ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
więcej ->

 
 

Znaleziono plany obozu Auschwitz. Teraz trzeba dopasować do historii

Niemiecki wysokonakładowy dziennik "Bild" przedstawił w sobotnim wydaniu pochodzące z lat 1941-43 plany rozbudowy obozu Auschwitz, które - jak pisze - "znaleziono jakoby podczas opróżniania pewnego berlińskiego mieszkania" i do których uzyskał dostęp.

Zbiór ten zawiera 28 wielkoformatowych arkuszy, gdzie jako zleceniodawca figuruje "Zarząd Budowlany Waffen-SS i Policji". Na rysunkach widnieją między innymi plan zachowanej do dziś wartowni nad kolejowym wjazdem do obozu Birkenau, generalny plan rozbudowy obozu Auschwitz, plan tamtejszego krematorium obozowego oraz plan obiektu określonego jako "odwszalnia" - gdzie wyra?nie wyodrębniono komorę gazową i prowadzące do niej śluzy. Plany krematorium i odwszalni są w skali 1:100.

- Uznać należy za bardzo prawdopodobne, że licząca 11,66 na 11,20 metrów "komora gazowa" służyć miała nie dokonywaniu odwszenia odzieży za pomocą powszechnie używanego przez SS cyjanowodoru, lecz gazowaniu ludzi. Albowiem plan, narysowany w Auschwitz przez "wię?nia nr 127", pochodzi z 8 listopada 1941 roku. W tym czasie komendant obozu Rudolf Hoess eksperymentował już z zawierającym cyjanowodór "cyklonem B", którym kazał mordować w obozie macierzystym Auschwitz chorych wię?niów i rosyjskich jeńców wojennych" - napisał "Bild".

Zdaniem gazety stanowi to kolejny dowód, iż faktyczną decyzję o podjęciu masowej zagłady Żydów podjęto nie na osławionej konferencji w Wannsee w styczniu 1942 roku, lecz znacznie wcześniej.

- Nie wiadomo, czy "odwszalnia" w Auschwitz-Birkenau została zbudowana dokładnie według planów. Pewne jest, że masowe gazowania europejskich Żydów w Auschwitz rozpoczęto wiosną 1942 roku w dawnej zagrodzie chłopskiej, tak zwanym "czerwonym domu" - zaznaczył "Bild".

Materiał o planach rozbudowy obozu Auschwitz gazeta opublikowała z okazji 70. rocznicy hitlerowskego pogromu Żydów w "kryształową noc" z 9 na 10 listopada 1938 roku.

?ródło informacji: PAP

9 listopad 2008

PAP 

  

Archiwum

Terroryści Jej Królewskiej Mości
sierpień 25, 2006
Jacek Zychowicz
Atomowy szantaż
sierpień 30, 2003
prof. Iwo Cypraian Pogonowski
Oskarżam
maj 1, 2006
Jacek Bartyzel
sdfsaf
październik 4, 2005
adssa
Madagaskar, Hiszpania, „Ost Juden” i Holokaust
październik 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Sekcja Polska Radia France International przestanie nadawać (?)
listopad 23, 2008
Grzegorz G.Worwa
Iran Celem Głównym Wojny na Bliskim Wschodzie?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Znawca dziewiąty
sierpień 19, 2002
IAR
Marek Borowski: dobrze chronimy ziemię WP 2002-11-13 (10:46)
listopad 15, 2002
Sygnały dnia
The Progress (the Creep) of Cancer named USA
listopad 14, 2008
Marek Głogoczowski
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
2008.02.23. Serwis wiadomości zagranicznych w 3ch językach
luty 25, 2008
tłumacz
Drogi Chin ku rozwojowi
sierpień 9, 2006
darek
Polityka Wschodnia RP
marzec 31, 2006
Adam Wielomski
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nicea to pomyłka
luty 4, 2004
PAP
Żołnierzom poświęcone...
sierpień 24, 2008
jobstalker
Kara śmierci za handel mrówkami
marzec 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Kto zohydza nam legendę o Westerplatte?"
wrzesień 20, 2008
tłumacz
Obłęd produkcji broni na świecie trwa. USA i Izrael wzmacniają wpółpracę
październik 3, 2006
bibula
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media