ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
więcej ->

 
 

"Mamy prawo wątpić w uczciwość pertraktacji z UE"

Biskup kielecki Kazimierz Ryczan nazwał "zabawą w kotka i myszkę" troskę państwa o pozyskanie Kościoła katolickiego dla poparcia integracji Polski z Unią Europejską i zdystansował się od osób zaangażowanych w proces negocjacji.

Ordynariusz diecezji kieleckiej udzielił w niedzielny wieczór wywiadu na regionalnej antenie Radia Plus, w którym odpowiadał na pytania, dotyczące problemów życia religijnego i społecznego.

"Obowiązkiem wątpiących w uczciwość pertraktacji jest zgłaszać swoje zastrzeżenia. Dlatego nie widzę powodu, dla którego mam się denerwować na jednego, drugiego, czy trzeciego, który ma inne zdanie" - tłumaczył biskup zróżnicowanie opinii, wygłoszonych w kraju po zakończeniu rozmów polskiego rządu z przywódcami unijnej "15" w Kopenhadze.

"Mamy prawo wątpić" - mówił bp Ryczan. "Dlaczego? Główny negocjator to człowiek kolaborant, który się przyznał do kolaboracji. Niewiarygodny. Trzeba go uwiarygodnić. To jest kontekst tego wszystkiego" - argumentował.

"Zadaniem państwa jest zabezpieczyć substancję własności ziemi narodowej. To musi zrobić prawowity, odpowiedzialny rząd. Terytorium polskie kosztowało Polaków śmierć setek tysięcy ludzi przez tysiąc lat i walczyli o to" - wyjaśnił biskup kielecki przesłanie naszych starań o wejście do UE.

"Ja nie chciałbym zostać współpartnerem ani premiera Leszka Millera, ani Kalinowskiego, ani pani Huebner. Dlaczego? Dlatego, że się wychowałem w komunizmie; w tamtym czasie duchowieństwu w ogóle odmawiano prawa uczestnictwa w życiu politycznym. Jedyny, który był mile widzianym duchownym to tzw. ksiądz patriota; kolaborant i donosiciel" - przypomniał biskup.

"Zaangażowałem się potem w transformację polską, a więc Solidarność" - wspomniał ordynariusz kielecki. Po zmianach, kiedy nastał 1990 rok, a także wcześniej, wpływowe gazety - "Tygodnik Powszechny", "Polityka", "Gazeta Wyborcza" - zaatakowały duchownych i biskupów jakim prawem mieszają się do polityki, jakim prawem mówią o konstytucji i innych sprawach" - tłumaczył swoją rezerwę bp Ryczan.

"Obecnie przyszły inne czasy; Europa, Nie-Europa? Więc wezwijmy Kościół, niech napędzi tych swoich katolików do Unii Europejskiej. A tymczasem, na marginesie, pan Borowski zaznaczył, że aborcja zostanie po referendum. Przed referendum nie będziemy zrażać kościoła" - komentował biskup kielecki taktykę głównej siły politycznej w kraju.

"To jest zabawa w kotka i myszkę" - podsumował hierarcha. "To wszystko jest tak samo jak i to łamanie się opłatkiem ludzi, którzy biorą go do ręki ze zdziwieniem prawdopodobnie" - zaznaczył.

Na zakończenie biskup kielecki pobłogosławił słuchaczy z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. "Wszyscy są dziećmi Pana Boga" - mówił - "toteż przesyłam swoje najlepsze życzenia ze świadomością, że Boża Dziecina wzięła we władanie cały ludzki świat".

23 grudzień 2002

PAP 

  

Archiwum

Kolejny rekord Nocy Muzeów
maj 23, 2007
"Wedle Rozkazu"
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Dokąd zmierza prawo
marzec 17, 2007
Marek Olżyński
Niebezpieczna Wiedza
luty 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
To co najważniejsze
grudzień 23, 2005
Artur Łoboda
Fiasko systemu obrony anty-balistycznej?
sierpień 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Słowa krętacza
kwiecień 28, 2003
eva
Lawina ruszyła
kwiecień 25, 2003
Małgorzata Goss http://www.naszdziennik.pl
POLSKA - UNIA 2
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
CZY ZNOWU ARBEIT MACHT FREI ???
maj 15, 2008
Helga
Gra wojenna Blixa
styczeń 10, 2003
AFP/PAP
Czy Rosja jest supermocarstwem?
marzec 17, 2008
tłumacz
60 lat żydowskiej okupacji Polski
sierpień 7, 2006
boukun
Przez żonę obciął sobie penisa
listopad 5, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Medialny lincz przed osądzeniem?
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Awarie sieci energetycznych w USA i Kanadzie
sierpień 17, 2003
Adam Sandauer
Demokratyczny totalitaryzm
maj 13, 2006
J. Duranowski, www.pnlp.org.pl
Energetyczne Rezerwy Azji Środkowej Rosną – uzupełnienie 1go stycznia, 2009
styczeń 3, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak ślicznie!!!
październik 14, 2006
jon2
Nowy bankier czwartej Polski
styczeń 10, 2007
AFP/interia.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media