|
Klimat i trop finansowy - komentarz
|
|
Od pewnego czasu artykułu na tym forum dodaje osoba podpisująca się Phil - co zapewne ma mieć odniesienie do greckiego słowa "przyjaciel".
Wczoraj dodał ogromnie ważny tekst "Klimat i trop finansowy".
http://zaprasza.net/a.php?article_id=36635
Tekst - autorstwa F.William Engdahla opublikowany został na trzy miesiące przed rozpoczęciem spektaklu kowidowego, bo 25 września 2019 roku.
Autor przedstawia w nim większość ZBIRÓW dążących do oszukania i zniewolenia Ludzkości pod pretekstem rzekomych "zmian klimatycznych".
Oni są w tym dobrze obeznani - bo w środowisku żydowskim wielokrotnie pojawiali sie "mesjasze" zapowiadający "przyjście nowego".
Osobiście uważam, że to - co się obecnie dzieje - najlepiej rozumieją ludzie, którzy poznali historię Żydów, ale bez uprzedzeń.
Zanim Nas zaczęli OKRADAĆ i niszczyć żydowscy bandyci - których ja nazywam "żydohołotą" - najpierw niszczyli własnych współziomków.
W "globalnym świecie" żydohołota może zniszczyć wszystkich.
Polecam przywołany tekst do dokładnego zapamiętania - bo podani są w nim dokładnie ci sami BANDYCI, którzy prowadzą dziś kowidową wojnę przeciwko Ludzkości!
|
|
23 luty 2021
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Już jakiś czas temu wskazywałem, że chodzi IM o otaksowanie oddychania. I oczywiście pobieranie tych opłat w postaci zapłaty za "szczepionkę".
Przypomina to numer z amerykańskim systemem podatkowym, który nie ma żadnego umocowania w ichniej Konstytucji, jest nielegalny, ale setki milionów debilnych Amis ten podatek płacą! A od kilku pokoleń są szprycowani związkami aluminium i rtęci, żeby przypadkiem się nie połapali kto im kuku robi. Te same 'szczepionki' dla niemowląt są przez tych samych ludzi, jeśli żyd to człowiek, wprowadzane przymusowo w 'polsce' od 2018 roku. A MSD czyli Merck & Co. który to nadzoruje dostał wysoką nagrodę od JUDENRATU w Wwie.
Ale jak poinformować o tym biednych polskich gojów, jeśli wszelka informacja cenzurowana jest przez tychże żydów, których jakoby w 'polsce' nie ma.
Otóż trwająca od dawna IIIWŚ jest hybrydowa i to okupant jest w konspiracji, a partyzanci sami się ujawniają w jego mediach. Ba, dopominają się o dostęp do nich i tam śmiało ujawniają wszelkie swoje dane.
Prawda, że to genialne!? Więc kto ma wygrać tę wojnę? Gojki?
|
|
2021-02-23
hens
|
 |
|
|
My sami nie wygramy.
I tyle w temacie. Gdzie szukać sojusznika?
Nie wiem. |
|
2021-02-23
Magellan
|
 |
|
|
Magellanie
18 lat temu dałem odpowiedź na Twoje pytanie.
Najlepszym sojusznikiem będą Żydzi - wrogowie syjonistów.
W latach 70. robiłem interesy na Mexico platz.
Lubili jojczyć - że mało na mnie zarabiają...
ale żaden mnie nie oszukał. |
|
2021-02-23
Artur Łoboda
|
 |
|
|
| Tylko jakie wpływy i pieniądze mają ci wrogowie syjonistów? |
|
2021-02-24
Magellan
|
|
|
|
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
styczeń 1, 2008
|
Ważą się losy Afganistanu
sierpień 20, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odszedł cesorz na słoneczną trawkę
styczeń 27, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Kiedy w Polsce pojawi się rozum .........
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
|
OECD: transformacja bliska końca, konieczne reformy
lipiec 12, 2002
PAP
|
TP SA zapłaci 20 milionow złotych kary
styczeń 7, 2004
|
Gaz ziemny na tle obecnych zagrożeń wojennych
luty 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
MTK Spodek
luty 26, 2006
PAP
|
HAARP - straszna broń USA
luty 5, 2005
Polan
|
Kryzys tożsamości
wrzesień 18, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Okupacja irackich serc i umysłów
listopad 18, 2006
Nir Rosen/ tłum.Piotr
|
Kara wczesniejszej smierci
grudzień 8, 2005
przesłała Elzbieta
|
Przekazanie spisu nazwisk z listy IPN. Gratuluję odwagi Panu Bronisławowi Wildsteinowi.
styczeń 31, 2005
Adam Sandauer
|
Powrót do ?ródeł rozumu
maj 25, 2008
Artur Łoboda
|
Matrix
maj 6, 2003
zapodał z Michael Journal - "jasiek z toronto"
|
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
luty 23, 2008
Marek Jastrząb
|
Błędna diagnoza
wrzesień 10, 2003
|
Czy mediom wolno kompromitować armię swego kraju?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Historia Palestyny Naszych Czasów
luty 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dwa nagie miecze, czyli szabla przodków
czerwiec 10, 2007
jw
|
|
|