|
Jak sukces zamienić w porażkę?
|
|
1. Ponieważ epidemia covid-19 rozprzestrzeniała się w Polsce - w styczniu tego roku - to oczywistym jest, że z upływem czasu będzie coraz łagodniej.
Szczególnie wtedy - gdy zacznie świecić słońce.
3. Ponieważ najwięcej zmarłych na covid-19 było w domach starców - to oczywistym jest, że najłatwiej zakazić się w zamkniętym pomieszczeniu.
3. Logika wskazuje, że w pomieszczeniach niewietrzonych nagromadzenie wszelkiego rodzaju bakterii i wirusów jest dużo wyższe - niż poza domem. Natomiast użycie klimatyzacji powoduje, że zarazki penetrują wszystkie zakamarki obiektu.
4. Już w lutym wiadomym było, że osoby z niską zawartością witaminy D w organizmie - są szczególnie wrażliwe na wirus covid-19. Dlatego przebywanie na świeżym powietrzu jest najlepszą terapią zdrowotną.
Mimo tego pisowscy "eksperci rekomendowali" zamknięcie Polaków w domach.
5. Już w lutym wiadomym było, że TYLKO kaszel osoby chorej i do tego prosto w twarz potencjalnej ofiary, może doprowadzić do zarażenia.
Samo przebywanie w towarzystwie osoby chorej stwarza podobne zagrożenie - jak "seks korespondencyjny" do zajścia w ciażę.
Mogliśmy - na podobieństwo Szwecji pozostać wyjątkiem w obłąkanym świecie pseudoepidemii.
Wystarczyło wyłączyć klimatyzację w sklepach i dezynfekować je codziennie w nocy. A nawet wrodzy Rządowi Wyborcy - z dumą głosiliby, że w Polsce coś zostało zrobione lepiej - niż w innych krajach.
PiS jednak wybrał przyrodzoną sobie drogę nieudaczności i prymitywizmu. I to we wszystkim - co od stycznia tego roku uczynił.
Modelowym przykładem jest sytuacja na Śląsku. Zamiast wesprzeć zarażonych i wskazać najlepsze metody leczenia - w tym znany wszystkim - wzmacniający organizm rosół, a przede wszystkim kąpiele słoneczne, to PiS po raz kolejny straszy Polaków
Zgodnie z moimi przewidywaniami - skutkiem tego jest znaczna utrata poparcia społecznego przez Andrzeja Dudę.
Nawet nie musiał "przejeżdżać ciężarnej zakonnicy na przejściu dla pieszych". Zrobili to za Dudę inni.
|
|
14 maj 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Myśląc Ojczyzna
sierpień 16, 2003
prof. dr hab. Piotr Jaroszyński
|
To była kiedyś nadzieja ......... dla frajerów
listopad 24, 2008
PAP
|
Gdzie jest raport o stanie państwa
lipiec 27, 2003
Karolina Go?dziewska
|
Dotyczy statusu prawnego Unii Europejskiej
i Projektu Mandatu Konferencji Międzyrządowej
lipiec 15, 2007
|
Kto stoi za plecami Saakaszwilego?
sierpień 14, 2008
Boruta
|
Bo nie ginę
sierpień 5, 2003
Ewelina Igańska
|
Rząd zajmie się strategią
Dla polskiego sektora energetycznego śmierć
styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
|
Jeden z tysięcy karierowiczów ...
kwiecień 30, 2004
|
Zachrapał się na śmierć
sierpień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jeszcze raz o homoseksualistach!
czerwiec 2, 2008
mik
|
Własność rzecz święta
październik 4, 2006
Dariusz Kosiur 04.10.2006
|
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
|
Szybki osąd - tańsze państwo
styczeń 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Łódzkie pogotowie nie zabijało
sierpień 13, 2002
Dziennik Łódzki
|
Iluzja pomocy
styczeń 14, 2004
przesłała Elżbieta
|
Rozmowa Adama Sandauera z Gabrielem Janowskim członkiem Ruchu Patriotycznego
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
Magia cyfr
luty 16, 2004
|
Plastynanci w plastynarium
czerwiec 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
List od przyjaciół
wrzesień 18, 2004
|
Prawda o powstaniu w Getcie Warszawskim. Czy Edelman kłamie?
kwiecień 22, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|