|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
więcej -> |
|
Neonazistowska Unia Europejska
|
|
Internet z VAT-em?
Polska musi odpowiedzieć do początku września na niedawne oficjalne "zapytanie" Komisji Europejskiej (KE), dlaczego nie obłożyła dostępu do internetu stawką podstawową VAT 22 proc.
Według rzecznika Komisji, Jonathana Todda, owo zapytanie - jak określił je polski wiceminister finansów Igor Chalupec - wysłane zostało 7 lipca i oznacza w istocie wszczęcie przez organ wykonawczy UE pierwszej procedury w sprawie naruszenia przez Polskę prawa unijnego.
Było to "pierwsze powiadomienie" rządu polskiego, że KE uważa za takie naruszenie utrzymanie po 1 maja stawki zerowej na internet. Jeżeli w ciągu dwóch miesięcy Polska nie obieca poprawy, KE wystosuje drugie ostrzeżenie. Jeśli Polska je zignoruje, po upływie następnych dwóch miesięcy Komisja złoży pozew w Trybunale UE w Luksemburgu.
KE ma obowiązek stać na straży przestrzegania prawa unijnego w państwach członkowskich i pilnuje zgodności stanu prawnego w Polsce z Traktatem Akcesyjnym.
Polska nie uzyskała w negocjacjach członkowskich prawa do stosowania niższej stawki na internet.
(PAP)
Należy zadać sobie pytanie jaki cel ma takie działanie funkcjonariuszy unijnych.
Zwolnienie z podatku VAT użytkowników internetu nie narusza konkurencji rynkowej. Nie szkodzi również żadnej z firm zainstalowanech w Polsce.
Być może dzięki podatkowi VAT "France Telecom" - właściciel "Telekomunikacji Polskiej" będzie mógł dokonywać większych oszustw podatkowych niż robił do tej pory.
Dwudziestodwuprocentowa stawka WAT na usługi telekomunikacyjne byłaby najwyższą w Europie i skutecznie hamowałaby rozwój sektora informatycznego w Polsce.
Hitlerowcy chcieli zrobić z Polaków naród tumanów, likwidując wyższe szkolnictwo i mordując - wspólnie z komunistami polska elitę naukowa.
Dzisiaj potomkowie nazistów, metodami ekonomicznymi, podążają w tym samym kierunku.
(Artur Łoboda) |
|
16 lipiec 2004
|
|
|
|
|
|
Były pracownik Optimusa przed prokuratorem. Protest Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych
lipiec 7, 2002
PAP
|
Mogilany. Ustalili pensję i diety
grudzień 11, 2002
(ETYZ) http://www.dziennik.krakow.pl
|
Pracoseksoholizm nie jest przestępstwem..
listopad 6, 2005
Mirnal
|
Pewna rozmowa,na pewnym forum.
luty 4, 2007
Darek "Funky"
|
Nie lękajcie się Mamona?
kwiecień 11, 2005
Marek Głogoczowski
|
Jak Wprost ocenialo Polakow.
sierpień 11, 2007
Przedruk z Naszego Dziennika
|
Tarcza antyrakietowa
czerwiec 9, 2007
przesłała Elzbieta
|
SPOWIADANIE ARCYBISKUPA
styczeń 9, 2003
Kazimierz Z. Poznanski
|
Moga wracac !
maj 27, 2003
Henryk Przemyski, Nasz Dziennik, 2002-07-20
|
Korporacyjna maszyna wojenna w akcji
sierpień 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
|
Herezja Amerykańska i Narzucanie Subordynacji
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Fortuna Albo Smierc"
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pod presją
sierpień 12, 2003
Robert Popielewicz
|
Faszyzm Po Żydowsku
lipiec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Astronomiczne Koszty Wojny i Pacyfikacji Iraku
styczeń 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niwinne pytanko ze stosowania prawa Prawa UE.
Kiedy PAP zapłaci 250 000 euro grzywny?
sierpień 21, 2007
tłumacz
|
Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
|
Od dawna największe zyski na śmieciach ma mafia
marzec 4, 2008
PAP
|
Strategiczna Gra Chin i Rosji Przeciwko USA
wrzesień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|