ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Kolejne zawiadomienie o ZBRODNI KOWIDOWEJ dokonywanej przez Niedzielskiego 
16 listopad 2020     
Pora na drugi krok w sprawie żydomasonerii 
19 grudzień 2023      Artur Łoboda
Sztuczny Czarnobyl, sztuczna rewolucja antysocjalistyczna w Warszawie i Moskwie, sztuczna wojna w Libii i sztuczny święty w Watykanie 
1 maj 2011      opracował MG
Czekając na entą mutację zjawy 
13 lipiec 2021     
Trockizm i neokonserwatyzm w USA 
22 styczeń 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Jak covid-19 wydłuża życie ludzkie? 
2 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Zygmunt Jan Prusiński SZATYNKA W CZERWONEJ SUKIENCE 
17 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Ubeckie metody trafiły do Kultury 
30 grudzień 2023     
Przekuć przegraną w zwycięstwo  
12 marzec 2017      Artur Łoboda
Ukraińcy w polskiej policji 
14 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
"Tymi ręcami" 
22 wrzesień 2020     
Zwolennicy PiS to ZDRAJCY, a nie żadni patrioci!!!!!!!!!!!!!!!  
22 sierpień 2020     
Czy to Chiny nagrały filmy o upadkach ludzi w Wuhan? 
28 kwiecień 2021     
Jak Konfederacja weszła w buty komunistów 
23 październik 2020      Artur Łoboda
Wielki Mistrz - i El Papa 
23 kwiecień 2021      Obserwator
Polskie rodziny ofiar odgrodzone barierkami w Auschwitz-Birkenau 
1 luty 2019      PrawicowyInternet
Kanciarze z Wall Street 
18 marzec 2012     
Dwanaście najważniejszych priorytetów dla Ameryki Trumpa w 2025 r. – zrealizuj te cele, a być może uratujemy Republikę 
3 luty 2025     
Polaków nie stać już nawet na opłacenie bieżących rachunków 
28 październik 2014      www.polskawalczaca.com
Nie w naszej mocy przebaczać 
24 luty 2017      Jacek Piekara

 
 

"Nie świruj, idź na wybory" - spot DOSKONAŁY

Dziś od rana TVP pokazuje znanych aktorów: Pszoniaka, Łukaszewicza i Nehrebecką, którzy po wykonaniu kilku nieskoordynowanych ruchów (jak to świry) wzywają: "Nie świruj - idź na wybory".
Wszystkie komentarze, czy to dziennikarzy, czy polityków PiS, są pełne oburzenia, jak PO może wykorzystywać nieszczęście ludzi chorych psychicznie w spotach wyborczych, aktorom też się dostaje.

A ja pokładam się ze śmiechu i radości. No wreszcie naga prawda wyszła na jaw!
Bo co widzimy w filmiku np tym z Pszoniakiem: https://www.youtube.com/watch?v=DN1V-lr_Ajo (jest tego mnóstwo, po kilkanaście sekund każdy)?
Aktorzy na wstępie robią parę konwulsyjnych gestów, a potem mówią swoją zadaną kwestię.

Przeanalizujmy spokojnie ten przekaz.
Przede wszystkim do kogo jest skierowany? - To oczywiste do świrów, którzy cały czas świrują, ale na wezwanie Platformy Obywatelskiej mają 13.10.2019 na chwilę przestać świrować i pójść na wybory - w domyśle tylko po to żeby zagłosować na PO. Dlatego przekaz jest skierowany tylko do świrów i to swoich, platformianych świrów. Wiadomo bowiem, że nikt zdrowy na umyśle nie głosuje na tę bandę oszustów.

Padają zarzuty, że znani aktorzy zeszli poniżej poziomu. Ależ skąd! Przecież oni ześwirowali (popierają PO) już od dawna. Jeśli doda się do tego wieloletnią ekspozycję na gebbelsowską propagandę TVN-24, telewizję prezentującą interesy rosyjskiego Żyda w USA, to trudno się dziwić tym biednym ludziom, że nagrali swoje filmiki, kompromitując się na całego. Mam nadzieję, że nie skompromitowali się za darmo, bo wówczas byliby skompromitowanymi starymi głupcami.
Filmiki, które widziałam nagrali aktorzy, którzy są w wieku, kiedy choroba Alzheimera już się zaczyna, ale jeszcze nikt się nie orientuje że to to.

Ale zostawmy aktorów, bo nie oni wymyślili scenariusz - wspólny - dla wszystkich tych kretyńskich filmików.
Wymyślił to sztab wyborczy Platformy Obywatelskiej, partii sejmowej, która działa za nasze, podatników pieniądze i zmarnowała pieniądze na te filmiki. Chociaż może nie zmarnowała ....
Ja jestem ciekawa KTO z PO to WYMYŚLIŁ?????
Ten "geniusz" dokonał niebywałej rzeczy.
Otóż obnażył prawdziwy charakter Platformy Obywatelskiej pokazał i zdemaskował jej elektorat, nazwał go bez cenzury i żadnych zahamowań ŚWIRAMI. Skierował do tych wytresowanych swoich ŚWIRÓW dramatyczne wezwanie, żeby jednak poszli na wybory, żeby nie słuchali wezwań do bojkotu, bo - w domyśle - jeśli wszystkie świry nie pójdą, to będzie znowu rządził ten okropny PiS.

Nie spodziewałam się, że moje prywatne analizy stanu umysłowego elektoratu PO znajdą tak dobitne potwierdzenie i to w spotach wyborczych wymyślonych przez PO. Mam bowiem wśród bliskich znajomych, również zwolenników PO. Tak się dziwnie składa, że aż 3 osoby z tego grona LECZYŁY SIĘ PSYCHIATRYCZNIE! Nie muszę dodawać, że oglądali tylko TVN-24! Jedna z nich po terapii sprzedała telewizor .... Zdrowieje.

Mam nadzieję, że ci, których PO nazwała ŚWIRAMI, którzy jeszcze mają resztki zdrowego rozsądku ockną się dzięki tej kampanii medialnej skierowanej do ŚWIRÓW, zobaczą kim są dla Tuska, (jakoś znikniętego ostatnio) dla Schetyny, dla Kidawy-Błońskiej, dla tych prawdziwych świrów, którzy stosując kłamstwo i oszustwo weszli do Sejmu.
Kochani! Ocknijcie się! Wyłączcie TVN!
Albo oglądajcie wpierw transmisje "na żywo" w innych telewizjach a potem porównajcie co z tego robi TVN!

Dlatego może tam kampania wymyślona przez jakiegoś świra z PO, to nie będą zmarnowane pieniądze, lecz bardzo dobrze zainwestowane: w samounicestwienie Platformy Obywatelskiej. AMEN!
19 wrzesień 2019

Alina 

  

Komentarze

 

Znam to środowisko od środka i wiem, że oni po prostu tacy są w rzeczywistości.

2019-09-19
Artur Łoboda

  

Archiwum

Skutki straty wartości dolara w USA
marzec 19, 2008
Iwo Cypian Pogonowski
Gdyby Kopernik był poprawny politycznie
marzec 31, 2006
Dariusz Kosiur
Izrael Adam Szamir o "solidarności" Polskich Magnatów z Żydami
luty 6, 2006
Izrael Adam Szamir
Kryzys irański można rozwiązać przy pomocy dyplomacji
lipiec 22, 2006
Noam Chomsky
Wnioski są zatrważające
grudzień 16, 2002
Piotr Mączyński
WEJŚCIE DO UNII EUROPEJSKIEJ POZBAWI POLSKĘ SUWERENNOŚCI !
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
Polskie Niezależne Media
styczeń 8, 2006
zaprasza.net
Strachy na uchlane Lachy
marzec 23, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kolejna bitwa o Polskę przegrana
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
Polska ofiarą walki o globalne imperium?
czerwiec 14, 2007
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Recenzja ksiazki Jana Grossa "Strach"
luty 5, 2008
...
Upadek czerwonego Casanovy
kwiecień 4, 2008
przesłał ( . )
"Widok sponiewieranych jeńców amerykańskich mobilizuje ten naród"
marzec 24, 2003
Piotr Mączynski
Krakowska antypromocja w Brukseli
luty 6, 2005
zaprasza.net
Krajobraz polityczno-medialny
listopad 7, 2003
Adrian Dudkiewicz
UE utrze nosa Kaczyńskiemu?
październik 25, 2005
nbnm
Jerzy I. na celowniku prokuratury
marzec 9, 2006
przysłał Zygmunt Jan Prusiński
Własność rzecz święta
październik 4, 2006
Dariusz Kosiur 04.10.2006
Godzina policyjna, przeszukiwanie getta...
Skąd to znamy?

sierpień 17, 2004
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media