|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
więcej -> |
|
Ciągle jest nadzieja na demokrację w Polsce
|
|
Józef Stalin byłby dziś dumny ze swoich towarzyszy, którzy kierowali przemianą socjalizmu na kapitalizm w Polsce, z dyskretną pomocą USA. Kiedy George Bush nazywa Prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego, byłego członka partii komunistycznej, swoim najlepszym przyjacielem w Europie, my wiemy, że demokracja w Polsce jest mitem, a nie dążeniem. To ironia, że byli komuniści jak Kwaśniewski i Putin stali się najwierniejszymi poplecznikami Prezydenta USA.
Historia współpracy między politykami amerykańskimi i wielkim biznesem a polskimi komunistami sięga wiele lat wstecz, aż do lat 70-tych, kiedy to dawano Polsce pierwsze międzynarodowe pożyczki i kiedy ustalano warunki współpracy między Białym Domem a Komitetem Centralnym PZPR. Prosta prawda jest taka, że Amerykanie rozmawiali tylko z kluczowymi decydentami w obcych krajach. Przez prawie 50 lat to tylko ci ludzie w Polsce rozwijali kierownicze umiejętności, którzy nosili komunistyczne legitymacje członkowskie.
W latach 80-tych komuniści w Polsce przedstawili ideę zezwolenia na działalność „joint ventures” - wspólnych przedsiębiorstw - z zagranicznymi firmami lub osobami. Te spółki „joint ventures” miały specjalne przywileje, takie jak zwolnienie od podatku dochodowego przez 3 lata. Były one dość widoczne w czasie, kiedy wszystkie posiadane przez nie samochody miały zielone tablice
rejestracyjne. Największy sukces „joint ventures” odnosiły, kiedy jeden z partnerów był mającym dobre koneksje członkiem partii komunistycznej. W ten sposób komuniści przygotowywali się do systemu wolnorynkowego, który miał oficjalnie wystartować w 1989 r., kiedy pożyczki z Zachodu przekraczały już 40 miliardów dolarów. W tym roku Polacy byli poddani 600% inflacji, praktycznie z dnia na dzień, po tym jak byli komuniści pożyczyli miliony dolarów. Oni mogli potem zwracać swoje pożyczki w bardzo wysoko zdewaluowanej walucie. Start kapitalizmu nigdy nie jest łatwy, ale ludzie pracy w Polsce na początku cierpieli wielki niedostatek.
Przypominam tę historię, żeby pokazać, że w czasie przemiany od komunizmu do demokracji ogromna większość Polaków nie miała nic do powiedzenia, jako że wszystko było z góry zaplanowane i nic nie mogło zdarzyć się przypadkiem. Jak dotąd, demokratyczne kraje Zachodu szybko oklaskiwały rządy wybrane w Polsce.
Przyczyna tego jest taka, że komuniści polscy podali ręce Zachodowi, po to żeby razem eksploatować Polskę. Obie strony miały podobny cel – maksimum ekonomicznych zysków kosztem ludzi pracujących.
Oczywiście takie środowisko nie sprzyja ustanowieniu zdrowej demokracji.
Przeciwnie, byli komuniści, którzy dziś panują w Polsce, ciągle mają taką samą dyktatorską mentalność i ciągle w pełni kontrolują wybory władzy administracyjnej i sądowniczej. Oddzielenie tych władz, co jest podstawą demokracji Zachodu, nie istnieje w Polsce. Byli komuniści mają to wszystko.
Ta koncentracja władzy ma miejsce, ponieważ w historii komuniści nigdy nie pozwolili na żadną krytykę, ani konkurencję. Oni boją się swojej niedawnej przeszłości. Mają zwyczaj kreować grę wyborczą tak aby mieli gwarancję wygrania.
Ta gra jest nazywana „wybory proporcjonalne”. W przeciwieństwie do wyborów bezpośrednich, które odbywają się w USA, Francji, Anglii, Włoszech i Australii, kiedy Polacy głosują nigdy nie wiedzą, kto będzie wybrany, z wyjątkiem wiecznych postaci byłych komunistów. Dzieje się tak dlatego, że w wyborach
proporcjonalnych przechodzą osoby umieszczone na pierwszych miejscach list wyborczych, przygotowanych przez partie polityczne. Byli komuniści finansują tylko partie już znajdujące się w polskim parlamencie.
Nic dziwnego, że ostatnio byli komuniści ulepszyli prawo wyborcze tak, aby pozwalało refinansować koszty wyborów ze skarbu państwa. Dzięki temu w przyszłości wybory nie będą ich prawie nic kosztować. Teraz każda nowa partia, która chce z nimi rywalizować, musi zbierać pieniądze od ludzi, co nie jest zadaniem łatwym w postkomunistycznym społeczeństwie.
Pomylili się ci, którzy myśleli, że Ameryka będzie działać jako obrońca demokracji w Polsce (albo gdziekolwiek indziej). Ameryka zawsze lubiła popierać dyktatorów, jak Pinochet w Chile, szach Pahlavi w Iranie albo Marcos na Filipinach. Okazuje się, że więcej można zyskać z niezawodnym, służalczym dyktatorem, niż z niepewnym nowo wybranym nieznajomym człowiekiem, który mógłby zdecydować się być patriotą własnego kraju, a nie działać w interesie obcego mocarstwa.
Jedyną szansą dla Polaków, żeby znieść dyktaturę w Polsce, jest zmiana prawa wyborczego z wyborów proporcjonalnych na bezpośrednie, tak żeby ludzie mogli swobodnie wybierać i odwoływać swoich przedstawicieli. To jedyny sposób, żeby wybrać uczciwych patriotów i mieć pewność, że oni będą odpowiedzialni za swoje działania. W rzeczywistości wybory proporcjonalne wprowadzono w państwach, które przegrały II Wojnę Światową – w Niemczech, Japonii i we Włoszech – aby uczynić je słabymi i łatwymi do manipulowania z zagranicy. Szczególnie we Włoszech było wiele upadków rządów przed wprowadzoną niedawno zmianą systemu wyborczego na wybory w pojedynczych okręgach. Niemcy, którzy mieli do czynienia ze skandalami korupcyjnymi w rządzie, próbują teraz uwolnić się od systemu wyborów
proporcjonalnych.
Dla ogromnej większości Polaków, tych którzy nigdy nie byli członkami partii komunistycznej, obecna sytuacja jest bardzo smutna i mają poczucie zdrady. Oni naiwnie wierzyli, że kiedy Polska z pomocą Zachodu stanie się demokratycznym krajem, skorzystają z tych samych zasad, które uczyniły kraje Zachodu silnymi, pozwoliły im wzrastać i prosperować. Rozczarowanie jest głównym powodem niskiej frekwencji we wszystkich proporcjonalnych wyborach w ostatnich latach.
Można przewidywać, że byli komuniści, aby utrzymać władzę polityczną, sądowniczą i administracyjną skoncentrowaną w ich rękach, będą oczywiście przeciwstawiać się zmianie na wybory bezpośrednie większościowe. Ich dawni partnerzy z Zachodu również będą przeciwstawiać się takiej zmianie, bo byli komuniści służą im dobrze, praktycznie na kolanach. Czy ludzie sami będą w stanie zorganizować się i zbuntować, żeby mieć prawdziwą demokrację w swoim kraju ?
My nie możemy nigdy tracić nadziei, że Polska nadal ma szansę na demokrację, wbrew temu co sądzą byli komuniści i ich zagraniczni przyjaciele. Z powodu niewłaściwej polityki ekonomicznej i korupcji byli komuniści zmuszają miliony Polaków do emigracji, w większości do USA. Ci polscy emigranci, praktycznie skazani na wygnanie ze swojego rodzinnego kraju, mają możliwość zobaczenia jak demokracja działa gdzie indziej. Z czasem oni będą przysyłać te wiadomości do swoich rodzin i przyjaciół, których zostawili w Ojczy?nie. Ich słowa jak nasiona stworzą zrozumienie i zapotrzebowanie, żądanie prawdziwej zmiany przepisów wyborczych tak, aby Polacy mogli wybierać przywódców, których będą szanować i darzyć zaufaniem.
Prawdziwa demokracja ma ogromne znaczenie dla Polski Jak Polacy mogą być silni, kiedy nie wolno im wybierać swoich liderów ? Jak może polska ekonomia wyzwolić się od korupcji i grabieżczych praktyk byłych komunistów ? Jak inaczej może Polska być krajem, w którym indywidualna własność jest respektowana i chroniona, a każdy Polak, który płaci podatki, nie jest niewolnikiem tylko obywatelem ?
Dlatego nalegam, abyście pisali o demokracji do swoich rodzin i przyjaciół w Polsce. My, którzy żyjemy w Ameryce wiemy, że demokracja musi być pielęgnowana i broniona przez nas wszystkich. Z czasem wasze słowa będą kiełkować i staną się kwiatami, jak czerwone maki na Monte Casino. Napisane przez Was słowa prawdy, mądrości i odwagi mają większe znaczenie, niż pieniądze, które możecie wysłać do krewnych i przyjaciół. Wasze słowa będą oznaczać, że wbrew politykom
supermocarstw, Wy ciągle troszczycie się o swoją Ojczyznę. Że żyjąc w kraju możliwości, chcecie podzielić się tym czego się tu nauczyliście. To będzie potwierdzeniem dla nich i dla Was, że wciąż jesteście Polakami.
|
|
19 luty 2003
|
|
StT , Piotr Z Calgary i Ty
|
|
|
|
POLSKA - UNIA 12
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Tajne negocjacje Tuska
luty 24, 2009
Dariusz Kosiur
|
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
styczeń 6, 2003
|
Konstytucja USA traci znaczenie?
wrzesień 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Precyzyjne pomyłki dla Polski i nie tylko
kwiecień 11, 2003
Andrzej Kumor
|
Pokój Busha
styczeń 23, 2005
zaprasza.net
|
Może za 40 lat
październik 20, 2007
Artur Łoboda
|
Społeczeństwo polski wydaje na Ochronę Zdrowia 7% PKB a nie 4 % PKB
sierpień 21, 2003
Adam Sandauer
|
Niemcy krytykują okładkę "Wprost"
wrzesień 19, 2003
|
Historia pewnej mykwy
kwiecień 30, 2008
Artur Łoboda
|
13 grudnia 2002
Ogłoszono rozszerzenie Unii Europejskiej
grudzień 14, 2002
PAP
|
Kiedy przylecą pierwsze trumny...
lipiec 10, 2003
Andrzej Kumor
|
Blef o trzeciej instancji sądowej
styczeń 4, 2006
Andrzej Grabowski
|
Największa w Historii Zasłona Dymna
maj 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Coraz więcej ujawnionych faktów przemawia za tym że to Mossad jest odpowiedzialny za zamach 911...
kwiecień 1, 2004
czytelnik
|
Rząd nie ograniczy niezależności NBP
czerwiec 20, 2002
PAP
|
Jasna Mowa D?więku
sierpień 29, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
|
Assyrian Message to the Arab Media
maj 14, 2003
Ashor Giwargis
|
Powstanie w Gettcie w Warszawie widziane z USA
kwiecień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jerzy I. na celowniku prokuratury
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
|
więcej -> |
|