ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
więcej ->

 
 

Drugie dno przyznania Polsce i Ukrainie roli organizatorów ME

Masy polskie cieszą się krzycząc wniebogłosy i radując z błogosławieństwa losu - możliwości zorganizowania mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 roku.
Tymczasem ?ródło sukcesu jest bliższe ziemi.
Polska ma za zadanie wejść w długoletnią przyja?ń z Ukrainą w celu zintegrowania jej z globalizacją (w propagandzie zwanej integracją europejską). Inwestycja 200 milionów dolarów w pomarańczową rewolucją okazało się klapą.
Wschodni Słowianie szybko zorientowali się, że prezydent Juszczenko i jego amerykańska żona, symbolizują "wolność", w której kolor pomarańczowy przypomina co najwyżej kolor kamizelek wię?niów w bazie w Guantanamo. Wyrwanie Ukrainy z macek USA jest wzmocnieniem Rosji i uniemożliwia władzę nad Eurazją, czyli nad światem (wedle Z. Brzezińskiego). 5 lat przygotowań do mistrzostw skutecznie pozwoli użyć "opium dla ludu", którym jest piłka nożna, by ogłupić uradowane masy Polaków i Ukraińców. I jeszcze podziękują za ten wspaniały postęp cywilizacyjny. Wszak 6 miast będzie gościło światowe sławy, które umią... kopać., a jako, że dla Słowian praca "kopacza" (czyli "fizola") jest już przeznaczona na wieki, to wszystko logicznie się zazębia. Organizowanie kolejnych rewolucji dla Ukrainy, w sytuacji rekonkwisty Janukowycza, stało się niezbędne. Dlatego nie można było przepuścić nadarzającej się sytuacji. Polacy tak byli zdziwieni swoim zwycięstwem, że w ciągu kilku godzin zorganizowali koncerty na wiwat! Suma sumarum: i globaliści zadowoleni i lud szczęśliwy.
Rzymskie "Panem et circenses " wciąż aktualne. Igrzyska sa dziś nawet
ważniejsze niż chleb...

21 kwiecień 2007

pnlp 

  

Archiwum

Rozszerzenie UE - teraz, albo nie wiadomo kiedy
czerwiec 27, 2002
PAP
22 LIPCA, STAĆ NA BACZNOŚĆ !
lipiec 25, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Spocznie na Skałce? - ciąg dalszy
sierpień 20, 2004
In vitro, czyli: czy rząd musi?
styczeń 4, 2008
Marek Olżyński
"Halloween" - już nie tylko amerykański idiotyzm...
październik 31, 2005
Zdzisław Raczkowski
Boeing za 30 groszy opuści zakłady lotnicze
październik 8, 2004
Zbigniew Krzysztyniak
Cieszę się z każdej chwili...
sierpień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Nietakt reklam
wrzesień 7, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Tusk: referendum w sprawie zmian w konstytucji
czerwiec 6, 2004
Pomysłowa TVN24
listopad 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zneutralizować logikę "zderzenia cywilizacji"
wrzesień 28, 2006
Etienne Balibar
Przyjaciel czy nieprzyjaciel?
październik 4, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
Dzisiaj zakupujemy sprzęt wojskowy od maleńkiej Finlandii
grudzień 20, 2002
zaprasza.net
Notatki do felietonu
listopad 27, 2003
"Pomost"
Zmarł Jacek Kaczmarski
kwiecień 11, 2004
PAP
Utonął - nie było linki za parę złotych
sierpień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS
luty 21, 2009
Wojciech Papis
Publiczna odmowa objęcia stanowiska Ministra Sprawiedliwości
wrzesień 2, 2004
Adam Sandauer
"Zdrowa" zachodnia żywność
październik 8, 2003
Samobójstwo z dzieckiem
lipiec 28, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media