ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
więcej ->

 
 

Prodi: Polacy zmęczeni


16.06.2004 15:52 (aktualizacja 17:29)

Prodi uważa, że niska frekwencja Polaków w wyborach do PE to wyraz "zmęczenia" wyborców /
Szef Komisji Europejskiej Romano Prodi stwierdził dziś, że niska frekwencja w polskich eurowyborach nie była wyrazem niezadowolenia z członkostwa w Unii Europejskiej, lecz raczej "zmęczenia" wyborców.

Przyznał on, że "wielu obywateli Europy jest bardzo rozczarowanych". - Europa nie spełniła ich oczekiwań. Wyrazili swoją frustrację i rozczarowanie, nie idąc do urn - powiedział Prodi, mając jednak na myśli obywateli państw, które dłużej są członkami Unii.

Ale na pytanie o nowe kraje członkowskie odpowiedział już nieco inaczej: - We?my Polskę. Odbyło się tam bardzo pomyślne referendum. Widzimy, że wejście do Europy wciąż cieszy się tam silnym poparciem. Nie wydaje się, żeby niska frekwencja była związana z brakiem zadowolenia z Europy - ocenił Prodi.

Kto nie głosował

Frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego wyniosła w Polsce poniżej 21 proc.

Zdaniem Prodiego, "niska frekwencja wydaje się być związana ze zmęczeniem wyborców. Mieli referendum, przystąpili i teraz muszą usiąść i popatrzeć, jak to działa. Jest to przedmiotem pewnej troski. Ale widzimy wysoki stopień zadowolenia z Unii w Polsce, nawet na polskiej wsi, gdzie mieliśmy najwięcej problemów".

- To się pojawiło w dyskusji na posiedzeniu Komisji Europejskiej dzisiaj rano i skłoniło nas, żeby zaproponować głębszą analizę systemową nie tylko czysto politycznych przyczyn, ale powiedziałbym także przyczyn antropologicznych, sposobu postrzegania sytuacji przez ludzi. Musimy się temu przyjrzeć głębiej przyjrzeć - powiedział Prodi.
16 czerwiec 2004

 

  

Archiwum

Anty-semityzm "Ostatnią Kartą Kabały"
czerwiec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Elegancja Francja
kwiecień 29, 2007
Olaf Swolkień
Niektórzy nazywają to absurdami
maj 30, 2008
Artur Łoboda
Żaden król polski nie stał na szafocie,
wrzesień 14, 2006
totezja
Czerwony Krzyż w Iraku
kwiecień 8, 2003
przysłała Elzbieta
Nietakt reklam
wrzesień 7, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Strach przed własnymi myślami
styczeń 4, 2007
Artur Łoboda
Dzisiaj mam urlop
maj 12, 2008
Marek Jastrząb
Odszkodowanie za stalinowski obóz pracy
październik 8, 2004
Wrazenia z Polski
czerwiec 4, 2003
przesłała Elżbieta
Blad?stwo i tolerancja
grudzień 15, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Czy RPP obniży stopy procentowe?
luty 13, 2006
NIEZALEŻNOŚĆ GAZET I INNYCH MEDIÓW?
kwiecień 7, 2008
Marek Jastrząb
Glemp zna telefon do Pana Boga
kwiecień 15, 2003
prymas Józef Glemp
vvv
maj 19, 2004
Światowy kryzys – geszeft wszechczasów
marzec 6, 2009
Dariusz Kosiur
Polacy znów oskarżeni o zbrodnie i pogromy
październik 30, 2004
Dr Stefan Pagowski
Skąd w was tyle nienawiści?
marzec 17, 2005
Co piąte dziecko głoduje w Argentynie
listopad 17, 2002
PAP
Orędzie biskupów polskich do biskupów niemieckich z 1965 -przypomnienie z aktualnymi uwagami
sierpień 26, 2007
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media