ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
więcej ->

 
 

POLSKO - OBUDZ SIE

Gwiazdki w oczach

Perykles mial ponoc powiedziec, ze od polityki nie mozna sie odciac. To, ze my sie nie interesujemy polityka, nie gwarantuje, ze polityka nie interesuje sie nami....

Niestety, wszyscy jestesmy ofiarami polityki i dlatego ci, ktorzy ja programowo ignoruja, sami sobie pluja w brode.


Kampania przedreferendalna w Polsce osiagnela szczyty groteski. Nikt juz nie zadaje prostych pytan, dlaczego prezydent RP ( " wszystkich Polakow") prowadzi za panstwowe pieniadze agresywna prounijna kampanie; dlaczego dawno przestano zawracac sobie glowe rzeczowymi argumentami, oddajac sie folklorowi prounijnego " festynu ", w ktorym otumaniona gawiedz i spedzona dziatwa szkolnaprzechodzi przez jakies " europejskie " bramy, a bezdomnych przekonuje sie wizja... zagranicznych wakacji.

W calym tym cyrku gina slowa rozsadku, rece opadaja, a wlos stroszy sie ze strachu.

Polska jest panstwem rozbabranym i skorumpowanym - o czym kazdy moze poczytac w gazetach - wejscie do Unii Europejskiej ( bo w Europie to my jestesmy od ponad 1 000 lat ) sprawi, ze jakikolwiek przyszly rzad nie bedzie dysponowal legislacyjnymi narzedziami odbudowy panstwa.

Silne nacje potrafia bronic swych interesow bez koniecznosci odwolywania sie do mechanizmow panstwa. W wypadku Polski, takie panstwo, to ostatnia deska ratunku. Wyzbywajc sie jego atrybutow i oddajca suwerennosc ponadnarodowym kolegiom, pozbywamy sie mozliwosci obrony polskiech interesow nie tylko na Slaku czy Pomorzu, ale rowniez w Warszawie.

Pewnie moj rozmowca stwierdzil dawno temu, ze niepodleglosc jest jak ciaza, nie da sie jej stopniowac - albo jest, albo jej nie ma. Miara niepodleglosci panswa narodowego jest to, ze wszystkie najwazniejsze decyzje dotyczace polityki zagranicznej, wewnetrznej i gospodarczej zapadaja w gremiach wybranych przez narod. Jest to definicja trywialna i dla kazdego oczywista. Prosze sobie zatem odpowiedziec na pytanie czy wejscie do UE stanowi utrate niepodleglosci ?


Oczywiscie, silne nacje nie musza sie unii obawiac, ba, moze im ona sluzyc do narzucania wlasnych interesow slabszym, bez koniecznosci odwolywania sie do grozby przemocy i pobrzekiwania pancerzami czolgow.


Euroentuzjasci wyzywaja przeciwnikow wejscia do UE od ciemniakow i jelopow, sami tymczasem strasza, ze swiat konczy sie na Unii, poza nia jest przepasc i odchlan niebytu.

Prawda jest zas taka, ze Unia Europejska jest utopia budowana na piasku socjaldemokratycznych wizji przez biurokracje. UE zamienila bariery celne na bariery przepisow o krzywiznie ogorka i kwory produkcyjne.

Jesli Polska ma budowac kapitalizm, to bez Unii.

Musi to zrobic sama. A do tego potrzebna jest reforma ordynacji wyborczej i wymiana politycznej elity.

POTRZEBNE JEST NARODOWE ODRODZENIE.

Tylko wtedy na lepsza przyszlosc beda mogli liczyc wszyscy Polacy, nie zas tylko ci, ktorzy dzis biegaja wokol obcych interesow.

POLSKO, OBUDZ SIE !

kumor.net
28 maj 2003

Andrzej Komor 

  

Archiwum

Pryncypialne podejście do kwestii mniejszosci narodowych w 21 wieku
wrzesień 5, 2008
tłumacz
Kto powinien wypłacić odszkodowanie Walentynowicz i innym pokrzywdzonym?
marzec 1, 2005
Leszek Skonka
Edukacyjne wkręcania nosa w imadło
czerwiec 2, 2008
Marek Jastrząb
Dwa miliony euro grzywny dla Sorosa?
listopad 14, 2002
PAP
Paranoja przed Szczytem
kwiecień 13, 2004
przesłał Adrian Dudkiewicz
"Pieniądze za Krew"
wrzesień 16, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Critique of Buchanan’s false image of Hitler in to the "Unnecessary War."
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
POLISH PROGENITOR AND STALIN
kwiecień 9, 2008
Bogdan "Trzy Radla"
Nikczemny atak na Zofię Kossak - dr Aliny Całej
luty 17, 2007
tatar-Zenon Jaszczuk
Porażka w Gazie
styczeń 12, 2009
Izrael Szamir
Chenney obiecuje Żydom zwycięstwo
marzec 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonnowski
Spadek produkcji ropy naftowej
styczeń 18, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Iluministyczna propaganda zwyrodnień
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Nie tylko Europejczykom odbiło
kwiecień 30, 2003
Amerykańskie życie na niby
listopad 9, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Przed zatrzymaną rewolucją
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
Czyje taśmy.
wrzesień 29, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Polecenie wydane poddanemu
styczeń 13, 2009
PAP
Włosi częściej czeszą swoje włochy
lipiec 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Jacek Dębski musiał zginąć, bo był nielojalny i nieodpowiedzialny"
styczeń 20, 2003
Piotr Mączynski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media