|
| Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" |
|
| Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
więcej -> |
|
Szyici jednoczą się w Iraku ale wojna domowa nadal tam trwa
|
|

Przeciąganie pacyfikacji Iraku przez neokonserwatywny rząd Busha głównie ma na celu bezpieczeństwo Izraela. Korporacje przemysłu naftowego i zbrojeniowego, naturalnie na tym też korzystają, ale nie są głównym powodem przeciągania się okupacji Iraku. Ten stan rzeczy powoduje zaskakujące wewnętrzne zmiany wśród społeczeństwa szyitów. Radykalni duchowni i niepoległościowcy arabscy tacy jak Muqtada al-Sadr i konserwatywni przywódcy tacy jak ajatola Ali al-Sistani urodzony w Iranie, który trzymał się ponad działanością polityczną w okupownym Iraku, kiedyś wydawali się być na drodze do konfliktu.
Jednak wobec ruiny Iraku, ten konflikt nie nastąpił i w 2004 roku ci dwaj ludzie zaczęli zbliżać się. Dziś al-Sistani pomaga al-Sadr’owi stać się, mimo młodego wieku, uznanym członkiem przywództwa frontu szyitów, przeciwko ekstremistom szyickim i przeciwko USA i Izraelowi. Porozumienie to wzmacnia szyitów i ich więzy z Iranem, oraz pomaga Iranowi być potęgą regionalną.
Ojciec Muqtada al-Sadr, ajatola Muhammad Sadeq al-Sadr był zabity w 1999 roku przez ludzi Saddama Husseina, za organizowanie biedoty w Bagdadzie i południowym Izraku. Cztery lata pó?niej Muqtada przejął rolę swego ojca, a ajatola al-Sistani uznał Mahdi Milicję el-Sadr’a jako sojuszników przciwko sunnitom i okupacji Iraku przez USA już w 2004 roku, a jeszcze bardziej po wyborach w grudniu 2005 roku. Stało się to w ramach Zjednocznego Związku Irakijczków (ZZI), organizacji szyitów.
ZZI nie poparł nakazów USA, żeby rozbroić członków milicji Mahdi, zwłaszcza po zbombardowaniu meczetu w Samarze w lutym 2006 przez sunnitów, być może manipulowanych przez Mossad. Rok pó?niej ajatola al-Sustani uzyskał zgodę el-Sadr’a na powrót Mahdi do udziału w parlamencie, natomiast sam el-Sadr udał się do Iranu, gdzie jest nadal.
Ajatola el-Sistani i el-Sadr chcą zjednocznego Iraku i nie chcą lu?nej federacji proponowanej na sesję parlamentarną w Bagdadzie w maju 2007, głównie przez Kurdów. Obaj uważają, że pomoc Iranu jest im potrzebna przeciwko agresji osi USA-Izrael i w obronie pozycji szyitów w świecie muzułmańskim. Iran natomiast potrzebuje pomocy szyitów w Iraku, jako atutu na wypadek ataku USA, na irańskie urządzenia nuklearne.
Ajatola al-Sistani urodzony w Iranie, ma 76 lat i jego prawdopodobnym następcą jest wielki ajatola Muhammad Ishaq al-Fayadh urodzony w Afganistanie, podczas gdy al-Sadr jest nacjonalistą arabskim. Walki między poszczególnymi odłamami szyitów przyczyniają się do zaostrzenia wojny domowej w Iraku, spowodowanej napadem USA na ten kraj, według porfesora Zelikova, dla poprawy sytuacji Izraela.
Taki układ nie wróży stabilizacją w Iraku wobec tego że z jednej strony istnieją wewnętrznych konfliktów wśród Irakijczyków, a z dugiej strony jst upór ze strony radykalnych sjonistów w Izraelu, którzy odrzucają ofertę pokoju z Arabami, na podstawie granicy z 1967 roku. Z tego powodu radykalni politycy żydowscy wolą chaos w Iraku i nie kończącą się okupację tego kraju przez Amerykanów jak, też zmianę reżymu w Teheranie.
Tymczasem poprawiła się trochę atmosfera w sprawie aresztowanych na wodach Iranu marynarzy brytyjskich wiec ceny paliwa trochę spadły na giełdzie w Nowym Jorku, a ceny papierów wrtościoiwych poszły trochę w górę. Kandydaci na wybory prezydenckie w USA w 2008 roku prześcigają się w zdobywaniu funduszów na koszty kampanii wyborczej i potarzaja mantrę, że „Izrael ma prawo bronić się” jako blilet wstępu żeby wogóle móc brać udział w wyborach, w jako kandydaci a prezydenta w USA, gdzie panem politycznego życia i śmierci jest lobby Izraela. Szyici starają zjednoczyć się w Iraku, ale krawa domowa nadal tam trwa i końca jej nie widać.
www.pogonowski.com |
|
4 kwiecień 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Agenci UOP robili z Macierewicza wariata...
grudzień 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
"W koło Macieju"
październik 6, 2006
przesłala Elżbieta
|
Jak globalisci zpod znaku F.D.A eksterminuja narod Amerykanski
styczeń 13, 2008
Markus
|
13 grudnia
grudzień 13, 2002
Artur Łoboda
|
Kraków będzie negocjował ze spółką Forte
sierpień 1, 2002
Dziennik Polski
|
Waszyngton pod kontrolą lobby Izraela?
wrzesień 4, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
PoDUPAdłe organy
lipiec 16, 2005
Mirnal
|
Porządki ministra Ziobro
luty 8, 2006
PAP
|
Sakaszwili morderca?
wrzesień 28, 2007
marduk
|
SIERPNIOWE WSPOMNIENIA
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Krzywdy wyrządzone Czechom przez Polskę
kwiecień 17, 2005
czechofil
|
Lynch otwiera studio w Polsce
listopad 21, 2002
http://wp.pl
|
"Wstyd narodowy"
październik 5, 2003
|
Zaproszenie na III Kongres Polski Suwerennej 2004
grudzień 13, 2004
|
List do prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego
lipiec 24, 2005
Artur Łoboda
|
Pętla niemocy a 25-lecie 'Solidarności'
sierpień 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kulczenie najbogatszego - jeszcze opinia czy już obraza image'u?
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Po 5 lat za dwie kradzieże
kwiecień 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
DEMOKRACJA - dynamit w rękach ludu
kwiecień 6, 2007
meditus
|
DLACZEGO POLACY NIE POTRAFIˇ SIĘ JEDNOCZYĆ?
maj 14, 2005
Leszek Skonka
|
więcej -> |
|