|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
więcej -> |
|
Ameryka jedną z żydowskich kolonii?
|
|

Opinię, że „Ameryka jest jedną z żydowskich kolonii” spotyka się często w wypowiedziach Arabów. Prawdopodobnie po raz pierwszy została wydrukowana w prestiżowej gazecie, takiej jak „The Wall Street Journal”, w weekendowym numerze z 14-15 marca 2009 roku. Miało to miejsce w wywiadzie udzielonym korespondentowi tej gazety przez głównego przywódcę duchowego Libanu, wielkiego ajatollacha Muhammada Husajna Fadhlullaha. Wywiad dotyczył Busha, Obamy i Hezbollahu, którego jest on przywódcą religijnym. Ajatollah jest także autorem książki Islam i logika siły, gdzie pisze, że w samoobronie należy odpowiadać na siłę siłą.
Wywiad przeprowadził w Bejrucie Robert L. Pollock, jeden z redaktorów pisma. Zdaniem ajatollacha, w historii konfliktu Arabów z Izraelem ani razu nie dało się zauważyć neutralnego stanowiska USA. Obecnie Ameryka przyjęła jeszcze gorszą politykę, niż była stosowana przez reżymy kolonialne Francji i Wlk. Brytanii. Saddam Husajn był agentem CIA. Arabowie boją się swoich dowódców, zamiast żeby dowódcy szanowali podwładnych. Tak się dzieje też w Iranie. Amerykanie, którzy głosowali na Busha, ponoszą odpowiedzialność za jego zbrodnie. Hezbollah ma wykształconych przywódców i modernizuje Liban oraz ceni postęp cywilizacyjny w USA.
Ajatollach Libanu chwali prezydenta Obamę za jego chęć dialogu z islamem, ale twierdzi, że w USA rządzą instytucje, których nie ma w islamie, a które ograniczają władzę prezydenta USA. Wyraża też nadzieję, że Obama przyczyni się do otwartego międzynarodowego dialogu zamiast wojny i narzucania innym krajom reżymów posłusznych polityce i woli Izraela. W ten sposób prezydent Bush doprowadził do rozpalenia na świecie nienawiści wobec USA. Demokracja nie powinna być narzucana ludziom, którzy muszą mieć swobodę wyboru systemu politycznego, a nie podlegać reżymom narzucanym podbojem i pacyfikacją.
Hezbollah nie ma celów poza Libanem, ale jest organizacją samoobrony przeciwko dziesięcioleciom napaści ze strony Izraela. Musi istnieć, ponieważ wojsko Libanu jest słabe i nie może odstraszać sił zbrojnych Izraela. W amerykańskiej polityce widać wpływy radykalnych Żydów, którzy wykorzystali zimną wojnę między USA a ZSRS w czasie anarchii w Libanie. Obecnie problemem Libanu jest 100-procentowe podporządkowanie polityki USA na Bliskim Wschodzie polityce Izraela.
Rząd USA nie krytykuje Izraela nawet za masakry dokonane w Palestynie na terenie Gazy i traktuje Arabów tak, jak Niemcy traktowali Żydów w czasie drugiej wojny światowej. Ruch oporu używa przeciwko jarzmu izraelskiemu rakiet. Z drugiej strony jest agresja z użyciem sił uzbrojonych i popieranych przez USA, włącznie z lotnictwem, które zrzuciło na Liban miliony małych bomb, które do tej pory wybuchają. USA przewlekały rokowania, żeby dać Izraelowi dosyć czasu na zniszczenie większości infrastruktury Libanu, używając przeciwko ruchowi oporu nieproporcjonalnie ciężkiego uzbrojenia.
Libańczycy i inni Arabowie na Bliskim Wschodzie obciążają Amerykanów za wszystkie zbrodnie Izraela, ponieważ istnieje strategiczne przymierze USA z Izraelem, widoczne przy okazji każdej agresji prowadzanej przez Izrael przeciwko muzułmanom, a zwłaszcza Arabom.
Wśród Arabów na Bliskim Wschodzie panuje powszechne przekonanie, że Izrael kontroluje USA, a nie odwrotnie, że Izrael odgrywa rolę nadrzędną, a Ameryka robi wrażenie jednej z żydowskich kolonii.
Na pytanie, czy podziela ten pogląd, ajatollach Libanu dał odpowied? pozytywną. Wyraził jednak nadzieję, że prezydent Obama, który zna biedotę amerykańską, ponieważ sam pochodzi z ubogiej rodziny, będzie rządził humanitarnie. Dlatego podobają się w Libanie plany zmniejszania podatków ubogim i obciążania podatkami bogatych, a muzułmanie mówią do niego: popieraj biednych, którzy chcą żyć w lepszych, ludzkich warunkach. Tak więc zdaniem ajatollacha Libanu, prezydent Obama może być najlepszym w historii prezydentem USA. Nade wszystko jednak musi postępować humanitarnie.
Po wywiadzie i wspólnych fotografiach ajatollach Libanu wręczył redaktorowi Robertowi Pollockowi angielski przekład jednej ze swoich książek, pod tytułem Islam: Religia Dialogu, z dedykacją w języku arabskim. Samo udostępnienie czytelnikom amerykańskim tego rodzaju wywiadu na łamach pisma biznesowego w USA być może jest dowodem nadchodzących zmian na lepsze.
WWW.pogonowski.com |
|
17 marzec 2009
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Dziennikarze ?
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
|
Utrata Szacunku Intelektualnego, Politycznego i Moralnego w Iraku
marzec 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
|
Sprawa Kurdystanu utrudnia destabilizację Iranu przez USA
listopad 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Z frontu walki z faszyzmem
sierpień 4, 2006
®© Stanisław Michalkiewicz
|
NY Times: Dershowitz v. Finkelstein
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
|
"Podział limitów CO2 zahamuje wzrost gospodarczy"
czerwiec 19, 2008
|
Rozbić układ
wrzesień 3, 2007
Marek Olżyński
|
Festiwalu Sztuki Najnowszej
czerwiec 17, 2004
|
Nosił ślepy kulawego -
czyli plan Balcerowicza wobec Polski
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Katalog wartości homo sapiens + agent 007 melduje
listopad 27, 2006
Marek Głogoczowski
|
Stanisław Krajski o masonach
Bronisław Wildstein masonem?
grudzień 4, 2006
prawy pl
|
Buchanan's pro-German and anti-Polish book "The Unnecessary War"
marzec 10, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Walka o państwo...bezprawia
marzec 21, 2007
Marek Olżyński
|
Dokąd Polsko ?!
luty 21, 2003
Artur Łoboda
|
"Powszechna Encyklopedia Filozofii"
styczeń 22, 2007
przeslala Elzbieta
|
Koniec państwa czy państwa w państwie?
grudzień 17, 2006
Remigiusz Okraska
|
Zionists, Psychopaths and 9/11
kwiecień 10, 2007
przysłał ICP
|
Zacznijmy od siebie, zacznijmy dzisiaj...
lipiec 8, 2003
Andrzej Kumor
|
Izraelskie czołgi w palestyńskim obozie
grudzień 22, 2004
aaa
|
więcej -> |
|