ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Słowa prawdy o Narodzie żydowskim 
20 czerwiec 2018      Artur Łoboda
A może nie powinniśmy walczyć? 
19 luty 2021      Artur Łoboda
Poszukiwany jest nowy Snowden 
27 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Dwujęzyczni w USA 
2 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Hańbiące zachowanie Kancelarii Prezydenta RP-poniżanie ludzi 
24 marzec 2016      Marcin Dybowski
Jestem za przymusowym szczepieniem przeciwko kowidowi  
13 listopad 2020     
MOCNE! ŻYDOWSKIE zbrodnie ludobójstwa! | Ewa Rzeuska Tylko Żydzi mogli wymyślić AUTO-ANTYSEMITYZM 
1 luty 2020      Alina
Deprecjacja polskiej kultury pod rządami Bogdana Zdrojewskiego 
14 luty 2014      Artur Łoboda
"Nowocześni" są jednak prymitywni, ale Prokuratura jeszcze bardziej 
19 luty 2016      Artur Łoboda
Chore Państwo 
22 luty 2020     
Dyktatura w demokracji 
21 sierpień 2017      Artur Łoboda
Kultura kreowana przez cieciów 
7 marzec 2010      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński ŚWIĄTECZNE LIRYKI Z PROWINCJI 
23 grudzień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Analiza legalności członkostwa Polski w UE 
21 marzec 2009      Dariusz Kosiur
Inżynier do LEKARZY w sprawie koronawirusa 
14 marzec 2020      Alina
Przypomnienie niemiłych faktów 
28 październik 2021      Artur Łoboda
Stwierdzono, że szczepionki przeciw COVID zwiększają ryzyko zapalenia mięśnia sercowego u dzieci o ponad 13000 procent 
4 marzec 2022     
Wnioski wypływające z aresztowania Polańskiego 
5 październik 2009      Artur Łoboda
Niezależne media? Dorota Kania w Kaliszu l  
11 marzec 2016     
Krytyk i poeta 
19 sierpień 2011      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego


Artur Łoboda
Kraków 8 sierpnia  2020  roku (złożone 10 sierpnia)


 

Rafał Babiński
Prokurator Okręgowy w Krakowie



Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego

Na podstawie Art. 270. § 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
oraz artykułu

Art. 271. § 1. Funkcjonariusz publiczny lub inna osoba uprawniona do wystawienia dokumentu, która poświadcza w nim nieprawdę co do okoliczności mającej znaczenie prawne,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

§ 3. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Oskarżam

Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego o używanie fałszywych testów do badania na obecność wirusa SARS CoV-2 w celu przejęcia pieniędzy publicznych na walkę z epidemią SARS CoV-2

Uzasadnienie


Żadne laboratorium naukowe na świecie nie wydzieliło do tej pory czystego wzorca wirusa  SARS CoV-2 !!!!!!!!!!!!!
Nikomu nie udało się uzyskać "złotego standardu" - jako to określa się w środowisku naukowym,  który - jako jedyny wiarygodny może być podstawą badań i podstawą do tworzenia testów na obecność SARS CoV-2.
 
Każdy producent zajmujący  się biznesem farmaceutycznym stworzył swoją wersję kodu RNA, który wykorzystuje do produkcji bardzo drogich pseudotestów na SARS CoV-2.
Dlatego opowiadane są w mediach brednie o "mutacji" tego wirusa i rzekomych  "odmianach" w różnych krajach.

Niektórzy  producenci pseudotestów stosowanych w Polsce - na polecenie Łukasza  Szumowskiego - zabezpieczają się zastrzeżeniami w opisie, że "nie służą do diagnostyki, ale tylko do prac badawczych".
Inni producenci zastrzegają, że "pozytywny wynik testu wcale nie musi oznaczać, że pacjent jest chory na SARS CoV-2", natomiast "negatywny wynik wcale nie oznacza, że pacjent nie jest chory na SARS CoV-2".

Tak wynika z opisu testów zakupionych wedle informacji z Ministerstwa Zdrowia do diagnostyki SARS CoV-2.

Dopiero po skardze do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego o przymuszenie do udzielenia informacji publicznej, otrzymałem skany tych  "certyfikatów"  z Ministerstwa Zdrowia  8 lipca.

Minister Zdrowia doskonale wie, że zakupione testy na SARS CoV-2 to fikcja!
Ale mimo wszystko prowadzi całkowicie bezprawny terror wobec Narodu Polskiego.

Najlepszym dowodem jest to, że zmuszając Polaków do zatruwania się w maseczkach wydychanym dwutlenkiem węgla - sam Łukasz Szumowski nie nosi na twarzy żadnej maski!

Już  kilka osób złożyło oskarżenie karne wobec Łukasza Szumowskiego, a fakt zbrodniczych działań tego osobnika nie podlega najmniejszej dyskusji!
Jednak Prokuratura milczy i zwleka - by po długim czasie oddalić oskarżenia, a teraz  dać czas  Szumowskiemu na kontynuację jego zbrodniczych działań!

Jeżeli ktoś twierdzi, że przy temperaturze około 30 stopni i silnym promieniowaniu słonecznym, jakieś wirusy szerzą się w przestrzeni publicznej to jest bezczelnym KŁAMCĄ.

W styczniu tego roku rzeczywiście mieliśmy w Polsce bardzo groźną epidemię dróg oddechowych, którą bardzo ciężko przeszły zarówno osoby starsze - jak też dzieci.
Ale Łukasz Szumowski nawet tej epidemii nie zauważył - bo był zajętym lansowaniem się z Prezydentem na nartach.
W dniu 7 sierpnia Łukasz Szumowski zapowiada wobec mediów, że "w najbliższych dniach należy spodziewać się dalszych wzrostów przypadków zakażeń koronawirusem".
A skąd on to wie z wyprzedzeniem?
I to w sytuacji - gdy KAŻDY WIRUS ZOSTAJE  ZNISZCZONY  PRZEZ PROMIENIE SŁONECZNE!

W każdym razie - ja przedstawiam dowody na oskarżenie wobec Łukasza Szumowskiego w postaci skanów fałszywych "certyfikatów", które zostały mi przesłane z Ministerstwa Zdrowia i w przyszłości będę pamiętał kto współdziałał z Szumowskim w przestępczym ograniczaniu Praw obywatelskich, które wprost należy nazwać ZAMACHEM STANU!

Na dowód, że ta EPIDEMIA jest FIKCJĄ, gotów jestem w każdej chwili poddać się testowi i przez tydzień przebywać w jednym pomieszczeniu z osobą - rzekomo chorą NA SARS CoV-2.
Nie dopuszczam jednak ŻADNEJ ingerencji w mój organizm ze strony tak zwanych  "lekarzy"!
Ponieważ mogę być umieszczony wspólnie z osobą chorą na jakąś infekcję dróg oddechowych - to jako JEDYNE  ZABEZPIECZENIE  zabiorę ze sobą soki roślinne, własne jedzenie i  czystą wodę.

Dla dobra Społeczeństwa w każdej chwili jestem gotów poddać się takiemu testowi!

Załączniki:

1. Email wysłany z Ministerstwa Zdrowia 8 lipca 2020 roku z odpowiedzią na moje wezwanie o podanie certyfikatów na stosowane testy SARS CoV-2.

2. Dwadzieścia skanów rzekomych "certyfikatów" przesłanych mi z w powyższym emailu.
Jeden z nich wysłany został  dwukrotnie.  
10 sierpień 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Przeniesiony z Monitor Polski
październik 4, 2006
mik4
PiS: Pitera chwali Hitlera
wrzesień 18, 2007
Kościelna Unia
październik 20, 2003
PAP
Komunikat
styczeń 4, 2006
Zbigniew Rutkowski
"Zdelegalizować PO! Faszysci u Tuska!"
grudzień 22, 2006
korespondent.pl
Żal kumpla z Magdalenki
maj 1, 2008
Bogusław
Polskę odnale?ć w sobie
czerwiec 15, 2008
Artur Łoboda
Magia cyfr
luty 16, 2004
Skutki Ataku Na Iran
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Tarcza
wrzesień 1, 2008
Goska
Książę "polskiego" dziennikarstwa
czerwiec 7, 2007
Dariusz Kosiur
Dziś niepotrzebne są preteksty, aby zaatakować Irak
styczeń 27, 2003
PAP
Schroeder: Niemcy nie pozwolą na fiasko negocjacji
grudzień 13, 2002
zaprasza.net
NAUKA JE SEXY
kwiecień 11, 2008
Marek Jastrząb
Rozwój gospodarczy najlepszym srodkiem na powstrzymanie wojen. Konferencji w Moskwie poswiecona infrastrukturze
maj 14, 2007
INSTYTUT SCHILLERA
Lustrzane swastyki z Discovery
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
LOFAR
styczeń 27, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
"Oko za oko ..."
marzec 17, 2004
PAP
Kolejne symbole narzucone przez okupantów.
kwiecień 27, 2006
zaprasza.net
Adolf Eichmann born in Austria
marzec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2023 Polskie Niezależne Media