|
Odkrywca HIV i laureat Nobla w dziedzinie medycyny jest pewny, że koronawirus SARS-CoV-2 został stworzony przez człowieka
|
|
Czyli mamy prawdziwy horror:
https://dzienniknarodowy.pl/odkrywca-hiv-i-laureat-nobla-w-dziedzinie-medycyny-jest-pewny-ze-koronawirus-sars-cov-2-zostal/
Bo to, że wirus został stworzony przez jakichś Frankensteinów to jedno, ale inni - jak B. Gates, a u nas minister zdrowia Szumowski w rządzie PiS chcą nas zaszczepić czyli WSZCZEPIĆ każdemu Polakowi żywego wirusa SARS-CoV-2 lub jego fragment, który zmienia kod genetyczny ludzkich komórek.
To jakby ktoś chciał z każdego z nas zrobić wielkiego genetycznego wirusa.
Cwaniacy, którzy w Indiach zaszczepili dzieci i spowodowali ich śmierć, sami ponieśli śmierć z rąk rodziców.
Można się domyślać, że szczepionki w Indiach się nie przyjęły. W migawkach z pustych światowych metropolii nie widziałam ani Delhi, ani Mumbaju/Bombaju - ciekawe, czy tam ktoś się szczepił przeciwko grypie i czy w Indiach też jest wprowadzony stan pandemii?
Sprawdziłam - identycznie jak u nas, ale tam ludziska nie dają sobą tak pomiatać i potrafią się zbuntować - wiadomości z marca https://www.medexpress.pl/zamieszki-w-indiach-kraj-czeka-gigantyczny-kryzys-humanitarny/77030.
Mnie dziwi taka mała liczba ofiar koronawirusa w Indiach - na ok. 1,35 mld ludzi tylko kilkaset, to bardzo podejrzane. Albo wyraźny dowód, że cała zawierucha wirusowa to totalniacka ściema, globalna wojna oszalałych globalistów z normalnymi ludźmi.
|
|
19 kwiecień 2020
|
|
Alina
|
|
|
|
A tu:
https://killuminati.pl/wybuchowy-wywiad-davida-ickea-z-londonreal-tv-usuniety-z-youtube/?fbclid=IwAR1TFY8YZ1peHnvnPJ3PppV8VoPxvOWdi2eYQVFzAK93cu3FzPSKgrtnvqg
- jeszcze inne spojrzenie na cyrk pandemiczny, oparte na poglądach uczonych, którzy są ponoć systematycznie wykasowywani z YT. |
|
2020-04-20
Alina
|
 |
|
|
Trzeba się zdecydować. Albo mamy do czynienia z ogromną mistyfikacją - albo wirus został stworzony w laboratoriach?
Jest jeszcze inna wersja.
Wszystkie światowe lekarstwa produkowane są w Chinach. Może "nawet niechcący" zatruli jakąś większą partię i ludzie zarażeni drobną infekcją umierają z powodu zatrucia lekarstwem? |
|
2020-04-20
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Też miałam podobne pytanie.
Ale może być i tak, że jest jakiś wirus, że w związku z tym jacyś światowi psychopaci wprowadzają kwarantannę i pandemię z uwięzieniem wszystkich w domach, po czym robią co chcą i ten system totalnej inwigilacji 5g i totalne badania genetyczne (testy niby na wirusa) - antygenowe, czy jeszcze jakieś inne badania socjologiczne. Potem może się okazać, że ci przebadani genetycznie dostaną czipy i wolność, a reszta nie.
Nie bez znaczenia pozostaje wojna handlowa - dziś pojawiło się pojęcie ujemnych cen paliw, kiedy zamawiający nie odbierają surowca i płacą za przechowywanie firmom wydobywczym. I to jest chyba najciekawszy aspekt pandemii, bo to oznacza brak dochodów takich potęg jak Rosja, Arabia Saudyjska, Kuwejt i wiele innych państw eksporterów ropy naftowej. W samych Stanach Zjednoczonych może paść wiele firm paliwowych.
Na pewno zdrożeje żywność, bo to jest podstawa ludzkiego istnienia. Zdaje się, że wielu polityków, urzędników, telewidzów, internautów, celebrytów, profesorów, socjologów, duchownych, nauczycieli, dziennikarzy oraz zwykłych zjadaczy chleba i mięsa, po prostu zapomniało o tym w samochodowym i internetowym dobrobycie. Zapomniało, że ktoś może wyłączyć prąd i cała ta kasta z telewizorów znika, nie ma, "ne egzystuje" jak mówią Czesi. A jeść trzeba....
Dzieciom trzeba dać mleko. Skąd wziąć mleko w Warszawie, Krakowie, kiedy wszystko stanie. Skąd wziąć mleczną krowę, kozę, kiedy ktoś nam wybije wielkie stada i nie będzie dużych mleczarni? |
|
2020-04-21
Alina
|
|
|
|
Polacy w końcu zabrali głos w sprawie Iraku
luty 3, 2003
PAP
|
Syn nie może odpowiadać za czyny ojca
maj 18, 2003
Adam
|
Wszystko na niby tak
wrzesień 22, 2007
Marek Olżyński
|
Niebo
sierpień 20, 2003
Andrzej Kumor
|
Wojskowa turystyka
maj 21, 2003
Stanisław Tymiński
|
"Z Bogiem na czacie"
marzec 11, 2006
Kazik
|
Doskonale wychowanie ostatniego Pokolenia WOLNEJ POLSKI
lipiec 15, 2008
...
|
"Jednym kawior, drugim kaszanka"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / The Times - 2002.12.11
|
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
|
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
|
Korporacyjna maszyna wojenna w akcji
sierpień 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
fff
sierpień 6, 2005
ff
|
POLSKA według PiS, czy według PO
marzec 10, 2007
Dariusz Kosiur
|
Pieprz pod prysznicem
listopad 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Gdy rozum śpi budzi się Ziemkiewicz
wrzesień 24, 2003
|
Demagogia
maj 24, 2008
Marek Jastrząb
|
USA wypałowują durną Europę bez wysiłku
kwiecień 10, 2008
marduk
|
Dzisiaj w dobie wyborczej kampanii prezydenckiej U.S. należy zastanowić się i odpowiedzieć 2008 i co dalej.
maj 11, 2008
Gregory Akko
|
Aresztowanie wiceprezesa "Wólczanki"
grudzień 17, 2002
PAP
|
Wiara
listopad 24, 2002
Artur Łoboda
|
|
|