ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Polityczni maklerzy z PiS 
6 maj 2016      Artur Łoboda
Zobacz film 
22 maj 2010      Goska
Co Witkacy zobaczył w Rosji? 
10 kwiecień 2014      www.polskawalczaca.com
BESTIE, złota seria, wiersz nr 41, WIESŁAW SOKOŁOWSKI 
25 luty 2018      www.trwanie.com
Treść umowy ACTA 
31 styczeń 2012      zaprasza.net
Nareszcie jakaś pozytywna wiadomość z Polski... 
      tłumacz, wynarodowiony
Portugalski sąd orzeka, że ​​testy PCR są nierzetelne i niezgodne z prawem dla osób poddawanych kwarantannie 
20 listopad 2020      Alexander
Michalkiewicz ogłasza alarm!  
14 grudzień 2017     
Zygmunt Jan Prusiński ZATOKA INTYMNEGO PRZYMIERZA - część pierwsza 
20 wrzesień 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Czy Prezydent Tanzanii został zamordowany? 
18 marzec 2021     
Udawani obrońcy 
11 maj 2018     
Święty opłatek z Bernadetą 
16 maj 2026      autor Zygmunt Jan Prusiński
Ptak Poezji... 
26 wrzesień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
COVID i prawo karmy To walka duchowa 
19 grudzień 2021     
Zmarł ostatni Hubalczyk Romuald Rodziewicz 
28 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Zgnilizna zakryta plastrem 
14 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Wichrze z Wieczernika  
24 marzec 2016      Artur Łoboda
Jak zabijają "na kowida" 
2 luty 2021      Artur Łoboda
Izraelski Mengele XXI wieku 
3 wrzesień 2024     
Dlaczego bogaci już nie boją się biednych? 
2 listopad 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

Platformowa wojna przeciwko Polakom

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Rząd Drugiej Rzeczypospolitej odmawiał współpracy z Niemcami - w ich planach podboju Związku Sowieckiego.
Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że w wyniku układu z Niemcami - Rosjanie napadli na Polskę 17 września 1939 roku i po zajęciu połowy Polski, dokonali czystek etnicznych na tych terenach - eksterminując polską inteligencję.
Mimo tego - po wojnie Rosjanie twierdzili, że to "polscy faszyści planowali agresję na Kraj Rad".
A polskich patriotów mordowali okrutniej - niż to robili Niemcy.

W 2007 roku Platforma Wyborcza wygrała wybory i przejęła władzę w Polsce.
Dojście Tuska do władzy świętowano jako wielki triumf, a wszelki opór społeczny pacyfikowano terrorem i zastraszaniem groźbą utraty pracy, co przy ogromnym bezrobociu oznaczało utratę środków do życia.

Propagandowa machina PO przedstawiła Tuska jako skromnego człowieka, który służy narodowi.
A PO jako światłą siłę narodu, by z drugiej strony ukazać jakieś "pokraczne kreatury", które powinno się unicestwić.
Czy coś to Państwu przypomina?

Platformowy przewrót miał zachować pozory legalności. Tusk grał rolę męża stanu, a jego podwładni realizowali rządy terroru wobec wszelkich przejawów kultury polskiej.
Miano przecież stworzyć "nowoczesne" społeczeństwo z "nowoczesnym" patriotyzmem jako doktryną panującą.

Nie ulega wątpliwości, że już w 2007 roku - Platforma Obywatelska dokonała agresji wobec najstarszego pokolenia Polaków. Wykorzystała do tego bojówki Krytyki Politycznej, które przeprowadziły akcję "zabierz babci dowód".
To przestępstwo przeciwko wyborom uszło im płazem, bo w jego wyniku objęli władzę i w pełni podporządkowali sobie zdegenerowany Wymiar Prawa i Prokuraturę.
Potem dokonali czystek w świecie polityki i kultury - eliminując ludzi, którzy mieli zdrowy "kościec moralny".
Kolejnymi etapami agresji Platformy Obywatelskiej przeciwko Narodowi Polskiemu - były ataki na wszelkie święte Polakom wartości.
W pierwszym rzędzie ataki na manifestacje czczące Święto Odrodzenia Polski.
Finansowane przez Platformę Obywatelską bojówki Krytyki Politycznej - za nasze pieniądze sprowadziły do Polski niemieckich zbirów, by ci bili każdego - kto odważył się uczcić swoje święto narodowe.

Znowu dokonano tego w imię "walki z polskimi faszystami".
A kto wedle Platformy Obywatelskiej jest "faszystą"?
Oczywiście starsi ludzie, którzy z racji życiowego doświadczenia - nie dali się nabrać na oszustwa politycznych demagogów.
Potem nastąpił cały szereg akcji wymierzonych w Naród Polski i narodową kulturę.
Korzystając z doświadczeń tak zwanej "rewolucji kulturalnej" w maoistowskich Chinach - bojówki Platformy Obywatelskiej gnębiły każdego starszego człowieka, który odważył się krytykować ten Rząd.
Nieraz padły groźby wymordowania starszego pokolenia, albo życzenie - jak najszybszej śmierci.

To jest prawdziwe oblicze Platformy Obywatelskiej, która wprowadziła po 2007 roku neostalinowską politykę wobec Narodu Polskiego.
I właśnie z racji stalinowskich korzeni swojej polityki, Ewa Kopacz miała czelność insynuować, że to Jarosław Kaczyński był prowodyrem jakiejś "wojny polsko-polskiej".

Jaki był cel tego oszustwa?
Kolejne ogłupienie Polaków.
Ewa Kopacz doskonale wie - jakich przestępstw dokonała jej partia. W cywilizowanym kraju - wielu z polityków tej partii dawno trafiłoby do więzienia. Również ona sama.
Podstawową przyczyną siedmioletnich rządów Platformy Obywatelskiej jest nihilizm moralny, kłamstwo i manipulacja.
Zmarnowali środki, które miały unowocześnić polską gospodarkę w ramach dotacji z UE.
Zamiast nowoczesnego przemysłu - mamy stadiony i kilka autostrad.
To doskonałe unaocznienie rzeczywistych celów Platformy Obywatelskiej.
Społeczeństwo traktują jak plebs, któremu zamiast chleba oferują igrzyska.

Czy Jarosław Kaczyński jest lepszym?
W 2007 roku - po aferze z nagraniem ujawnionym przez Renatę Beger - podał się do dymisji, rozwiązany został Sejm i rozpisano nowe wybory.
Platforma Obywatelska - idąc śladami swoich stalinowskich mentorów uważa, że "władzy raz zdobytej, nie odda nigdy".
I żadna afera, żadne przestępstwo dokonane przez ministrów tej partii - nie jest w stanie doprowadzić do minimalnej refleksji, a tym bardziej poczucia wstydu.

I na koniec kolejne - retoryczne pytanie.
Ewa Kopacz odebrała emerytom dofinansowanie do leków.
Ale zamierza zbudować dla nich boiska.

Są dwie przyczyny tego programu.
1.Pieniądze trafią do klienteli politycznej PO - podobnie jak to miało miejsce w wypadku budowy "Orlików".
2. Kopacz liczy na to, że w wyniku obciążenia organizmu wcześniej wymrze pewna część emerytów.
Dla osoby starej - ćwiczenie fizyczne ogranicza się do spacerów. Do tego wystarczą parki.
Na więcej wysiłku może sobie pozwolić zaledwie dwa procent emerytów.
Chyba, że Kopacz przygotuje boiska dla emerytów politycznych ze swojej partii.

Foto: Oszukańcza demagogia z pierwszych lat rządów PO. Na jaką Polskę mieli "postawić" Polacy?
3 październik 2014

Artur Łoboda 

  

Komentarze

  

Archiwum

Językowa patologia
lipiec 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Święto zmarłych
listopad 2, 2005
zaprasza.net
AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO:
styczeń 17, 2003
THE GLOBAL ELITE IS DIVIDING ITS MINIONS INTO TWO "HOUSE TEAMS"...AGAIN!
marzec 27, 2003
Marek Pol, minister infrakłamstwa
grudzień 23, 2002
zaprasza.net
Przedrefendalna kampania informacyjna
maj 24, 2003
Jechałem koszernym sabłejem
marzec 1, 2005
Artur Łoboda
Dzielenie korkowego
listopad 9, 2005
www.krakow.pl
Smutne refleksje
październik 30, 2007
Bogusław
W interesie Izraela i biznesu naftowego
marzec 22, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
W sieci zależności
styczeń 13, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Assyrian Message to the Arab Media
maj 14, 2003
Ashor Giwargis
Portrety świet(n)ych udawaczy: casus Aureliusza Augustyna
styczeń 28, 2007
Marek Głogoczowski
PL.Jokes ..A + B = B + B..???? ??? ??? Z WORLDNETDAILY.COM przekład lu?ny....
czerwiec 26, 2007
o.p
13 Grudnia
grudzień 15, 2003
przesłała Elżbieta
Walka o prawdę , prawo i sprawiedliwość
styczeń 2, 2007
Ppłk rez. Edward Makowiecki
Nowy rozdział w dziejach Polski
październik 24, 2005
Marek Olżyński
Opowieść o papieżu i oszuście
lipiec 30, 2008
Krzysztof Winnicki
Hausner chce "zgody" z NBP i RPP
styczeń 24, 2003
Artur Łoboda / PAP
Wagonowy Business – Businessmana
czerwiec 10, 2006
Dariusz Adamczewski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media