ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
więcej ->

 
 

Ataki na Meczety - Wojna Domowa w Iraku?



Wedlug agencji Reuter'a 184 meczety sunnitow zostaly zaatakowane i uszkodzone w wyniku zemsty szyitow za zniszczenie zlotej kopuly meczetu Askariya Szyitow w miescie Samarra 22 lutego 2006. Akt ten nie byl typowym aktem fanatyzmu, w ktorym eksplozja zabija zgromadzonych ludzi i jednoczesnie niszczy budynek. W Samarze zbrojni ludzie wypedzili zebranych w swiatyni Askariya i dopiero wtedy wysadzili w precyzyjny sposob zlota kopule w powietrze, jak to czynia ludzie wyszkoleni w uzywaniu eksplozji w kontrolowanu sposob.


Prezydent Iranu, Mahmoud Ahmadinejad obwinil USA i Izrael o zniszczenie meczetu Askariya, w ktorym sa groby dwu immanow szyickich, potomkow Mahometa. Atak ten uwaza on za wykalkulowana prowokacje sluzb specjalnych Mossad'u Izraela lub CIA, USA . Wedlug Houston Chronicle z 23 lutego 2006, Nasser Karimi, reporter z Associated Press, napisal w artykule "Iran: USA i Izrael Zniszczyly Swiatynie w Iraku." Rowniez duchowny sunnita Sheik Youssef al-Qaradawi, powiedzial, ze nie moze sobie wyobrazic, zeby sunnici dokonali zniszczenia meczetu Askariya w Samarze, ktory jest swietym miejscem dla wszystkich muzulmanow. Duchowni islamscy krytykuja USA i rzad w Bagdadzie promowany przez Amerykanow, za brak ochrony meczetow.

Philip Shishkin oglosil 23 lutego, 2006, w "The Wall Street Journal" artykul pod tytulem: "Fala Niszczenia Zagraza Porozumieniu w Iraku: Maleja Szanse Stworzenia Rzadu Koalicyjnego: Walki Religijnych Sekt Zagrazaja Wojna Domowa." Irakowi grozi pograzenie w chaos i krwawa wojna domowa, podobna tak do wojny domowej w Libanie, pod izraelska okupacja, jak i degradacji kwitance przedtem metropolji w Bejrucie.

Prezydent Iraku Jalal Talabani powiedzial: "Jestesmy w obliczu brutalnej konspiracji przeciwko zgodzie w Iraku. Musimy starac sie uniknac wojny domowej." Natomiast premier Iraku, Ibrahim Jaafari krytykowal rzad USA, ze wtraca sie w "suwerenne" sprawy Iraku, kiedy ponagla tworzenie nowego rzadu koalicyjnego. Ministerstwo spraw wewnetrznych Iraku dziala pod nadzorem ambasady USA. Jest ono oskarzane o uzywanie milicji szyitow w patrolach egzekucyjnych ("death squads"), ktore porywaja, torturuja i morduja sunnitow.

W Iraku nadal wzmaga sie ruch oporu i maleja nadzieje na stworzenie rzadu, wedlug wyniku wybrow, w grudniu 2005. Wowczas szyici zdobyli 130 mandatow, Kurdowie 53 i sunnici 55 mandatow poselskich. Polityk sunnicki, Turiq al-Hashemi powiedzial przed kamerami telewizyjnymi: "Jestesmy w obliczu konspiracji przeciwko jednosci narodowej w Iraku." Wielki szyicki Ajatola Ali al-Sustani nawoluje do zaprzestania atakow na meczety sunitow. Mimo jego wypowiedzi, ruch oporu rosnie i nabiera coraz bardziej characteru walki sekt religijnych, co moze wyczerpac Irak, pograzany w coraz wiekszym chaosie i bezprawiu.

Chaos w Iraku zle sie odbija na produkcji ropy naftowej i na razie moze utrudnic zmniejszanie ilosci wojsk okupacyjnych na krotka mete. Potwierdza to artykul z 24go lute go, 2006 tym samym dzienniku, napisany przez przez Philipa Shishkin'a i Yochi Dreazen: "USA Traci Nadzieje Na Pogodzenie Sekt w Iraku; Walki Szyitow z Sunitami Utrudniaja Zmniejszenie Wojsk Okupacyjnych; Calodzienna Godzina Policyjna w Bagdadzie." Odbudowa Iraku nie posuwa sie wsrod walk sekt religijnych i ludnosc tego okupowanego kraju sprzeciwia sie tak rzadowi pod kontrola USA jak i okupacji przez ponad 140,000 obcych wojsk.

Atak na wielka rafinerie ropy naftowej w Abqaiq, w Arabii Saudyjskiej nie udal sie ale wystraszyl investorow na gieldzie nowojorskiej tak ze akcje przemyslu naftowego wzrosly w cenie o 4% wedlug artykulu "Nieudany Atak na Rafinerie Saudyjska Powoduje Obawy o Dostawy Energii; Zarzadzajacy Obawiaja sie ze Terrorysci Maja Za Cel Niszczenie Instalacji Przemyslu Naftowego" napisanego przez Bhushan'a Bahree i Chip'a Cummins'a w tym samym pismie z 25go lute go, 2006. Cytowany jest Jim Burkhard, dyrektor wydzialu analizy rynku dostaw energii w Cambridge, Mass. Przy Cambridge Energy Research Associates, powiedzial: "Nie ma nigdzie na swiecie zadnych instalacji rafineryjnych, ktore mogly by dorownac instalacjom w Abqaiq, tak pod wzgledem wielkosci produkcji jak i strategicznego znaczenia." Na wypadek powaznego uszkodzenia instalacji w Abqaiq, 26 panstw uprzemyslowionych posiadajacych strategiczne rezerwy plynnego paliwa, musialyby uruchomic te rezerwy, jak to sie stalo, kiedy w zeszlym roku, huragany w Zatoce Meksykanskiej przerwaly produkcje szybow tam znajdujacych sie. Trzeba zanaczyc ze obecnie produkcja ropy naftowej w Iraku jest znacznie ponizej czasow ograniczen przez sankcje przeciwko rzadowi Saddama Husseina. Obecnie nie mozna sie doliczyc sumy pomad dziewieciu miliardow dolarow warosci eksportu plynnego paliwa z Iraku pod kontrola USA.


Ataki na meczety i grozba wojny domowej w Iraku powduja ze ambasador USA, etniczny Afgan, Zhakmay Khalilzad, chce zgody szyitow na oddanie ministerstw spraw wewnetrznych i obrony, sunnitom. Sunnici ponosza coraz liczniejsze straty z powodu mordow dokonywanych na ich przywodcach i duchownych przez patrole egzekucyjne milicji szyitow. Szyici natomiast mowia, ze wygrali wybory i dltego moga miec rzad wedlug wlasnego uznania. Ekstremisci rzadzacy Izraelem, ktorzy korzystali i korzystaja ze skutkow wojny domowej w Libanie, teraz moga w jeszcze wiekszym stopniu wykorzystac wojne domowa w Iraku. Niewiadomo czy ataki na meczety i grozba wojny domowej w Iraku, pozwola na rychle zastosowanie wojsk amerykanskich przeciwko Iranowi jak tego chce Izrael. Pisza o tym amerykanskie ugrupowania antywojenne, takie jak antiwar.com.

www.pogonowski.com
26 luty 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Liban- Zagłodzenie narodu
sierpień 9, 2006
Michał Likowski
Więzienie dla pedofilki
luty 29, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Nie"
maj 22, 2008
Marek Jastrząb
Dobra wiadomość
luty 12, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Goebels Roku 2005
listopad 5, 2005
zaprasza.net
Powrót do ?ródeł rozumu
maj 25, 2008
Artur Łoboda
USA:Kryzys na rynku kredytów mieszkaniowych
styczeń 14, 2008
Moje post scriptum
kwiecień 3, 2006
Romuald Szeremietiew
Albanian Organ Market
kwiecień 29, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Białoruś w Polskim wydaniu.
czerwiec 17, 2008
Bogusław
TRYBUNAŁ STANU
wrzesień 9, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
Polacy zaczynają mówić swoim własnym głosem
sierpień 10, 2005
Doda i Tomek Lubert
Rząd Izraela popiera ograniczenia w sprzedaży ziemi
lipiec 8, 2002
PAP
Igrzyska lustracyjne - Polska 2007
styczeń 26, 2007
przeslala Elzbieta
"Wykorzystywanie potencjału demokratycznego"
marzec 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jak to rozumieć...?
październik 31, 2008
Smutna historia z Parczewa
grudzień 11, 2005
Marek Komorowski
Dlaczego żaden z nich nie siedzi w kryminale?
grudzień 13, 2008
?ródło informacji: RMF
Afganistan i broń atomowa - czyli dokąd prezydent wysyła polskich chłopców.
wrzesień 16, 2006
Dorota Szczepańska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media