|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
więcej -> |
|
Wojskowa turystyka
|
|

Łatwość niedawnego wojskowego zwycięstwa w Afganistanie i Iraku zadziwiła świat.
Podczas gdy straty tubylców w obu krajach były liczone w tysiącach zabitych, Amerykanie, Brytyjczycy i Polacy ogółem stracili tylko parę setek żołnierzy.
Chociaż koszt, w sensie tych strat, był minimalny, to stało się widoczne, że Amerykanie praktycznie wszystkie siły w ludziach jakie mieli oddali na potrzeby tych militarnych kampanii i byli by w bardzo niepewnej sytuacji, gdyby mieli uczestniczyć w możliwych konfliktach w innych częściach świata. Tak narodził się pomysł wojskowej turystyki dla Polaków.
Waszyngtońskie jastrzębie romansowały z polskimi komunistami od dawna, z aktywną pomocą Izraelczyków. Od kilkuset lat Polska była gospodarzem dla największej populacji Żydów na świecie. Wielu izraelskich cywilnych i wojskowych przywódców pochodziło z Polski. Ben Gurion, znany jako założyciel państwa Izrael w 1948 roku, Golda Meier, Menachem Begin, Shimon Perez, Ariel Sharon i wielu innych, było kiedyś obywatelami Polski. Słynna wojna między Arabami i Żydami w 1967 roku była zwycięska dzięki amerykańskiemu uzbrojeniu, ale przede wszystkim dzięki wojskowym umiejętnościom dowódców, którzy urodzili się i szkolili w Polsce. Z tego powodu Polska w pewnych kołach z pewnością jest bardzo chwalona za tych dobrze wyszkolonych żołnierzy i oficerów. Podczas konfliktu z Irakiem Amerykanie nie pozwolili Izraelczykom angażować się w atakowanie albo okupację Iraku. Jeśli Izraelczycy nie mogą tam jechać, dlaczego nie wysłać Polaków?
Tak więc widać, że w obliczu niedoboru żołnierzy do okupacji nowo podbitych krajów, zarówno Waszyngton jak i Tel Awiw zabiegją o byłych komunistów w Polsce, którzy zawdzięczają im wiele politycznego poparcia. Po zniszczeniu polskiego przemysłu, podczas zwariowanego skoku od socjalizmu do kapitalizmu bez kapitału, są miliony chronicznie bezrobotnych młodych Polaków, którzy są żądni przygody. Wojskowej turystyki dookoła świata.
Nie mogę winić młodych Polaków za to, że chcą być żołnierzami w Iraku. Będą mieli zęby wyleczone przez wojskowego dentystę, dostaną czyste ubranie, jedzenie, trochę pieniędzy na wódkę i będą mogli włóczyć się po egzotycznych krajach z „Tysiąca i jednej nocy”. Będą transportowani z miejsca na miejsce po irackiej pustyni, na pokładach latających dywanów Czarny Jastrząb, i jeśli zginą, ich rodziny dostaną odszkodowanie 25000 amerykańskich dolarów. To dużo lepsze niż stać nic nie robiąc na jakimś rogu, bez pieniędzy na piwo.
Dla Amerykanów, Brytyjczyków i Izraelczyków, którzy są zajęci budowaniem nowych rurociągów naftowych w Afganistanie i Iraku, koszt polskich chłopców jest dużo niższy niż ich własnych – przynajmniej 6 razy. Dlatego jest to dobry interes wysłać tysiąc wojskowych turystów z Polski do Iraku. Dla polskich byłych komunistów, którzy nadal rządzą krajem, jest to sposobność żeby zdobyć kilka dodatkowych punktów i poparcie w hollywoodzkim stylu podczas następnej kampanii wyborczej. Poza tym im więcej żołnierzy wysłanych za granicę, tym mniej problemów z ogromnym bezrobociem, które spowodowali w Polsce, bo budowniczymi to oni nie są. Polscy chłopcy będą być może mieli sposobność, aby obdarzyć jakieś irackie kobiety dziećmi o niebieskich oczach i blond włosach.
To nieważne, że 85% Polaków sprzeciwiło się wciągnięciu Polski w militarny konflikt w Iraku. Byli komuniści, którzy rządzą Polską, byli wybrani z pomocą proporcjonalnego systemu wyborczego, i to daje im prawo podejmowania decyzji, przynajmniej do następnych wyborów. Ponieważ proporcjonalny system wyborczy faworyzuje partie, a nie indywidualne osoby, najprawdopodobniej oni pozostaną u władzy na zawsze, z pomocą swoich wdzięcznych przyjaciół z Izraela i USA.
Dlatego Polska z milionami bezrobotnych młodych mężczyzn stała się dostawcą wojskowych turystów, którzy mogą wałesać się po świecie. Dziś to jest Irak, jutro to może być Iran, Korea albo Chiny. Może to być jakikolwiek łajdacki kraj, napiętnowany jako Oś Zła. Jest nawet szerszy plan, żeby szkolić polskich pilotów, którzy lataliby na amerykańskich samolotach bojowych. Aby to zrobić, komunistyczni władcy podpisali właśnie wielomiliardowy kontrakt na zakup samolotów bojowych F-16 i polscy piloci, których ojcowie bronili Londynu podczas II Wojny Światowej, będą szkoleni do latania z amerykańską misją w każdej chwili, gdziekolwiek na świecie. Dla komunistów lojalność była wartością numer jeden, kto zatem nie posłuchałby rozkazów latania z wysoce skomputeryzowanego Centralnego Dowództwa, schowanego głęboko pod górami, w Colorado w USA?
W taki sposób, korzystając z proporcjonalnego systemu wyborczego, Polska stała się bardzo wartościowym i ważnym graczem na międzynarodowej scenie. Wartość Polski nie powinna być nadal mierzona w kategoriach produktywności, eksportu czy PKB. W Nowym Światowym Porządku najbardziej liczą się lojalni przyjaciele, którzy mogą dostarczyć dużą ilość dobrze wyszkolonych pilotów, dowódców wojskowych i tanich żołnierzy. To jest teraz pierwszorzędny towar eksportowy Polski To nie tak dużo w dolarach, ale za to są zaproszenia na rządowe obiady w Waszyngtonie, można latać odrzutowym myśliwcem F-16 i mieć nieograniczone poparcie w wyborach ze strony amerykańskich i izraelskich polityków, dyplomatów i ich prasy. Lojalna Polska, znana z odwagi swych obywateli, będzie teraz bronić demokracji wszędzie!
Amerykanie wysyłają też młode kobiety na wojnę, jest więc sposobność także dla polskich dziewczyn, żeby praktykować wojskową turystykę. Nie trzeba czekać na klientów w nudnych salonach masażu albo spacerować ulicami miast Unii Europejskiej. Dużo lepiej grabić świat z karabinem UZI w rękach.
Świat nie był nigdy nieruchomy, byliśmy zawsze uczeni, aby być elastyczni i witać zmiany. Ten pomysł wojskowej turystyki powinniśmy witać z otwartymi sercami i przyklasnąć tej inicjatywie, która będzie wysyłać naszych młodych ludzi, żeby zostali dekorowanymi bohaterami i obrońcami demokracji w dalekich krajach. Oni mają sposobność, której nam odmawiano kiedy komuniści trzymali granice zamknięte, tak więc mogliśmy tylko budować statki, pociągi i szkoły. My nie mogliśmy podróżować w tych czasach, kiedy byliśmy zajęci pracą, żeby osiągać cele planów pięcioletnich. Teraz nie ma planów i nie ma przemysłu, więc każdy rodzaj wojskowej turystyki jest możliwą do wykonania i kuszącą alternatywą.
Będziemy z niecierpliwością czekać na powrót naszych bohaterów. Będziemy ich witać z orkiestrą dętą, wymachując naszymi narodowymi chorągiewkami, kiedy wrócą zwycięscy i udekorowani. To będzie wspaniały dzień !
15 maja 2003 r. |
|
21 maj 2003
|
|
Stanisław Tymiński
|
|
|
|
Argumenty przeciw Unii
kwiecień 21, 2003
przesłała Elżbieta
|
Z korupcją wciąż nam do twarzy
sierpień 28, 2002
PAP
|
Paliwo ważniejsze niż wojna przeciwko terroryzmowi
maj 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Strategiczna Gra Chin i Rosji Przeciwko USA
wrzesień 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
|
Z mojego domu widziałem czym jest "wojna z terrorem"
sierpień 4, 2006
Robert Fisk
|
Czyżby szykowali nam nowe powstanie?
sierpień 8, 2004
idzik
|
12.04 Przeciw wojnie! Przeciw okupacji!
kwiecień 12, 2003
|
Upiorna błazenada żony błazna
luty 10, 2006
PAP
|
"Jednym kawior, drugim kaszanka"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / The Times - 2002.12.11
|
Rumunia kolejnym krajem używającym izraelskiego systemu biometrycznego "do walki z terroryzmem"
sierpień 3, 2007
bibula
|
Gwałcenie Praw Obywatelskich
styczeń 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fałsze Henryka Grynberga
kwiecień 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Hołdys o francuskich zamieszkach
listopad 15, 2005
Zbigniew Hołdys
|
Oszustwa niemieckie i fałszowanie pieniędzy
styczeń 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
USA rozpracowane przez Rosję, czyli Ameryka w negliżu !
luty 11, 2007
tezlav von roya
|
Panie Loboda
sierpień 16, 2006
robert
|
Dlaczego Polacy nie mogą się zjednoczyć
listopad 26, 2008
Artur Łoboda
|
"Antyreligijna retoryka"
maj 13, 2008
Artur Łoboda
|
"Sprawiedliwość społeczna" wedle PO
styczeń 24, 2008
PAP
|
więcej -> |
|