|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
więcej -> |
|
Wspólny błąd byłych szefów dyplomacji
|
|

W związku z napastliwym, agresywnym i obra?liwym dla polskiego prezydenta artykułem w niemieckim dzienniku „Tageszeitung” oraz z odwołaniem swojej wizyty w Niemczech przez Lecha Kaczyńskiego wyraz własnemu zaniepokojeniu postanowili dać publicznie „nestorzy” polskiej dyplomacji.
Otóż owych ośmiu panów szybko porozumiało się pomiędzy sobą i wydało wspólne oświadczenie, w którym odwołanie spotkania na szczycie tzw. Trójkąta Weimarskiego przez prezydenta RP bez podania istotnej przyczyny uznało za przejaw lekceważenia pozostałych uczestników wspomnianego spotkania, którymi mieli być prezydent Francji i kanclerz Niemiec.
Oświadczenie to miało zawierać jeszcze mocniejsze słowa typu: „Takie postępowanie oceniamy jako szkodliwe z punktu widzenia interesów Polski i Polaków", ale w wyniku negocjacji pomiędzy sygnatariuszami zostało złagodzone.
Mimo to list poszedł w świat, a zatroszczyło się już o to strasburskie biuro prasowe eurodeputowanego z ramienia SDPl Dariusza Rosatiego, który — jak pamiętamy — aż dwukrotnie pełnił funkcję polskiego ministra spraw zagranicznych.
To zresztą również i sam Rosati był inicjatorem obecnej akcji, a czego wcale nie krył w rozmowach z dziennikarzami; przeciwnie: szczycił się tym, że udało mu się namówić wszystkich byłych szefów polskiej dyplomacji do podpisania takiego oświadczenia—pomimo tego, że należą oni rzekomo do „różnych obozów politycznych”.
Nie do końca jest to jednak prawdą, gdy zwrócimy uwagę na fakt, że — począwszy od 1989 r. — kadra Ministerstwa Spraw Zagranicznych ulegała tylko niewielkim zmianom, a ci sami ludzie za rządów lewicy przebywali na intratnych placówkach dyplomatycznych jedynie po to, by za rządów „solidarnościowych” znowu powracać na posady w Ministerstwie (i na odwrót).
Praktycznie nie było napływu „świeżej krwi”, a wszystko to działo się za wiedzą i aprobatą kolejnych szefów resortu. Dopiero ostatnie odwołania z placówek dyplomatycznych prominentnych działaczy postkomunistycznych i ogłaszanie konkursów na niektóre stanowiska rokuje nadzieję na poprawę sytuacji w MSZ.
Tymczasem jednak przynależność polityczna wszystkich byłych szefów polskiej dyplomacji nie budzi większych wątpliwości: wszyscy oni są związani z obozem europejskiej lewicy (SLD, SDPl, Partia Demokratyczna i PO) i wpisują się w krajobraz walki z dobrym wizerunkiem państwa polskiego na arenie międzynarodowej.
W sytuacji, gdy polski rząd i prezydent mają ciągle „złą prasę” w Niemczech, gdy Parlament Europejski wydaje rezolucję atakującą nasz kraj „za rasizm, ksenofobię, homofonię czy antysemityzm” i gdy wykorzystuje się 60 rocznicę „pogromu kieleckiego” oraz promocję kolejnej antypolskiej książki Jana Tomasza Grossa do uzasadniania rzekomej słuszności tejże rezolucji, omawiana akcja byłych ministrów jawi się nam jako wielka szkoda wyrządzona polskim interesom narodowym, jako dowód na to, że Polacy nie potrafią stanąć zgodnie w obronie własnego prezydenta, a co jest też przejawem erupcji autorytetu państwa polskiego.
Mówili o tym jednogłośnie na konferencjach prasowych przedstawiciele obozu rządzącego w Polsce. Poseł LPR Wojciech Wierzejski podkreślił też przy tym fakt, że byli ministrowie nie uznali bynajmniej za stosowne skontaktować się uprzednio z otoczeniem chorego prezydenta i z premierem, aby uzgodnić jakieś wspólne stanowisko w sprawie odwołania wyjazdu Lecha Kaczyńskiego do Niemiec.
Z kolei premier Marcinkiewicz stwierdził ze smutkiem, że nie widzi powodu, by miał komentować oświadczenie, które jest skierowane przeciwko naszemu prezydentowi. Pojawiły się też głosy, że byli ministrowie poprzez swój list dali świadectwo uległości i lęku wobec wielkich państw Europy, tj. Niemiec i Francji, które skłonne są traktować Polskę jak państwo drugiej kategorii.
Symptomatyczne było natomiast stanowisko Klubu Parlamentarnego SLD, który po prostu utożsamił się z kontrowersyjnym oświadczeniem ustami swojego przewodniczącego — Jerzego Szmajdzińskiego. Ten wieloletni działacz komunistycznego aparatu politycznego wykorzystał przy tym okazję do zaatakowania otoczenia Prezydenta RP, by…samo dokonało we własnych szeregach lustracji i weryfikacji.
Wspomnianą wypowied? uzupełniła była szefowa Kancelarii Aleksandra Kwaśniewskiego, posłanka SLD Jolanta Szymanek-Deresz, która tym razem zabawiła się w lekarkę i rzeczowo orzekła, że w przypadku takich wizyt na najwyższym szczeblu „są środki farmakologiczne, które umożliwiają zapewnienie pełnej sprawności fizycznej i psychicznej w krótkim czasie."
Zapomniała widocznie, jak to sam jej pó?niejszy pracodawca, lokator Pałacu Namiestnikowskiego, nie znalazł takich leków, aby nie stanąć nad mogiłą polskich oficerów w podcharkowskim lesie w stanie wyra?nie wskazującym na spożycie pewnego trunku. Widocznie takie zachowanie—zdaniem działaczy SLD—uchodzi głowie państwa, gdy tymczasem odwołanie ważnego spotkania z przyczyn zdrowotnych jest niedopuszczalne.
Nie od rzeczy byłoby zatem postawienie pytania: jak długo jeszcze zeuropeizowana lewica będzie nam narzucać swoje standardy w dyplomacji i kiedy zostanie zastosowana wobec tego wszystkiego jakaś skuteczna „odtrutka” — tak, aby polskie służby dyplomatyczne mogły w krótkim czasie uzyskać pełną fachowość i sprawność w działaniu dla dobra Polski i naszego narodu?
|
|
10 lipiec 2006
|
|
Mariusz Affek
|
|
|
|
Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Może w końcu ktoś dobierze się do Prokomu?
grudzień 23, 2002
PAP
|
Rzecznik rządu Michał Tober zaprzeczył jakoby była rozważana dymisja ministra zdrowia Mariusza Łapińskiego.
lipiec 6, 2002
PAP
|
Zakaz molestowania rowerów
styczeń 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Twórcy Pierwszego Globalnego Imperium
marzec 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Największy polski prozaik (wedle "tłumacza")
marzec 30, 2008
tłumacz
|
Adres dla włamywaczy
kwiecień 10, 2007
Marek Olżyński
|
Jak pozbyć się 80 tys. bezrobotnych i ogłosić, że bezrobocie spada
styczeń 7, 2005
aaa
|
Natarczywe pytania zasadnicze
wrzesień 5, 2006
Ludwik Skurzak
|
Książę "polskiego" dziennikarstwa
czerwiec 7, 2007
Dariusz Kosiur
|
DZIEŃ OJCA I LIZAK NA PATYKU !
maj 28, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Tybet jest b.bogaty w złoża !
marzec 18, 2008
marduk
|
III Kongres Polski Suwerennej - z nadzieją w Nowy Rok 2005
styczeń 4, 2005
Paweł Ziemiński
|
Szanse na wygraną w Piłkarskiego Totka SUPERTOTO
prawie 3 TYSIˇCE RAZY WYŻSZE niż w Dużym Lotku.
listopad 1, 2007
Aleks
|
Recenzja książki J.A. Rossakiewicza
pt "Demokracja finansowa"
marzec 8, 2006
Zbigniew Dmochowski
|
Brońmy Korei Północnej!
lipiec 21, 2006
Workers Vanguard
|
Sami Swoi
maj 7, 2008
PAP
|
Utrata Niepodleglosci 13 grudnia 2007
List otwarty polskich intelektualistow
listopad 29, 2007
...
|
Jak przegrać „wojnę przeciwko terrorowi?”
kwiecień 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Lekarze biorą sprawy we własne opiekuńcze ręce
grudzień 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
więcej -> |
|