|
Co wiemy o covid-19
|
|
W związku z obecną epidemią mamy taki natłok informacji, że panuje powszechny chaos.
Z jednej strony teorie, że to wszystko jest światową mistyfikacją, a z drugiej obwinianie za tą epidemię technologii G5.
W każdym micie jest część prawdy i spróbuję zebrać posiadane informacje na bazie własnych doświadczeń z tą chorobą.
Wystrzegać się jednak będę wypowiedzi upośledzonych umysłowo "profesorów nauk medycznych", którzy od miesięcy opowiadają brednie w polskojęzycznych mediach.
Zacznę więc od powtarzanego niejednokrotnie przez lekarzy stwierdzenia, że "to nie jest grypa".
Oznacza to, że nie ma żadnego podobieństwa do infekcji grypowej, a zatem nie jest to również infekcja dróg oddechowych!
Infekcja dróg oddechowych jest jednym z możliwych powikłań wirusa nazywanego covid-19.
Jeżeli gdzieś umierają ludzie z powodu niedrożności płuc - to jest to tylko i wyłącznie wynik zbrodniczej niekompetencji niedouczonych medyków, którzy w pełni świadomie doprowadzają pacjentów do stanu agonalnego.
Wszystko wskazuje na to, że wirus dostaje się do centralnego układu nerwowego, a więc mózgu ludzkiego i niszczy niektóre jego rejony.
W ten sposób "wyłącza", albo przynajmniej zakłóca sterowanie organami człowieka. Z tego powodu PRAWDZIWI LEKARZE opisują bardzo szeroki zakres objawów zarażenia.
Może to być zaburzenie w trawieniu, paraliż części ciała, objawy dermatologiczne, a nawet udar mózgu i zaburzenia świadomości, a w efekcie końcowym śmierć mózgowa.
Kaszel i objawy grypowe mogą występować równolegle - bądź w wyniku uszkodzenia ośrodków mózgowych sterujących układem oddechowym.
Skoro covid-19 działa w mózgu ludzkim to oczywistym jest pytanie o ewentualne współdziałanie, bądź wzmocnienie działania poprzez wszelkiego rodzaju pola magnetyczne. Nie tylko oskarżaną technologię G5, ale każde fale radiowe.
Ludzie chorzy na covid-19 popadają w depresję nietypową dla grypy.
Doświadczyłem kiedyś zdarzenia, które było jednym z tysięcy w moim życiu.
Zamieszkałem w nowym miejscu i od pierwszej nocy miałem bardzo brutalne sny.
Od razu sprawdziłem: czy przypadkiem łóżko nie znajduje się na cieku wodnym.
Ale wynik okazał się negatywny.
Po kilku dniach pożyczyłem urządzenie do szukania podsłuchów i okazało sie, że dokładnie w miejscu głowy emitowane są bardzo silne fale radiowe. Ich kierunek biegł od strony okna.
Zrobiłem dwa przemeblowania i zmieniałem położenie łóżka. Przy pierwszej zmianie sny zmieniły się na surrealistyczne.
Dopiero po drugim przestawieniu łóżka sny znikły.
Podobno każdej nocy i tak śnimy, ale ja nie wierzę a takie teorie, bo zawsze pamiętam przynajmniej to, że coś mi się śniło.
Po opisanym wyżej życiowym doświadczeniu nie mam najmniejszej wątpliwości, że fale magnetyczne wpływają na pracę mózgu.
Zresztą i sam mózg emituje pole magnetyczne.
W takiej sytuacji należy szukać związków obecnej epidemii z występującymi wokół Nas sztucznymi polami magnetycznymi.
Przysłowie głosi, że łańcuch jest tak silny - jak silne jest jego najsłabsze ogniwo.
Jeżeli wirus zakłóci pracę mózgu - to najsłabsze organy człowieka zaczynają szwankować.
W wypadku ludzi starych - którzy bardzo długo leżą, prowadzi to do zapalenia płuc.
Ale politycy używają określenia "choroby współtowarzyszące", bo jak zauważyłem niesprawny mózg przestaje sprawnie kierować organizmem.
Szczególnym obciążeniem są szczepienia, które osłabiają układ trawienny człowieka. I dlatego covid-19 bardzo często uszkadza sterowanie żołądkiem, wątrobą, jelitami.
Tego - co napisałem powyżej nie powiedział do tej pory ŻADEN lekarz.
Ale niedługo znajdą się setki "mądrych".
Opisałem problem w wielkim skrócie, bo zbieram się do niego od dwóch tygodni - poszukując dalszych potwierdzeń stawianej tezy.
W ten sposób mógłbym jeszcze długo zwlekać.
Otwieram więc temat do przemyśleń z nadzieją, że ktoś spojrzy na niego z jeszcze lepszego punktu widzenia.
|
|
15 kwiecień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Skutki Ataku Na Iran
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy może mi ktoś pomóc?
październik 2, 2007
Artur Łoboda
|
Jedna-trzecia Ukraińców nie chce mieć Żydów jako współobywateli
grudzień 7, 2006
bibula
|
Płot?
lipiec 14, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jezus u menadżera przy popie
marzec 24, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Rocznica
listopad 26, 2004
Krzysztof Cierpisz
|
Nowa fala czy stare bagno? czyli co z tym PiSem?
lipiec 15, 2006
Jan Duranowski
|
Nowy przywódca izraelskiej lewicy chce dialogu
sierpień 23, 2002
PAP
|
Biada doroslym
luty 2, 2009
Elzbieta Gawlas Toronto
|
USrael’s masterminded “defeat blitz” in Caucasus
sierpień 21, 2008
Marek Głogoczowski
|
Gdy brakuje antysemityzmu, należy go samemu wykreować: Żydówka sama namalowała sobie swastyki na drzwiach
listopad 9, 2007
bibula
|
Walka trwa
listopad 4, 2003
Andrzej Kumor
|
Aleksij II proponuje papieżowi podjęcie "braterskich kontaktów"
grudzień 23, 2002
PAP / AFP
|
Napisz Millerowi co myslisz!! Akcja mailingowa!
luty 28, 2003
|
Pytania, na które odpowiedział Sejm
kwiecień 18, 2003
Elzbieta
|
List do prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego
lipiec 24, 2005
Artur Łoboda
|
Dwa odrębne światy...
marzec 3, 2008
tłumacz
|
To Państwo odpowiada za przestępstwa ciągłe popełnione przez swoich funkcjonariuszy!
wrzesień 15, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Goście w naszym Kraju
kwiecień 14, 2003
Ivo Cyprian Pogonowski
|
SLD - KAWIOROWA "LEWICA" JH
listopad 23, 2002
JH
|
|
|