ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
więcej ->

 
 

Episkopat zaniepokojony brakiem Boga w europejskiej konstytucji

Polski Episkopat jest zaniepokojony faktem, że w pierwszym projekcie konstytucji Unii Europejskiej zabrakło odniesienia do wartości religijnych, w tym "invocatio Dei" czyli odwołania do Boga.

Nad zapisami przyszłego Traktatu Konstytucyjnego Unii dyskutują już drugi dzień w Brukseli delegaci do Konwentu Europejskiego. W czwartek przedstawiono projekty pierwszych artykułów przyszłej unijnej konstytucji. Ale nie znalazło się w nich odwołanie do Boga, czyli "invocatio Dei" ani do wartości chrześcijańskich mimo, że część delegatów tego oczekiwała.

Rzecznik Episkopatu Polski, ojciec Adam Schulz wyraził nadzieję, że pierwszy projekt Konstytucji zostanie skorygowany. Jak podkreślił, większość tych, którzy będą stanowić Unię po integracji, to osoby wierzące i mają one prawo do uszanowania ich wartości religijnych, które ich inspirują w życiu. Budowanie jedności Europy bez odniesienia się do wartości religijnych i roli religii w kulturze, która tworzyła i tworzy Europę, to budowanie jedności bez fundamentu - podkreślił ojciec Schutz.

Dyskusja na temat artykułów otwierających Traktat Konstytucyjny odbędzie się na następnej sesji za kilka tygodni. Nie jest wykluczone, że odwołanie do Boga i religii pojawi się jako ważny problem wtedy, gdy Konwent przystąpi do opracowywania preambuły Traktatu.

"Zaprasza.net" zaniepokojone brakiem Boga w sercach Episkopatu

7 luty 2003

IAR 

  

Archiwum

Lepper się nie nadaje
styczeń 15, 2006
PAP
150. rocznica śmierci Adama Mickiewicza
listopad 26, 2005
Artur Łoboda
Dwulicowy Napoleon, Pierwszy Pułk Szwoleżerów etc.
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Psy szkolone w Polsce
październik 5, 2006
MARDUK
Szaron nawołuje USA do ataku na Irak
sierpień 16, 2002
IAR
Precyzyjne pomyłki dla Polski i nie tylko
kwiecień 11, 2003
Andrzej Kumor
Władza globalizacji - Jadwiga Staniszkis
styczeń 4, 2007
Goska
Wałęsa szanujący prokuratorów
marzec 10, 2005
Lech Wałęsa
THE GLOBAL ELITE IS DIVIDING ITS MINIONS INTO TWO "HOUSE TEAMS"...AGAIN!
marzec 27, 2003
Tekst okazjonalny - 1 Maja, już cztery lata w UE
kwiecień 29, 2008
Dariusz Kosiur
Uczył Marcin Marcina ...
październik 31, 2005
Eqwador idzie na lewo
kwiecień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Wydano wyrok !!!
kwiecień 19, 2003
przysłała Elżbieta
"Nowy Bliski Wschód"
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Russia is Doomed
styczeń 17, 2005
Said Ibrahayev
Iluministyczna propaganda zwyrodnień
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Czy IV Rzeczpospolita spełni oczekiwania Polaków?
kwiecień 13, 2005
"Wieże milczenia, świątynie mądrości"
maj 23, 2008
Marek Jastrząb
Islam w Rozterce
listopad 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Czego nie widzą daltoniści
kwiecień 17, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media