ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dobrymi chęciami w sprawie kultury - jest piekło wybrukowane 
23 listopad 2015      Artur Łoboda
Bardzo słabe ogniwa 
26 listopad 2020     
Kiedy spotkanie Prezydentów Lecha Kaczyńskiego i Wiktora Juszczenki? 
21 listopad 2009      tłumacz
March 10, 1939 The day Stalin propositioned Hitler to share Poland between them 
22 luty 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (07.07.2011) 
7 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Nie panikujmy 
13 kwiecień 2022     
Hiszpania krajem eksperymentalnym dla prawa knebla 
28 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Sejm 16. 12. 2016 
18 grudzień 2016     
Rzygać się chce - gdy czyta się tego kurdupla 
15 sierpień 2009      Artur Łoboda
Bezprawie prokuratorów 
7 listopad 2014      Artur Łoboda
Czyny zbrojne Wielkiej Brytanii 
9 listopad 2010      Goska
Dlaczego Putin podjął działania militarne 
27 luty 2022      Joe Lauria
Putinowska wojna propagandowa 
12 październik 2018     
"Izrael będzie musiał zmieść Europę z powierzchni ziemi" 
15 marzec 2010      Rebel
Teraz NAUKA jest USTANOWIONA: 6 największych KŁAMSTW na temat zastrzyków z terapii genowej Covid-19 
19 lipiec 2023      SD Wells
Tajemnice ratowania banków 
25 marzec 2015      Artur Łoboda
Optymalizacja podatkowa 
19 luty 2020      Artur Łoboda
Polska rozwija się dzięki Polakom a nie dzięki UE (Księżna Ingrid Detter de Frankopan)  
24 czerwiec 2017     
Inni obcokrajowcy robią co chcą. SZOK! PiS-owski ambasador imprezuje z Kozlovską, partia Rydzyka i koalicja prawicy RN+JKM do PE? 
7 grudzień 2018      Alina
Sędziowie zawiśli 
14 kwiecień 2017     

 
 

Odkrywca HIV i laureat Nobla w dziedzinie medycyny jest pewny, że koronawirus SARS-CoV-2 został stworzony przez człowieka

Czyli mamy prawdziwy horror:
https://dzienniknarodowy.pl/odkrywca-hiv-i-laureat-nobla-w-dziedzinie-medycyny-jest-pewny-ze-koronawirus-sars-cov-2-zostal/

Bo to, że wirus został stworzony przez jakichś Frankensteinów to jedno, ale inni - jak B. Gates, a u nas minister zdrowia Szumowski w rządzie PiS chcą nas zaszczepić czyli WSZCZEPIĆ każdemu Polakowi żywego wirusa SARS-CoV-2 lub jego fragment, który zmienia kod genetyczny ludzkich komórek.
To jakby ktoś chciał z każdego z nas zrobić wielkiego genetycznego wirusa.

Cwaniacy, którzy w Indiach zaszczepili dzieci i spowodowali ich śmierć, sami ponieśli śmierć z rąk rodziców.
Można się domyślać, że szczepionki w Indiach się nie przyjęły. W migawkach z pustych światowych metropolii nie widziałam ani Delhi, ani Mumbaju/Bombaju - ciekawe, czy tam ktoś się szczepił przeciwko grypie i czy w Indiach też jest wprowadzony stan pandemii?
Sprawdziłam - identycznie jak u nas, ale tam ludziska nie dają sobą tak pomiatać i potrafią się zbuntować - wiadomości z marca https://www.medexpress.pl/zamieszki-w-indiach-kraj-czeka-gigantyczny-kryzys-humanitarny/77030.

Mnie dziwi taka mała liczba ofiar koronawirusa w Indiach - na ok. 1,35 mld ludzi tylko kilkaset, to bardzo podejrzane. Albo wyraźny dowód, że cała zawierucha wirusowa to totalniacka ściema, globalna wojna oszalałych globalistów z normalnymi ludźmi.
19 kwiecień 2020

Alina 

  

Komentarze

 

A tu:
https://killuminati.pl/wybuchowy-wywiad-davida-ickea-z-londonreal-tv-usuniety-z-youtube/?fbclid=IwAR1TFY8YZ1peHnvnPJ3PppV8VoPxvOWdi2eYQVFzAK93cu3FzPSKgrtnvqg

- jeszcze inne spojrzenie na cyrk pandemiczny, oparte na poglądach uczonych, którzy są ponoć systematycznie wykasowywani z YT.

2020-04-20
Alina

 

Trzeba się zdecydować. Albo mamy do czynienia z ogromną mistyfikacją - albo wirus został stworzony w laboratoriach?

Jest jeszcze inna wersja.
Wszystkie światowe lekarstwa produkowane są w Chinach. Może "nawet niechcący" zatruli jakąś większą partię i ludzie zarażeni drobną infekcją umierają z powodu zatrucia lekarstwem?

2020-04-20
Artur Łoboda

 

Też miałam podobne pytanie.
Ale może być i tak, że jest jakiś wirus, że w związku z tym jacyś światowi psychopaci wprowadzają kwarantannę i pandemię z uwięzieniem wszystkich w domach, po czym robią co chcą i ten system totalnej inwigilacji 5g i totalne badania genetyczne (testy niby na wirusa) - antygenowe, czy jeszcze jakieś inne badania socjologiczne. Potem może się okazać, że ci przebadani genetycznie dostaną czipy i wolność, a reszta nie.
Nie bez znaczenia pozostaje wojna handlowa - dziś pojawiło się pojęcie ujemnych cen paliw, kiedy zamawiający nie odbierają surowca i płacą za przechowywanie firmom wydobywczym. I to jest chyba najciekawszy aspekt pandemii, bo to oznacza brak dochodów takich potęg jak Rosja, Arabia Saudyjska, Kuwejt i wiele innych państw eksporterów ropy naftowej. W samych Stanach Zjednoczonych może paść wiele firm paliwowych.
Na pewno zdrożeje żywność, bo to jest podstawa ludzkiego istnienia. Zdaje się, że wielu polityków, urzędników, telewidzów, internautów, celebrytów, profesorów, socjologów, duchownych, nauczycieli, dziennikarzy oraz zwykłych zjadaczy chleba i mięsa, po prostu zapomniało o tym w samochodowym i internetowym dobrobycie. Zapomniało, że ktoś może wyłączyć prąd i cała ta kasta z telewizorów znika, nie ma, "ne egzystuje" jak mówią Czesi. A jeść trzeba....
Dzieciom trzeba dać mleko. Skąd wziąć mleko w Warszawie, Krakowie, kiedy wszystko stanie. Skąd wziąć mleczną krowę, kozę, kiedy ktoś nam wybije wielkie stada i nie będzie dużych mleczarni?

2020-04-21
Alina

  

Archiwum

"Niewidoczny Słoń w Pokoju"
kwiecień 7, 2006
Iwo Cuprian Pogonowski
Jesteśmy na pastwie Niemców ...
październik 21, 2004
Ośrodek Studiów Wschodnich
Hołd muzyczny dla polskich partyzantów
maj 14, 2006
Cyprian
Walka o prawdę , prawo i sprawiedliwość
styczeń 2, 2007
Ppłk rez. Edward Makowiecki
Niegodna śmierć
marzec 12, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
My, Pierwsza Brygada
luty 16, 2005
Andrzej Hałaciński, Tadeusz Biernacki.
Czym byla WSI i dla kogo pracowala.
marzec 4, 2006
Przedruk
Spadek wartości dolara
styczeń 11, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy 1 000 000 zł to dużo?
kwiecień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Bp Głódź: Potrzebna nadzieja
sierpień 20, 2002
PAP
Stalexport chce przenieść na spółkę zależną koncesję na A4
sierpień 20, 2002
PAP
Prawda o nobliście
listopad 8, 2006
Aleksander Szumański
Obawy Umiarkowanego Amerykanina
marzec 14, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
KOŚCI SPOPIELI CZAS odezwa do siewców i siepaczy
kwiecień 4, 2006
Wiesław Sokołowski
Fanatycy
grudzień 8, 2008
Artur Łoboda
Po to się rozpoczyna wojnę aby na niej zarabiać
wrzesień 28, 2004
Świadomości nigdy nie za wiele...
czerwiec 20, 2004
Piotr Zabielski
Pan premier Kaczynski Zydom obiecal!!!!
marzec 3, 2007
zrodlo: http://www.jta.org/cgi-bin/iowa/breaking/1
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
Boja?liwi redaktorzy
wrzesień 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media