ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Rada Deputowanych uznała brytyjskich Żydów za wspólników ludobójstwa w Strefie Gazy 
15 sierpień 2024     
 
28 czerwiec 2017     
Medialna manipulacja 
1 marzec 2011      Artur Łoboda
Idioci, czy agenci globalistów w "Polonia Christiana"? 
22 listopad 2023     
Struktura mafijna w Krakowie (3) 
4 maj 2023     
Nowocześni posłowie 
10 grudzień 2015      Artur Łoboda
Naiwność Brauna? 
5 kwiecień 2025      Artur Łoboda
"Na zdrowie" 
2 styczeń 2021      Artur Łoboda
Witold Gombrowicz, a współczesność 
22 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Kto sieje zło, zbiera żniwa 
18 październik 2018      Artur Łoboda
Bolszewik Kaczyński 
4 październik 2019     
Kwietniowy raport izraelskiego komitetu ludowego w sprawie śmiertelnych skutków szczepień 
25 kwiecień 2021      Gilad Atzmon
Okiem krytyka... Recenzja 
26 listopad 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Sąd wydał wyrok dla Owsiaka – wszystkie publikacje Matki Kurki oparte na FAKTACH 
29 wrzesień 2014      MatkaKurka
WIESŁAW SOKOŁOWSKI pisze o MARIANIE BOGUSZU (1920-1980) o POKOLENIU XXX o DOMU ARTYSTY PLASTYKA oraz o NARODOWYM MUZEUM SZTUKI ZACHĘTA w WARSZAWIE 
6 październik 2017      www.trwanie.com
Polsce potrzebna grupa specjalsitow a nie nowe partyjki 
17 maj 2015      Bars
Czy "grypa 666" to nie jest przypadkiem "Koń trojański NATO" mający zapwenić zwycięstwo "pomarańczowym" w prezydenckich wyborach na Ukrainie? 
30 październik 2009      Marek Głogoczowski
Film „Zastrzelony” opowiada rozdzierające serce historie młodych ludzi, którzy zmarli po szczepieniu na Covid-19 
5 grudzień 2023     
Israel Responsible for Global Terror  
14 luty 2012      Dave Gahary
Udawani obrońcy 
11 maj 2018     

 
 

Już wiem dlaczego 1,6 mln ludzi podpisało się na listach poparcia kandydata Trzaskowskiego

Oświecił mnie wczorajszy wypadek - 25.06.2020 w Warszawie.

Wczoraj w godzinach południowych miał miejsce w Warszawie tragiczny wypadek miejskiego autobusu linii 186. Na moście Grota-Roweckiego autobus przegubowy wypadł z jezdni w przepaść między główną jezdnią a zjazdem na Gdańsk na Wisłostradzie.
Konstrukcja autobusu ma tu wielkie znaczenie, bo tylna część za przegubem zaklinowała się na górze i na pewno złagodziła uderzenie przedniej. Przednia wisiała na elementach części przegubowej. Dodatkową trudność ratownikom sprawił fakt, że rozerwany autobus miał zbiornik gazu na dachu przedniej części...
Zginęła jedna kobieta, co jest wielką tragedią i jednocześnie cudem, że tylko ona.
Wczoraj trwała akcja ratunkowa. Kilkanaście osób jest ciężko rannych. Podawana była informacja, że kierowca mógł zasłabnąć, że to młody kierowca pracujący w MPK od roku.

Dziś pojawiły się nowe wieści. Kierowca został zatrzymany, przebywa w szpitalu.
W kokpicie autobusu znaleziono środki odurzające, w krwi kierowcy ponoć stwierdzono obecność środków odurzających. Trwa śledztwo w sprawie sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym z następstwem śmierci człowieka.

Są to dla mnie dość dziwne wieści. Do tej pory miałam świadomość, że na kierowców MPK nie byli przyjmowani młodzi ludzie. Kiedyś warszawskie MZK miały ograniczenie wiekowe kierowców, chyba od 30 roku życia. W dodatku kandydat przechodził badania i musiał wykazać się doświadczeniem w pracy zawodowego kierowcy.
Ale nie o tym chciałam pisać.

Jeśli kierowca MIEJSKIEGO AUTOBUSU W STOLICY POLSKI został dopuszczony do pracy na haju, to znaczy, że służby miejskie zupełnie nie panują nad jakością usług jakie świadczą. Jeśli jeden młody kierowca jeździ na haju, to i zapewne inni też. Ich rodziny albo znajomi też, w więc i znaczna część warszawiaków.
No!
I już wiadomo dlaczego Platforma Obywatelska zasługuje na miano, które jej nadałam: Platforma Obłąkańców.
Skoro ponad połowa warszawiaków wybrała Trzaskowskiego na swojego prezydenta, to MUSIELI BYĆ NA HAJU. Przecież niż zdrowy na umyśle nie wybrałby takiego człowieka na swojego prezydenta!
Szkoda tylko, że musiała zginąć kobita, a wielu pasażerów stracić zdrowie, żeby nam to uświadomić....
26 czerwiec 2020

Alina 

  

Komentarze

 

https://fakty.interia.pl/mazowieckie/news-wypadek-autobusu-w-warszawie-nowe-informacje-prokuratury,nId,4576583

.... Przypomnijmy, że według nieoficjalnych informacji radia Zet, kierowca autobusu 186, który 25 czerwca spadł z wiaduktu w Warszawie, był pod wpływem amfetaminy. Jak informowała stacja, w kabinie, tuż przy kierowcy, znaleziono woreczek z tym narkotykiem.
Obecność amfetaminy potwierdziły zarówno badania moczu, jak i badania krwi kierowcy - informowało z kolei RMF FM.
Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/mazowieckie/news-wypadek-autobusu-w-warszawie-nowe-informacje-prokuratury,nId,4576583#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

2020-06-26
Alina

 

Skasowanie autobusu linii 186 na moście Grota-Roweckiego.


Facio z autobusu 186 jechał wg pasażerów ok. 80-90 km/h prawym pasem, który jest zjazdem na Gdańsk. Jak się nie wie o tym zjeździe to jest 2 - 3 sek. na zmianę pasa.
Naćpany ocknął się widać za późno. Chciał zmienić pas na drugi z prawej, ale nie zdążył. Zabił jedna i groźnie połamał i poobijał około 20 innych osób.

Identycznych wypadków było co niemiara (widziałem kilkanaście w ciągu ostatnich 24 lat) po drugiej stronie mostu, na skrzyżowaniu/zjeździe na lu. Modlińską i Jagiellońską. Tam też z w/w powodów kierowcy walą czołowo w narożnik łącznika barierek.

Tyle w tym temacie.

2020-06-26
panMarek

 

Sprawdziłam miejsce wypadku. Jeździłam tamtędy i pamiętam, że też byłam zdezorientowana koniecznością zmiany pasa.
Teraz mogę spokojnie sprawdzić na mapie co się tam dzieje. Kierowca nie ma na to czasu. Faktycznie strzałki na jezdni pojawiają się nagle. W dodatku konstruktor wiaduktu zrobił niezrozumiałe przewężenie w tym miejscu, bo co dziwne, za zjazdem na Gdańsk jest poszerzenie.
Przecież mogło być przedłużenie pasa i zapewne przy najbliższej okazji przebudowy ten błąd będzie zlikwidowany.
Na moście Łazienkowskim nie ma takich śmiertelnych pułapek na skrajnym prawym pasie.

Na usprawiedliwienie inżynierów ruchu trzeba wspomnieć, że jest na tym moście ograniczenie prędkości do 70 km/h. Wydaje mi się, że było do 40 albo 50.
Wtedy jest więcej czasu na zmianę pasa i pewnie dlatego większość kierowców jednak nie zjeżdża w przepaść stworzoną przez konstruktora mostu.

2020-06-27
Alina

  

Archiwum

Blefowanie i pogróżki Waszyngtonu przeciwko Iranowi
maj 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wannsee, Madagascar, Lenin, Hitler, and the Jews
marzec 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Rosja jako potęga regionalna
wrzesień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Pogrzeb Zofii Hertz
czerwiec 25, 2003
IAR
"Rzecznik praw dziecka" za 13,2 tysiąca
styczeń 4, 2003
Bush Pogwałcił Amerykańską Konstytucję?
czerwiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielkanocne cuda
marzec 18, 2008
Dariusz Kosiur
GDZIE JEST POLSKA ?
czerwiec 4, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
IV RP jest ideą bałamutną
listopad 4, 2006
Barack Obama Prezydentem USA
listopad 5, 2008
mik
Sfinks i orzeł w koronie
marzec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lekarstwa wedlug recepty starotestamentowego belzebuba
wrzesień 3, 2007
Maruch
Drugie dno przyznania Polsce i Ukrainie roli organizatorów ME
kwiecień 21, 2007
pnlp
Israel Shamir - "PaRDeS – an etude in Cabbala" (Rozdział 18 - ostatni)
maj 21, 2006
Israel Adam Shamir
Jeden milion sto trzydzieści tysięcy siedemset zabitych irakijczyków (1130689)
grudzień 12, 2007
Felek Stankiewicz
Dlaczego w Polsce jest o 30% rencistów więcej niż w państwach o podobnej historii?
październik 23, 2003
Adam Sandauer
Nieznane w Polsce sondaże dotyczące Iraku...
czerwiec 17, 2004
statystyk
Gen. Heda-Szary jako polityk
grudzień 1, 2006
Zbigniew Dmochowski
Lekcja wychowania obywatelskiego...
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Luksemburczycy i Norwegowie są najbogatsi w Europie, choć nie należą do UE
grudzień 19, 2002
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media