
Dariusz Kosiur
Obcokrajowcy popełniają samobójstwa w aresztach deportacyjnych!
grudzień 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sądy traktują podejrzanych nierówno
październik 24, 2005
Marek Komorowski
Żołnierze GROM-u pójdą w ślady swojego dowódcy?
styczeń 26, 2004
wybiórcza
Apel PiS : "internet bez VAT"
marzec 5, 2004
PAP
Czy Sankcje Karne Dadzą Iranowi Przewagę?
maj 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Dla kogo robił Schnepf?
luty 19, 2007
Tomasz Sommer
Czym byla WSI i dla kogo pracowala.
marzec 4, 2006
Przedruk
Ataki na Meczety - Wojna Domowa w Iraku?
luty 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy potrzebujemy repliki obozu w Dębicy?
marzec 15, 2007
bibula- pismo niezależne
Oddając szacunek Ojczy?nie sami zyskamy godność (1)
wrzesień 27, 2004
Gorzej niż niewolnica
październik 15, 2004
UE jako całość nie uzna Kosowa. Polska - tak
luty 18, 2008
Artur Łoboda
Historie zniewalania. Dość szeroki poglad na Michnika i Millera wraz z Olechowskim et consortes
grudzień 28, 2002
Adolf Mayer 0653
BBC: wizyta papieża ma także polityczny kontekst
sierpień 17, 2002
PAP
Patriota Kaczyński
luty 10, 2006
"Żółte Niebezpieczenstwo?"
wrzesień 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Drodzy Rodacy
wrzesień 29, 2006
mik4
Chemia miłosna
luty 26, 2007
Tadeusz Oszubski
Sugestia
kwiecień 22, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media