ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
więcej ->

 
 

Przesłanie do Narodów Europy Zachodniej



Szanowni Państwo

W 1981 roku, w czasach głębokiego komunizmu - odbył się zjazd polskiego związku zawodowego "Solidarność", na którym przedstawiciele Społeczeństwa Polskiego zdobyli się na samobójczy krok : wystosowali "Wezwanie Narodów Europy Wschodniej" - nawołujące do podjęcia działań torujących drogę do uwolnienia Europy z pęt nieludzkiego komunizmu.

Bezpośrednim skutkiem tego wezwania było - na wniosek Kremla - wprowadzenie w Polsce Stanu Wojennego.

Dzisiaj, po 23 latach, Europa i Świat stoją przed kolejnymi - jeszcze większymi zagrożeniami.

Naród Polski, który utorował drogę ku upadkowi komunizmu, został - przez swoich przywódców zdradzony i pozbawiony podstawowych elementów egzystencji.
Po 1989 roku - ufni wobec krajów Europy Zachodniej - Polacy, bezkrytycznie otworzyli się na prądy polityczne i gospodarcze - płynące z Europy Zachodniej, a w szczególności z Brukseli.
Zamiast powiewu nowej technologii, kooperacji, popłynęła do polski rzeka korupcji - łapownictwo na niespotykaną nigdy wcześniej skalę.
Wysłani do Polski doradcy Unii Europejskiej, realizujący rzekome "programy pomocowe", zajmowali się przede wszystkim malwersacją Waszych pieniędzy - ponieważ pieniądze Unii Europejskiej pochodzą w Waszych - Szanowni Państwo podatków.
Po pierwszych nieśmiałych skromnych matactwach, ruszyła cała fala grabieży polskiego majątku Narodowego, w której uczestniczyły również zachodnioeuropejskie korporacje.

Dzisiaj Polska jest bankrutem.

Zawdzięczamy to w znacznej mierze Unii Europejskiej, która biorąc sobie do pomocy najgorsze - polityczne szumowiny, wywodzące się z polskiego postkomunistycznego aparatu terroru, zdemontowała polską gospodarkę.
Polskie huty, polskie zakłady przestały istnieć. Dzieje się to w ramach tak zwanego "procesu dostosowawczego".
Przez ostatnie 10 lat do Polski biegła struga pieniędzy, których większość malwersowano jeszcze w Brukseli.
Z pieniędzy, które rzekomo Unia Europejska dała Polsce, realnie - najwyżej 15 procent pieniędzy dotarło do adresatów.
Reszta to grabieże dokonane pod postacią aparatu administracyjnego.

Kiedy 10 lat temu dotarły do Polski pierwsze kolorowe wydawnictwa - z niemieckich koncernów prasowych - uważaliśmy, że człowiek nie może być aż tak głupi, by je czytać, by przyjmować zawarte w takich brukowcach idee.
Po dziesięciu latach, za pomocą całej masy instrumentów medialnych zrobiono z Polaków idiotów, których z łatwością ograbiono.

Trzeba sobie jednak zdawać sprawę, że Wy - drodzy Państwo poddani jesteście tej maszyny manipulacji społecznej jeszcze dłużej.

To machina jak z najgorszych wzorców Orwella
W sensie merytorycznym przypomina jeden z największych koszmarów ludzkości - komunizm.
Poza terrorem, przejawiał się on w permanentnej kontroli społeczeństwa.
Do końca trwania Związku Sowieckiego wmawiano oszukiwanemu społeczeństwu rosyjskiemu, że już dawno w ZSRR byłby dobrobyt, gdyby Rosjanie nie musieli utrzymywać takich krajów jak Polska.
Prawda była zgoła odmienna.
To Polska była wykorzystywana ekonomiczne przez sowiecką machinę zbrojeniową.

Proszę przez chwilę zastanowić się : czy wasi Politycy nie dokonują podobnego oszustwa, wmawiając Wam, że utrzymujecie takie kraje jak Polska.
Zastanówcie się: ile przez ostatnie lata wzrosły ceny i jak duże jest dziś u Was bezrobocie.
To nie jest nasza zasługa a zasługa Waszych polityków, którzy realizując obłąkane idee, które kiedyś zalęgły się w umysłach takich zbrodniarzy jak : Napoleon, Stalin, Hitler prowadzą kontynent europejski ku tragedii.
To nie jest przypadek, że polskimi wspólnikami Waszych polityków stali się ludzie, który kiedyś bardzo intensywnie działali na rzecz zniewolenia Polski przez Moskwę. Dziś : o wstąpienie do Unii Europejskiej, najgłośniej wzywają synowie stalinowskich bandytów..

Bardzo chcielibyśmy - żyjąc z Wami w Przyja?ni - współpracować i - ku obopólnej korzyści - wzajemnie się rozwijać.
Politycy przygotowali Wam i nam całkowicie odmienny scenariusz.
Zamiast dobrowolnej wspólnoty Narodów szykują totalitarne państwo technokratów.
Nie robią tego dziś zbrojnie ale wykorzystując narzędzia ekonomiczne.
Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że na wzór amerykańskiego pomyleńca kiedyś użyją siły.
Wnioski takie nasuwają się po poznaniu przedmiotu manewrów wojsk NATO, które w ostatnim czasie specjalizują się w rozpraszaniu manifestacji społecznych.

Do Polski dociera bardzo dużo sygnałów, że w obrębie rządów Europejskich działa ponadnarodowy związek o charakterze masońskim, który zaplanował barbarzyńskie działania wobec krajów Europy.
Możecie zapytać drodzy Państwo : dlaczego o tym nie wiecie?
Bo "najciemniej jest pod latarnią".

Jeżeli obłąkane plany waszych i naszych polityków dojdą do skutku to Europa stanie się zarzewiem wojny - podobnym do Bliskiego Wschodu.
Gospodarka Europy Zachodniej upadnie (podobnie jak dziś dzieje się z gospodarką Izraela) a Narody Europy Wschodniej wyspecjalizują się w atakach terrorystycznych - które są językiem zniewolonego społeczeństwa

Z powyższych względów uznajemy, że wstąpienie do Unii Europejskiej - na warunkach stworzonych przez polityków jest niebezpieczne zarówno dla Polski, jak też dla całej Europy.
Należy bezwarunkowo zawiesić - niebezpieczny dla nas wszystkich proces polityczny, do czasu kiedy społeczeństwa zrobią u siebie polityczne porządki.
I dopiero wtedy powrócić do dyskusji nad formą wspólnej - europejskiej współpracy.

Nie odwracajcie głowy od ważnych problemów

Bo to co spotkało dziś nas, jutro stanie się waszym udziałem.


Kongres Polski Suwerennej

9 październik 2005

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Nie wracajcie do Polski!
maj 4, 2006
Badany będzie tylko Rywin
luty 5, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
"Nowa Lewica Polska" a obchody rocznicy powstania "Pierwszej Solidarności"
wrzesień 16, 2005
Gracjan Cimek
Stowarzyszenie na rzecz Europy Ojczyzn
maj 1, 2003
PO kładzie łapę na OFE
sierpień 27, 2008
interia.pl
Daniny od charytatywnej pomocy
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wyzysk Przez "Korporacje" Zagrożony w Ameryce Łacinskiej?
styczeń 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Sługa dwóch Panów" szefem Euro-Parlamentu?
lipiec 10, 2004
Marek Głogoczowski
Czy konflikt z Irakiem jest wojną ideologiczną?
sierpień 1, 2003
Włodzimierz J. Korab-Karpowicz
"Prawo rasy wyższej"
sierpień 13, 2007
przysłał ICP
Krótka recenzja
maj 16, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
SOCJOBIOLOGIA: człowiek jako zwierzę
grudzień 16, 2002
Wersalu i IV Rzeczypospolitej nie będzie, kończy się sezon polowań i nadciąga stan permanentnych wyborów zarażonych na władzę
sierpień 1, 2007
Gregory Akko
Sejmowa guma do żucia
lipiec 27, 2008
...
Nawet Łobodziński nie pomógł
lipiec 31, 2008
Artur Łoboda
Zadanie specjalne wykonam
lipiec 31, 2004
Jakub Sakowicz
Islamofaszyzm, ideologiczny straszak ekipy Busha
grudzień 25, 2006
Stefan Durand (tłum. Ewa Cylwik)
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" Rozdział 8
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
PODKUWANIE ŻAB czyli SZANSA NA SUKCES
maj 28, 2008
Marek Jastrząb
Morskie Igrzyska
sierpień 5, 2003
Zbigniew Sulatycki
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media