ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
więcej ->

 
 

Bykołówstwo


*W resorcie będzie odpowiadał za rybołóstwo.* - TVN24 (9 luty 2006).
"Dzięki" takim bykom, rozkwita moja branża - bykołówstwo...
Nazajutrz, przed rozpoczęciem igrzysk w Turynie, pokazano panią z Wirginii, ale podpisano *turystka z Virgini*, serwując nam dwa błędy na obu skrajach wyrazu (skrajne ortograficzne błądzenie?). Mogła być z Alaski lub Arizony, ale pech chciał, że ze stanu o kłopotliwej nazwie. Czekamy na wizyty mieszkańców Californi, Texasu, New Yorku. Inna sprawa, że większość rodaków, jeśli już zdoła napisać po polsku 'Wirginia', to czyta ni to po polsku, ni to po angielsku - [wirdżińja], a jeśli po angielsku, to wówczas powinna być zamorska pisownia - 'Virginia', jednak nie jest to nazwa polska, i... (błędne) kółko się zamyka. Już w szkołach podstawowych należy wpajać uczniom, że "polskie wyrazy piszemy i czytamy po polsku", zatem stan oraz imię żeńskie 'Wirginia', tytoń 'wirginia' oraz imię męskie 'Wirginiusz', czytamy w krytycznych miejscach (jak w polskich wyrazach) - w [wir], g [giń]. Anglicy nazwę instrumentu 'virginal' mogą czytać po swojemu, ale po polsku piszemy i czytamy 'wirginał'.
Redakcja ma wielkie poszanowanie dla niewielkiego alpejskiego kraju - 11 lutego, podczas omawiania kredytowego problemu (zaciągać w złotówkach, czy w obcych walutach), podpisała na planszy - *kredyty we Frankach Szwajcarskich*. Może istotnie pewne waluty zasługują na większy szacunek, wszak nie sądzę, aby napisano 'Złotówki' lub 'Ruble'.
Tegoż dnia - *Izraelski samolot wojskowy ostrzelał samochód wiozący bojowników palestyńskich.* Niezbędny przymiotnik, bowiem moglibyśmy podejrzewać, że to pasażerski samolot ostrzelał auto. Jednak nadal nie wiemy, czy wóz był cywilny, czy również wojskowy. Prawdopodobnie w Izraelu nazywają tych Palestynów* terrorystami, ale u nas to bojownicy. Językowe nerwy by nam puściły, gdyby ktoś wysadził nam największy dworzec, ale z oddali stać nas na dyplomatyczne nazewnictwo. W razie czego, to i Czeczeni oraz Tybetanie* są także bojownikami o wolność.

* - nowe spojrzenie na nazwy narodów (z Niemcami, Czechami, Włochami, zatem również z Filipinami)
11 luty 2006

Mirosław Naleziński, Gdynia 

  

Archiwum

"Jedynie słuszna" interpretacja antysemityzmu
styczeń 25, 2004
Wiersze to jak ptaki, wyfruwają z moich rąk
wrzesień 12, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Wedle Wyborczej w Polsce sprawy sądowe o błędy lekarskie w Polsce zaczynają funkcjonować jak w USA.
sierpień 3, 2005
Adam Sandauer
W Cieniu "Wojny Ostatecznej"
wrzesień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Oskarżam
maj 1, 2006
Jacek Bartyzel
Poparcie dla protestujących pacjentów w Radomiu. Wedle PiS prawa pacjenta są wystarczająco dobrze chronione
sierpień 21, 2007
dr Adam Sandauer, przewodniczący stowarzyszenia
"Afera starachowicka" - Okupacja budynku Sądu Rejonowego w Starachowicach przez KPN
sierpień 25, 2003
Paweł Czyż
Huwbejbini XXI wieku
luty 7, 2003
zaprasza.net
TEZY do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005" ? komentarz 1
lipiec 18, 2005
J.Ś.
Bułgarski pościg
czerwiec 28, 2006
Konrad Banachewicz
Komunikat z posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej
czerwiec 26, 2002
PAP
Premier nie toleruje ani dużego, ani małego rokosza
sierpień 14, 2002
PAP
„Historia nauczycielką życia”
Przemówienie Hitlera z 1935 roku

luty 19, 2003
Dotyczy: popełnienia przestępstwa przez NFZ
marzec 12, 2005
Ewa Zaleska
Czas miniony, niezapomniany. 365 dni 2006 roku.
styczeń 9, 2007
Marek Olżyński
Kolejny wiedzący lepiej od społeczeństwa. Kaczyński przeciw referendum aborcyjnemu
styczeń 18, 2003
Piotr Mączyński
Sarkozy popiera budowę Muzeum Historii Żydów Polskich
luty 19, 2008
PAP
Niewolenie ludzi przez manipulacje mediów
luty 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Tresowanie społeczenstwa, czyli o powoływaniu lekarzy do wojska
styczeń 8, 2006
Adam Sandauer
Co nas czeka w 2003?. Rozmowa z Jadwigą Staniszkis i Tomaszem Żukowskim Nowy rok, nowy rząd, nowy premier
styczeń 2, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media