|
Zło jest złem - niezależnie od gradacji
|
|
Czasem zdaje mi się, że los kieruje mnie na drogi - które niedostępne są większości Polaków. Wszystko po to - bym poznał kolejne oblicza niegodziwości tego świata.
W 2014 roku rozpoczęło się postępowanie w sprawie spadkowej po mojej zmarłej Ciotce.
W 2015 roku wielka sędziowska k... dokonała w tej sprawie niewyobrażalnych matactw!!!!!!!!!!!!!
Nazywa się Dagmara Pawełczyk-Woicak i jest protegowaną Zbigniewa Ziobro.
To dzięki matactwom Ziobro została Prezes Sądu Okręgowego w Krakowie!
Nominacja ta spotkała się ze sprzeciwem środowiska sędziowskiego tego Sądu.
W żadnym wypadku nie potępiam - ani też nie popieram tego środowiska - bo za mało je znam.
Wiem tylko - że jest wśród nich - co najmniej trzy KANALIE, które dążą po trupach do celu.
W tym roku przyszło mi się zmierzyć z Sędzią Waldemarem Żurkiem, który zasłynął ze sprzeciwu wobec polityki pisowskiego Ministra sprawiedliwości.
Mogę więc podać niepodważalne dowody na degenerację poststalinowskiego środowiska tak zwanego "Wymiaru Prawa".
Otóż stalinowski bękart - jaki przydarzył się mojej Rodzinie wytoczył pozew wobec mojego Brata.
Był on bezprawny - bo w tej samej sprawie toczył się już od czterech lat proces sądowy. A zgodnie z obowiązującym w Polsce Prawem: jeśli o to samo roszczenie toczy się już inne postępowanie cywilne, sąd zobowiązany jest odrzucić pozew.
Mówi o tym Art. 199 § 1 pkt 2 k.p.c. W myśl tego przepisu Sąd odrzuci pozew jeżeli o to samo roszczenie pomiędzy tymi samymi stronami sprawa jest w toku albo została już prawomocnie osądzona.
Jednak Waldemar Żurek ma w takim poważaniu obowiązujące Prawo - jak reszta jego sędziowskich kolegów i koleżanek.
Mimo mojego bardzo ostrego sprzeciwu wszczął sprawę cywilną.
Obiektywnie przyznam, że w przeciwieństwie do protegowanej Ziobro - wykazał się dużym obiektywizmem - bo dopuścił do głosu obie strony postępowania.
Dagmara Pawełczyk Woicka nie dopuściła do głosu jednej ze stron postępowania, a w aktach sprawy gromadziła oszczerstwa drugiej ze stron - nie informując o tym fakcie żadnego z pozostałych uczestników postępowania. To przybrało formę stalinowskiego sądu wojskowego!
Na pierwszej rozprawie Sędzia Żurek wyznaczył termin następnej.
Jednak trzy dni przed jej terminem otrzymaliśmy informację z Sądu, że rozprawa została odroczona bezterminowo.
Kilka tygodni temu odbyła się kolejna rozprawa, ale z nowym Sędzią.
Różnił się on od wszystkich wcześniejszych (a było ich 7.) tym, że pozwolił mi się swobodnie wypowiedzieć.
A ja stwierdziłem, ze powódka jest osobą chorą psychicznie i bardzo dokładnie opisałem jej konfabulacje.
Potem Sędzia pozwolił się wypowiedzieć powódce i w ciągu pół godziny zdobył dowody na to, że moje oświadczenie było prawdziwe.
Jeszcze godzinę słuchał konfabulacji powódki - by uznać, że sprawa jest jednoznaczna. Odwlekł ogłoszenie wyroku o dwa tygodnie - by przygotować odpowiednie uzasadnienie.
Proszę sobie porównać:
pięć lat i siedmiu sędziów - w tym protegowana Ziobro, w porównaniu do jednego Sędziego - który na pierwszej rozprawie poświęcił dwie godziny na rozpoznanie tematu.
Protegowana Ziobro poświęciła aż... 5 minut, a potem w aktach sprawy sfałszowała czas trwania rozprawy!!!!!!!!!!!!!
Po ogłoszeniu wyroku podziękowałem Sędziemu za to, że aż dwie godziny poświęcił na rozpoznanie sprawy - dzięki czemu zakończyła się na pierwszym posiedzeniu.
Nie zmienia to jednak faktu - że sama z siebie była bezprawna - bo prawomocny wyrok zapadł już wcześniej w innym Sądzie - po pięciu latach matactw sądowych.
Jeżeli chodzi o tak zwany "Wymiar Prawa" to mamy do wyboru TYLKO mniejsze zło!
A ja nie uznaję kompromisu. Zło jest złem - niezależnie od gradacji.
Dlatego ponawiam swój postulat elektronicznego sędziego, bądź "cyfrowego Sądu".
|
|
11 grudzień 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| https://marucha.wordpress.com/2019/12/15/do-imbecylow-dla-ktorych-tusk-bartoszewski-czy-geremek-to-tworcy-solidarnosci/ |
|
2019-12-15
Alina
|
|
|
|
Brak danych kto był patriotą.
listopad 24, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
POLSKA AGENCJA TELEGRAFICZNA/PAT/ 42, Emper's Gate, SW.7. 48/54
październik 2, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K. Lat 17
|
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
PKO BP - Zaniżona cena sprzedaży akcji
listopad 14, 2004
|
Watykan jest przeciwny wojnie w Iraku
styczeń 30, 2003
PAP
|
Powstanie uratowalo UE
lipiec 18, 2004
przesłała Elżbieta
|
"Niespodzianka pa?dziernikowa" czyli Bush zaatakuje Iran na tydzień przed wyborami
wrzesień 23, 2006
nadesłała Dorota
|
Polska - ostoja demokracji
wrzesień 15, 2007
PAP
|
Gross a judeocentrysci
luty 21, 2008
Piotr Bein
|
Nazistowski Manifest Syjonistów
sierpień 1, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Echo, czyli rozmowa Bogiem?
styczeń 21, 2008
Marek Olżyński
|
Czy Polska jest państwem demokratycznym?
listopad 12, 2004
Grzegorz Jagodziński
|
Bez prywatyzacji dług publiczny może przekroczyć 50%
sierpień 27, 2002
PAP
|
Punkt widzenia a miejsce siedzenia
czyli "poczucie przyzwoitości wedle Millera"
czerwiec 5, 2003
red. Krzysztof
|
Kolejne zadłużenie
luty 4, 2008
PAP
|
Młode idzie, stare jedzie
styczeń 3, 2003
Adam Zieliński
|
Jałowa machinacja
marzec 11, 2003
|
To już historia - "Apel Wawelski"
lipiec 3, 2005
zn
|
Oszukańcze gwiazdki
lipiec 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Fiasko Demokracji Fasadowej w Iraku
grudzień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|