|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Bankructwo Ukrainy |
|
| |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
więcej -> |
|
Asymetryczna Wojna Hezbollahu Przeciwko Izraelowi z Winy USA
|
|
Dyplomacja nie wiele może zdziałać w konflikcie Palestyńczyków i
Libańczyków przeciwko Izraelowi popieranemu przez USA i dążącemu
nietylko do utrwalania swego monopolu nuklearnego na Bliskim Wschodzie, ale również do narzucenia swej hegemonii „od Nilu do Eufratu.”
Obecnie w „asymetrycznej” walce na terenie Libanu, obaj przeciwnicy nie dają za wygraną i wiążą się wzajemnie w walce i niszczą miasta w zasiegu ich ognia, z tym że ogień Izraela dalej sięga. Nowoczesna broń dostarczana do Izraela przez USA zadaje bez porównania większe straty w Libanie. Jest to typowa wojnaasymetryczna i przypomina amerykańskie bombardowanie Serbii w 1999 roku w imieniu NATO. Arabów w Libanie może trochę podnosić na duchu fakt, że Katiusze Hezbollah sięgają tereny północnego Izraela i sieją panikę w jednej trzeciej państwa żydowskiego.
Niedaleka przyszłość pokaże na jak długo starczy Hebollah broni i woli do nierównej walki. Faktem jest, że Izrael jest stale zasilanyprzez USA w przeciwieństwie do Hezbollah, która to organizacja wyczerpuje swój nagromadzony arsenał. Natomiast Izrael może osiągnąć chwilowe oslabienie Hezbollah, ale nie jest w stanie jej zniszczyć za pomocą bombardowań lotniczych.
Obecnie Izrael przygotowuje ofenzywę wgłąb Libanu, żeby zniszczyć Hezbollah i jednocześnie stworzyc na terenie Libanu głęboką strefę buforową. Pościg za oddziałami Hezbollah łatwo możę doprowadzić do walk ulicznych w Bejrucie i ponownego zniszczenia tego, kiedyś bogatego miasta. Ciekawe jest czy Żydzi odważą się na całkowite zniszczenie Bejrutu na oczach opinii światowej.
Nie jest pewne czy Bejrut nie okaże sie arabskim Stalingradem. Tak jak napaść na Irak spowodowała tam duży napływ terrorystycznych sił Alkaidy, podobnie może się stać w niszczonym przez Izrael Libanie. Jak dotąd ataki Izraela jednoczą rozdrobnione społeczeństwo Libanu, zwłaszcza w obliczu zagrożenia inwazją tego kraju przez wojska izraelskie. Mała stosunkowo armia Libanu, ma obecnie 60,000 żołnierzy, może łatwo być podwojona i przyjąć taktykę partyzantki przeciwko znienawidzonemu wrogowi, który nawet bombarduje szpitale w Bejrucie.
Na froncie dyplomatycznym USA potrafiło sparaliżować Radę Bezpieczeństwa i ignorować nawoływanie Sekretarza Generalnego ONZ, Kofi Annana, do natychmiastowego zawieszenia broni, jak tego żąda wiekszość członków ONZ. Tymczasem, w ostanich dniach, Izrael dokonał ponad 100 ataków z powietrza i wystrzelił ponad 1100 pocisków armatniach przeciwko Palestyńczykom w Gazie, podczas gdy kongres w Waszyngtonie wyłącznie popiera Izrael. Demokratycznie wybrany rząd Hamas’u w Palestynie jest systematycznie niszczony przez Izrael, który nadal dostaje poparcie polityczne, wojskowe i finansowe od USA, co na długą metę może bardzo zaszkodzić interesom amerykańskim na Bliskim Wschodzie.
Amerykańskie poparcie dla „strefy buforowej” w południowym Libanie wynika z niepokoju neokonserwatystów w rządzie Bush’a, że Izrael ma za mało ludzi pod bronią, żeby móc walczyć w przeciągającej się wojnie w Libanie. Trzeba pamietać, że Hezbollah zadało Izraelowi wiele bolesnych ciosów przez 18 lat okupacji izraelskiej Libanu i ma dzięki temu dużo poparcia wsród Arabów.
Hezbollah jest ruchem polityczno-wojskowym, który bierze udział w życiu Libanu włącznie z opieką społeczną nad biednymi. Dlatego polityka zniszczenia Hezbollah przez siły USA i Izraela jest trudna do przeprowadzenia. W przeszłości Izrael używał zawieszenia broni na swoją korzyść, obecnie to samo może zrobić Hezbollah i ogłosić jednostronnie zawieszenie broni i przestać strzelać Katiuszami do Izraela. W obliczu kolosalnych zniszczeń Bejrutu przez bombardowania izraelskie, dalsze ataki będą szkodzić Izrealowi politycznie i dyplomatycznie.
Dalsza penetracja Libanu przez Izrael może doprowadzić do konfliktu
zbrojnego Izraela z Syrią. Jednak może być łatwiej dla Izraela niszczyć samoloty i tanki armi syryjskiej, niż wykorzenić Hezbollah z Libanu. Hezbollah jest dobrze zorganizowaną i wyszkoloną siłą wojskową, potencjalnie liczącą 50,000 ludzi, wliczając 3000 żołnierzy frontowych, 20,000 weteranów i sojuszników z milicji frontu wyswobodzenia Palestyny, oraz 2000 dobrze wyszkolonych żołnierzy irańskiej Gwardii Republikańskiej, zaopatrzonych w nowoczesną broń.
Ci ostatni z ich rakietami o dalszym zasiegu niż Katiusze i bronią
przeciw-pancerną i przeciw-lotniczą, jak też wielkim zasobem min z Chin, Rosji, Włoch i Iranu, mogą być najbardziej niebezpieczni dla sił izraelskich. Przykładem jest poważne uszkodzenie statku izraelskiego w wybrzeży Libanu. Najgorszą ewentualnością dla Izraela byłby atak rakiet typu Zelzal, które to rakiety niosą głowicę wagi około 300 kg. i mają zasięg do 400 km., czyli wystarczający by uderzyć w Tel-Awiw. Pociski te mogą mieć ładunek radioaktywny, chemiczny lub biologicznie trujący.
Tak więc Hebollah jest nietylko trudnym przeciwnikiem do militarnego
pokonania, ale jednoczesnie jest przeciwnikiem politycznie nie do
pokonania przez znienawidzony przez Arabów Izrael. Asymetryczna wojna
Hezbollah przeciwko Izraelowi dopiero się zaczyna bez wzgędu na chwilowe zawieszenia broni. Niewiadomo jaki będzie koniec tej asymetrycznej wojny, ale już wielu uważa, że USA jest współ-odpowiedzialne wraz z Izraelem za zniszczenie Libanu. Paul Graig Roberts napisał w artykule
„Wspólwina USA w Zniszczeniu Libanu” w antiwar.com z 25go lipca 2006:
„Ameryka ponosi winę bardziej niż Izrael. Rząd amerykański i Amerykanie, z wypranymi mózgami, są powodem konfliktu. Gdyby Ameryka nie dała Izraelowi srodków do agresji, Izrael musiałby zachowywać się
odpowiedzialnie i współżyć z sąsiadami.”
|
|
28 lipiec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
KODEKS PRAWDZIWEGO KIEROWCY
listopad 22, 2002
ia
|
A może nie warto zaglądać na ten Portal?
marzec 1, 2007
Artur Łoboda
|
Tysiąc w beciku i Tysiąc w Strasburgu
marzec 21, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Więcej urzędników po wejściu do Unii
sierpień 3, 2002
alt
|
Dariusz Benedykt Ciesielski - ZAŻALENIE
grudzień 4, 2004
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
Ks. Zaleski: TW "Filozof" to abp Życiński
listopad 14, 2008
PAP
|
Czyżby nowy nieznany majątek Kwasniewskich?
marzec 29, 2007
Dariusz Adamczewski
|
Referendum w sprawie Unii sfałszowane?
wrzesień 21, 2004
Jerzy Zarakowski
|
Ostatni ludzie to my
Zderzenie cywilizacji na końcu historii
styczeń 8, 2007
Sławoj Zizek
|
Hołota porównuje siebie tylko do hołoty
październik 30, 2003
|
Dwie Części Tego Samego Lańcucha
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Testament Jozefa Mackiewicza
sierpień 29, 2008
...
|
Uniki jako strategia obronna
sierpień 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowoczesny Kościół?
kwiecień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Religijne korzenie liberalizmu
grudzień 7, 2006
Izrael Szamir
|
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
luty 22, 2005
Jerzy Malinski
|
hołota i żydohołota
maj 12, 2005
Artur Łoboda
|
Sierpień Miesiącem Gro?nej Władzy Busha
sierpień 10, 2007
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sarkozy popiera budowę Muzeum Historii Żydów Polskich
luty 19, 2008
PAP
|
10 kroków dla konsultantów gminnych Ośrodków Informacji Europejskiej, czyli o czym powinieneś pamiętać.
marzec 20, 2003
|
więcej -> |
|