ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
więcej ->

 
 

Walka o politykę Stanów Zjednoczonych

Wygrana demokratów daje szansę na dokonanie ważnych zmian w polityce Stanów Zjednoczonych. Nie oznacza jednak, że proces zmian będzie łatwy. W dyskusji nad strategią na najbliższe miesiące jeden ze współpracowników Lyndona LaRouche’a tak opisał obecną sytuację:

„W ciągu ostatnich pięciu dni doszło do znacznego spadku wartości dolara. Wystarczy porównać jego kurs do euro, w ciągu ostatnich pięciu dni kurs zmienił się z 1, 27 USD za euro do 1,3 USD. Powodem tego jest częściowo stan gospodarki, m.in. dane wskazujące na spadek liczby rozpoczynanych nowych domów, następnie „zaskakujący” wzrost liczby bezrobotnych opublikowany w zeszłym tygodniu. Odzwierciedleniem paniki jest artykuł w dzienniku „The Wall Street Journal” z 24 listopada, który stwierdza, że ostatnią szansą na uratowanie gospodarki amerykańskiej przed całkowitym krachem i upadkiem dolara jest zmobilizowanie wszystkich do wielkich zakupów gwiazdkowych. Można powiedzieć, że hasłem świątecznym jest „rób zakupy do upadłego, żeby nie upadł dolar”. Innymi słowy, jak stwierdził LaRouche, wygląda na to, że święty Mikołaj ma zbierać datki na uratowanie banku centralnego.

Reakcje na zmiany kursu były widoczne wszędzie: nagłówki w „The Financial Times” potwierdziły, że giełdy zatrzęsły się z powodu upadku dolara, a prezes centralnego banku Chin ostrzegł, że upadek dolara stanowi zagrożenie dla rezerw dewizowych wielu państw azjatyckich. W tym kontekście ciekawe jest, że senat Kongresu amerykańskiego oraz senat kanadyjski proponują szereg inicjatyw mających na celu wprowadzenie regulacji funduszy transakcji terminowych. Chodzi o stworzenie prawa wymagającego składania raportu na temat inwestycji dokonywanych przez te fundusze. LaRouche podkreślił jednak, że tego rodzaju przedsięwzięcia finansowe nie należą do sfery zainteresowań obecnej administracji.

Ich gra polega na utrzymaniu konfliktu na Bliskim Wschodzie, ponieważ przekonani są, iż zdołają zachować jakąś kontrolę w sytuacji globalnego kryzysu za pomocą ciągłego podsycania konfliktów. Ich plan zakłada obecnie długoterminowy konflikt między szyitami a sunnitami na terenie całego Bliskiego Wschodu. Oddziały amerykańskie w Iraku znajdują się w pułapce, ich obecności tam nie można już usprawiedliwiać jakąś sensowną misją, trudno też zaproponować bezpieczne wycofanie wojsk. Dlatego też administracja przygotowuje serię niebezpiecznych operacji: nie zamierza zająć się poważnie kryzysem finansowym; zamierza kontrolować sytuację polityczną za pomocą eskalacji starć na Bliskim Wschodzie aż do punktu całkowitego wybuchu i chaosu. Zamiarem jest potęgowanie kryzysu i nie ma zainteresowania, by rozwiązać inne problemy.

Administracja chce, by konflikt militarny trwał bez końca, dlatego prowokuje napięcia między sunnitami a szyitami. Widać też, że w wielu krajach tego regionu właściwie nikt nie rządzi: w Izraelu jest rozłam elit rządzących, Netanjahu żąda ataku na Iran i sugeruje, że to Izrael powinien wykorzystać swoją broń jądrową przeciwko Iranowi, porównuje Ahmadinejada do Hitlera. LaRouche skomentował całą sytuację w taki sposób: „Musimy bić na alarm. Musimy powiedzieć ludziom o sprawach, o kórych nie mówią mass media, ponieważ prawie wszystko, co przekazują mass media mija się z prawdą”. Trzeba przygotować się na niespodzianki. Nie ulega wątpliwości, że w ramach obecnego kierunku polityki, pod rządami ludzi obecnie kontrolujących Waszyngton, system gospodarczy w przyspieszonym tempie ulega dezintegracji.

Musimy więc w naszej pracy podkreślać, że to nasze wysiłki doprowadziły do wygranej, a teraz musimy skupić się na walce o odpowiedni program.

12 grudzień 2006

Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera 

  

Archiwum

Pustynia Obłędowska
grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
Konflikt Gruzja – Osetia południowa jako przykrywka dla wojny rosyjsko – amerykańskiej
sierpień 9, 2008
komentator
Globalizm szkodzi USA?
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
NIEMIECKIE NIEPORZˇDKI
marzec 1, 2003
Kazimierz Poznański
Poprawki w konstytucji UE
marzec 15, 2005
PAP
Nauka, to potęga!
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
Izrael ma bron atomowa
grudzień 5, 2007
Goska
Walka z korupcją: ani programów, ani pieniędzy (gdzie się podziały ?)
sierpień 15, 2002
"Polityka"
Zaginieni w aktach
wrzesień 5, 2002
Dorota Kania http://www.zw.com.pl
Bezrobocie na wsi wzrośnie
czerwiec 26, 2002
PAP
Brytyjscy parlamentarzyści. Udają naiwnych, czy faktycznei są aż tacy głupi
kwiecień 19, 2003
PAP
Historia się powtarza
grudzień 23, 2003
IAR
LIST OTWARTY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
Nie stać nas
październik 20, 2003
Angora
Właściwy człowiek
styczeń 28, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Marnowanie szansy
październik 17, 2003
Artur Łoboda
Czyńcie Ziemię poddaną sobie i rozmnażajcie się
grudzień 23, 2006
Dariusz Kosiur
"Demokracja Suwerenna" w Rosji, Wobec USA, Izraela i NATO
lipiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Final Letter from President Saddam Hussein to the People of Iraq
styczeń 23, 2007
marduk
Życzenia Świąteczne
marzec 28, 2005
redakcja zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media