"Bo to było tak, bociana drapał szpak.
Potem nastąpiła zmiana
i szpak drapał bociana..."
Pięć i pół miesiąca rządów PiS, a nastąpiła zmiana dokładnie taka sama - jak w wyliczance dla dzieci.
Reformę Państwa dokonać można TYLKO dzięki wysiłkowi kompetentnych i uczciwych ludzi.
Tymczasem wciska się Społeczeństwu na okrągło - tych samych PROSTAKÓW, którzy napastują Naszą codzienność od 26 lat.
Jedyna różnica polega na tym, że po "dobrej zmianie" odwróciły się role rządzących i opozycji.
Ale problemy pozostają nierozwiązane. Styl rządzenia jest taki sam, a więc buta i arogancja, a przede wszystkim POGARDA wobec uczciwych Polaków.
Dziesięć lat temu uznałem, że jedynym i prawdziwym celem PiS jest zablokowanie prawej strony sceny politycznej - by ŻADNA patriotyczna reprezentacja Narodu polskiego - nie miała dostępu - do Społeczeństwa.
Łudziłem się, że tylko nieudolność polityków tej Partii - wywołuje takie wrażenie.
Po ponownym objęciu władzy przez tą Partię, potwierdziły się moje wnioski sprzed lat.
Pora oprzytomnieć.